صنایع غذایی برای دستیابی به توسعه موفق از شهر شرق چین پشتیبانی می کند

به منظور دستیابی به یک جامعه مرفه و مرفه ، هوآآن بعنوان یک مرکز مهم غلات و حبوبات و خانه غذاهای Huaiyang ، یکی از چهار غذای سنتی چینی ، برای توسعه صنعت غذای ویژه غالب شده است. با توجه کای لیکسینرهبر حزب هوائیان ، نتایج این صنعت غذایی در حال حاضر از 100 میلیارد CNY فراتر رفته است.

به گفته نی جیانهوا ، مدیر دفتر امور كشاورزی و روستایی هوآیان ، این شهر تلاش كرده تا اندازه ، استاندارد ، اطلاعات ، شبكه ها و زنجیره توسعه محصولات كشاورزی خود را از طریق ساخت مراکز ، استانداردها ، سیستم های کیفیت ، سیستم عامل های تجارت الکترونیکی و فروشگاه های فیزیکی.

اخبار مرتبط  تحقیقات علمی نیروی محرکه اصلی توسعه SMOORE است

در سومین نمایشگاه بین المللی غذا از چین (Huai’an) که بین 15 تا 17 اکتبر برگزار شد ، محصولات مختلف مختلف با کیفیت بالا Huai’an برای نشان دادن “طعم هواوی” به جهانیان ارائه شد.

بیش از 336 شرکت مشهور مواد غذایی در این نمایشگاه شرکت کردند ، از جمله 94 شرکت خارجی از 24 کشور و منطقه.

علاوه بر این ، یک پلت فرم دیجیتالی برای ادغام نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و نقاط لمسی در ابر ایجاد شده و 448 غرفه دار و بیش از سه میلیون بازدید کننده حرفه ای را به خود جلب کرده است.

اخبار مرتبط  Novaerus Defend 1050 اثبات شده برای کاهش Coronavirus Surrogate با 99.99٪

در طول در نمایشگاه Huai’an 25 پروژه صنایع غذایی با سرمایه گذاری های 24.1 میلیارد CNY از جمله هفت پروژه سرمایه گذاری خارجی با سرمایه های 969 میلیون USD به نمایش درآمد.

هوآیان همچنین چندین طرح آزمایشی را برای کمک به مردم محلی برای نجات خود از فقر با ادغام آنها در مشاغل مربوط به تولید محصولات کشاورزی راه اندازی کرد.

در سال 2018 ، شهرستان Lianshui در Huai’an ابتکار افتتاح سوپرمارکت Sunshine را برای کاهش فقر ، ارائه راه اندازی مشاغل ، اشتغال ، امور خیریه و پشتیبانی مشاوره ای و اشتراک اطلاعات در مورد پروژه های توسعه ، آموزش عملی و جستجوی شغل.

اخبار مرتبط  شرکت ALJ Regional Holdings، Inc. درآمد خود را برای سه ماهه دوم منتهی به 31 مارس 2020 اعلام کرد

به گفته گوئو یاجون ، مسئول مبارزه با فقر چنشی در شهرستان لیانشوی ، این سوپرمارکت راه حل های هوشمندانه تری برای کمک به مردم برای نجات خود از فقر ارائه داده است.

به توصیه سوپرمارکت ، گوو به یک خانواده سه نفری کمک کرد تا برای افتتاح یک مرغداری درخواست یک وام کوچک کنند. در حال حاضر ، این خانواده حدود 3000 مرغ و ده ها گوسفند دارند و درآمد سالانه آنها حدود 100000 CNY است.

برای دیدن لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/317359.html

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1328542/image.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

SOURCE جاده ابریشم شین هوا