صنایع غذایی موجب پیشرفت در آبادانی در شرق شهر چین می شود

به منظور دستیابی به یک جامعه کاملاً مرفه و دارای کیفیت زندگی بالاتر ، از Huai’an بعنوان پایه مهم مواد اولیه دانه و به عنوان زادگاه آشپزی Huaiyang ، یکی از چهار غذای سنتی چینی ، جهت توسعه صنایع غذایی ویژه استفاده شده است. به گفته کای لیکسین، رهبر حزب هوائیان ، ارزش تولید صنعت غذایی شهری بیش از 100 میلیارد یوان است.

این شهر برای ارتقا framework چارچوب ، استاندارد ، اطلاعات ، شبکه و توسعه زنجیره ای محصولات کشاورزی خود تلاش کرده است. نی جیانهوا ، رئیس دفتر کشاورزی و امور روستایی هوآیان گفت ، وی این کار را با ایجاد اصول مناسب ، استانداردها ، سیستم های کیفیت ، سیستم عامل های تجارت الکترونیکی و تجارت آفلاین انجام داد.

اخبار مرتبط  انجمن هنرمندان نقاشی دهان و پا ، MFPA ، پیام ویژه ای را در روز جهانی شستن دست برزیل به اشتراک می گذارد - Português English English English English Français

در سومین نمایشگاه بین المللی غذا که از 15 تا 17 اکتبر در هوائی برگزار می شود (چین) صورت گرفت ، محصولات کشاورزی با کیفیت های مختلف از Huai’an ارائه شد که “عطر و طعم Huai’an” بی نظیر را به جهانیان نشان داد.

بیش از 336 شرکت مواد غذایی مشهور در این نمایشگاه حضور داشتند که 94 شرکت خارج از کشور از 24 کشور و منطقه در آن شرکت داشتند.

یک پلت فرم ابر با نمایشگاه ابر یکپارچه ، کنفرانس ابر و اتصال ابر نیز راه اندازی شد و 448 غرفه دار و بیش از سه میلیون بازدید کننده تجاری را به خود جلب کرد.

اخبار مرتبط  GODIVA با بنیاد کرم خاکی برای ایجاد تغییرات پایدار در بخش کاکائو همکاری می کند

در طی این نمایشگاه ، هوآئین از 25 پروژه صنایع غذایی با مجموع 24.1 میلیارد یوان سرمایه گذاری ، از جمله هفت پروژه با مجموع 969 میلیون دلار سرمایه گذاری در خارج از کشور ، رونمایی کرد.

هوائیان همچنین پروژه های آزمایشی خود را برای کمک به مردم محلی در مبارزه با فقر از طریق درگیر کردن در مشاغل مرتبط با تولید محصولات کشاورزی آغاز کرده است.

در سال در سال 2018 ، منطقه Lianshui در Huai’an مدیریت را برعهده گرفت و سوپرمارکت “آفتاب در برابر فقر” را افتتاح کرد. این شرکت از مشاغل راه اندازی شده ، اشتغال ، امور خیریه و مشاوره پشتیبانی می کند و اطلاعاتی در مورد پروژه های توسعه ، آموزش کارگران ماهر و جستجوی کار فراهم می کند.

اخبار مرتبط  هشدارهای ProfNet Expert برای 5 ژوئن 2020

گوئو یاجون ، یک مقام فقرزدایی از شهر چنشی ، منطقه لیانشوی ، گفت: این سوپرمارکت راه حل های هوشمندانه تری برای کاهش فقر مردم ارائه داده است.

هنگام اداره سوپرمارکت ، گوو به یک خانواده سه نفری کمک کرد تا درخواست یک وام کوچک کنند و یک مزرعه مرغ اندازی کنند. تا به امروز ، خانواده حدود 3000 مرغ و ده گوسفند و درآمد سالانه حدوداً نگهداری کرده است 100000 یوان به دست آورد.

به لینک اصلی: https://en.imsilkroad.com/p/317359.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1328108/image.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا