گوردون و آرنادو برنده جوایز دستکش پلاتینیوم راولینگز 2020 هستند

آرنادو گیرنده کراوات است یادیر مولینا با چهار جایزه دستکش پلاتین ، بیشترین تعداد در هر لیگ. او اولین نفوذی است که کار خود را با هشت دوره جایزه دستکش طلای راولینگز آغاز کرد.

در آخرین فصل لیگ برتر فوتبال ، گوردون ، که در طول 13 سال فعالیت حرفه ای خود هشت جایزه دستکش طلای راولینگز را از آن خود کرده است ، به عضویت وی در می آید. آدریان بلتر و مت چاپمن به عنوان یکی از سه بازیکن لیگ آمریکا … از زمان تأسیس جایزه در سال 2011 تاکنون چندین جایزه دستکش Rawlings Platinum Glove را به دست آورده است.

برندگان جایزه دستکش پلاتین راولینگز با ترکیب آرا بر اساس شاخص دفاعی SABR تنظیم شده ™ برای هر یک از نه برنده جایزه دستکش طلای راولینگز در هر لیگ و رای طرفداران بیس بال در سراسر جهان تعیین می شوند.

گفت: “اکنون در دهمین سال خود ، جایزه دستکش پلاتین راولینگز به هواداران این فرصت را می دهد تا در هر لیگ ضمن داشتن اشتیاق و قدردانی از عملکرد دفاعی برتر ، در مورد مدافعان مورد علاقه خود بسنجند.” مایک تامپسون، مدیر ارشد بازاریابی راولینگز. “همیشه این هیجان انگیز است که ببینیم طرفداران چه کسانی را به عنوان برندگان جایزه دستکش پلاتین انتخاب می کنند ، زیرا می دانند این برای ورزشکاران دریافت کننده افتخار بسیار مهم است.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventors یک کولر صرفه جویی در فضا برای غذاهای سرد و گرم / نوشیدنی (CNC-605) تولید می کنند

وی گفت: “ما از ارائه معیارها و داده های مفید طرفداران لذت می بریم که می توانند هنگام رای دادن به مدافعان مورد علاقه خود در بازی ، مورد استفاده قرار گیرند.” اسکات بوش، مدیر ارشد اجرایی SABR. “جایزه دستکش پلاتینیوم راولینگز که توسط SABR ارائه شده است واقعاً بهترین ها را از نظر عملکرد دفاعی می شناسد.”

رأی گیری برای جایزه دستکش پلاتین راولینگز در پایان نمایش اعلامیه جایزه دستکش طلای راولینگز 2020 که در “امشب بیس بال” از ESPN پخش شد ، آغاز شد 3 نوامبر 2020 و به پایان رسید 5 نوامبر. هواداران به سایت Rawlings.com رفتند تا کسی را که فکر می کنند بهترین مدافع در هر لیگ است ، اعلام کنند.

اخبار مرتبط  نتایج قوی و جریان نقدی در بازارهای برگشتی

درباره جایزه دستکش Rawlings Platinum ove
جایزه دستکش پلاتینیوم راولینگز علامت تجاری متعلق به Rawlings Sporting Goods Company، Inc است. این جایزه به درستی به عنوان Rawlings Platinum Glove Award شناخته می شود. این نام نباید کوتاه ، کوتاه و یا در غیر این صورت مورد سو استفاده قرار گیرد. شناسایی صحیح این نشان خدمات با استفاده از نماد ثبت نام و نام Rawlings برای محافظت از یکپارچگی برنامه و تداوم این سنت شایسته مهم است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.Rawlings.com مراجعه کنید.

درباره راولینگز
Rawlings در سال 1887 تاسیس شد ، یک مارک برتر ورزشی در جهان و تولید کننده تجهیزات بیس بال و سافت بال ممتاز است. کیفیت بی نظیر راولینگز ، مهندسی نوآورانه و مهارت ماهر ، دلایل اساسی انتخاب بیشتر راولینگز از ورزشکاران حرفه ای ، ارگان های ملی حاکم و لیگ های ورزشی است. راولینگز ، بیس بال رسمی ، کلاه ایمنی ، گارد چهره و دستکش مسابقات لیگ برتر بیس بال ® ، بیس بال رسمی بیس بال لیگ مینور ™ و بیس بال رسمی و سافت بال NCAA® و NAIA® است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.Rawlings.com.

اخبار مرتبط  اتر اولین الماسهای منفی کربن جهان را که از هوا ساخته شده ایجاد می کند

درباره SABR
انجمن تحقیقات بیس بال آمریکا (SABR) یک سازمان غیرانتفاعی است که به پرورش تحقیقات و انتشار تاریخچه و سوابق بیس بال اختصاص دارد. SABR در سال 1971 تاسیس شد ، بیش از 6500 عضو در سراسر جهان دارد و خود را به عنوان یک جامعه بیس بال پر جنب و جوش و توزیع کننده اصلی اطلاعات بیس بال بی نظیر معرفی می کند. SABR شامل 75 فصل و 30 کمیته تحقیقاتی است و علاوه بر سایر کتابهای چاپی و الکترونیکی ، سه نشریه سالانه – دو نسخه از The Baseball Research Journal و The National Pastime – تولید می کند. SABR همچنین سالانه میزبان رویدادهایی از جمله کنوانسیون ملی هر تابستان و کنفرانس تحلیلی SABR در ماه مارس در ققنوس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SABR ، به www.SABR.org مراجعه کنید.

منبع راولینگ

لینک های مربوطه

http://www.rawlings.com