سرمایه گذاران مهم مهلت مهلت مهلت مهلت مهلت 11 اقدام مهلت قانونی برای اقدام در مورد اوراق بهادار ، FUNKO ALERT ، ROSEN ، FIRM LADING FIRM

نیویورک، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی سرمایه گذاران ، به خریداران اوراق بهادار Funko ، Inc را بین خریداران یادآوری می کند. 8 آگوست 2019 و 5 مارس 2020، فراگیر (“دوره کلاس”) از مهم است 11 مه سال 2020 آخرین مهلت شاکی در عمل کلاس اوراق بهادار. این دادخواست در تلاش است تا طبق قوانین فدرال اوراق بهادار ، خسارت سرمایه گذاران Funko را پس بگیرد.

برای پیوستن به کلاس کلاس Funko ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1805.html بروید یا با آن تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. رایگان از طریق شماره 866-767-3653 یا از طریق ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد عمل کلاس

هنوز هیچ صنفی در فعالیت بالای سازمان تصدیق نشده است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما هرگز از سوی شورای صنفی معرفی نشده اید ، اما شما یک نفر را بازخواست می کنید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. همچنین ممکن است یک عضو فعال کلاس را به خاطر بسپارید و در این مورد کاری نکنید. توانایی سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر آینده کشف سرمایه وابسته نیست و از این طریق که به عنوان طرح اصلی هدایت می شود ، وابسته است.

اخبار مرتبط  بازار رستوران های سریع و گاه به گاه سریع به 209.1 میلیارد دلار ، در سطح جهانی ، تا سال 2027 با 10.6٪ CAGR: تحقیقات در بازار متفقین

مطابق دادخواست ، متهمان در کل دوره کلاس اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای را انجام داده و یا فاش نکردند که: (1) Funko در حال فروش کمتر از حد انتظار بود. (2) در نتیجه ، منطق منطقی Funko احتمالاً برای موجودی در حال حرکت آهسته تر اقدام به نوشتن نوشتن می کند. و (3) در نتیجه موارد فوق ، اظهارات مثبت متهمان در مورد شغل ، عملیات و آینده نگرانی شرکت از نظر مادی کاذب و / یا گمراه کننده بود و / یا فاقد مبنای منطقی بودند. هنگامی که جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا می کند که سرمایه گذاران خسارت وارد کرده اند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor سیستم بهبود یافته سینک پاش برای سینک های آشپزخانه را توسعه می دهد (NMJ-511)

پیگرد قانونی اقدام طبقاتی در حال حاضر تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی رهبری خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر بعد از آن جابجا کنید 11 مه سال 2020. شاکی رهبری یک حزب نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1805.html بروید یا در مورد حقوق یا علایق خود در مورد این اقدام طبقاتی بحث کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. از شرکت حقوقی روزن بصورت رایگان در شماره 866-767-3653 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

ما را برای به روزرسانی در لینکدین دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm یا توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

اخبار مرتبط  دکتر ولف آمریکا محصولات جدید زنان را در ایالات متحده راه اندازی می کند

شرکت حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است و تمركز خود را در اقدامات كلاس اوراق بهادار و دادخواست مشتق سهامدار متمرکز می كند. موسسه حقوقی روزن توسط شماره های خدمات اقداماتی طبقه ای ISS در رتبه بندی شماره 1 برای تعداد اسناد اوراق بهادار عمل کلاس اوراق بهادار در سال 2017 رتبه بندی شد. این شرکت از سال 2013 هر سال در رده های برتر قرار گرفته است. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. . تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسق.
فیلیپ کیم ، Esq.
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
275 خیابان مدیسون ، 40هفتم کف
نیویورک، NY 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE شرکت حقوقی روزن ، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com


پاسخی بگذارید