InventHelp Inventor دستگاه منحصر به فرد ذخیره مواد غذایی برای کودکان (CKL-1405) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “پس از مشاهده کودکان نوپا که نمی خواهند میوه ها و سبزیجات خود را بخورند.” مریویل ، هند “من فکر می کردم که می تواند یک ظرف ذخیره مواد غذایی باشد تا خوردن غذای سالم را سرگرم کننده کند ، بنابراین من HEAD LEAGUE را اختراع کردم. طراحی من پیام ها و چراغ های از قبل ضبط شده برای تعامل با کودکان هنگام خوردن غذای سالم است.”

اخبار مرتبط  Arçelik A.Ş. و LG Electronics Inc دعوای حق ثبت اختراع را تسویه می کنند

این اختراع ثبت شده ظرفی برای نگهداری مواد غذایی همراه با چراغ و پیامهای از پیش ثبت شده برای تشویق کودکان به خوردن میوه و سبزیجات فراهم می کند. با این کار ، جایگزینی منحصر به فرد برای ظروف غذای سنتی ارائه می دهد. در نتیجه ، لذت کودکان را افزایش می دهد و باعث آرامش خاطر والدین می شود. این اختراع دارای طرحی قابل حمل و چشم نواز است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای خانوارهای دارای فرزند ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

اخبار مرتبط  شرکای Impact RTO Holdings با Digbi Health برای ارائه میکروبیوم روده و برنامه مراقبت دیجیتال مبتنی بر ژنتیک به کارگران و خانواده های ضروری Rent a Center خود

طرح اصلی به شیکاگو دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CKL-1405 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  Leslie's، Inc قیمت گذاری پیشنهادات اولیه را اعلام می کند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com