بخش غذا به شهر شرقی چین کمک می کند تا به دنبال توسعه مرفه باشد

برای جستجوی جامعه ای مرفه و با کیفیت بالاتر ، هوائیان از مزایای آن به عنوان یک پایگاه مهم غلات کالا و زادگاه غذاهای هوآیانگ ، یکی از چهار غذای سنتی چینی ، برای توسعه صنعت غذای ویژه و ارزش تولید استفاده کرد. وی گفت که از صنایع غذایی خود بیش از 100 میلیارد یوان است کای لیکسین، رئیس حزب در هوائیان.

این شهر تلاش کرده است تا با توسعه پایه ها ، استانداردها ، سیستم کیفیت ، سیستم عامل های تجارت الکترونیکی و فروشگاه های آفلاین مرتبط ، مقیاس ، الگو ، اطلاعات ، شبکه و توسعه زنجیره محصولات کشاورزی خود را ارتقا دهد. گفت نی نی جیانوا ، مدیر گروه کشاورزی و امور روستایی هوآیان.

اخبار مرتبط  داده های بزرگ به نظارت بر ایمنی مواد غذایی در گویانگ ، چین کمک می کند

در سوم چین نمایشگاه بین المللی غذا (هوآآن) که از 15 تا 17 اکتبر در هوآآن برگزار شد ، چندین محصول کشاورزی با کیفیت هوآآن به نمایش درآمد که “عطر و طعم هوائیان” را به جهانیان نشان می دهد.

بیشتر از در این نمایشگاه 336 شرکت مشهور مواد غذایی شرکت کردند که 94 شرکت خارجی از 24 کشور و منطقه در آن شرکت داشتند.

یک پلت فرم ابر که یکپارچه سازی نمایشگاه ابر ، کنفرانس ابر و اتصال ابر است نیز ایجاد شد و 448 غرفه دار و بیش از سه میلیون بازدید کننده حرفه ای را به خود جلب کرد.

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 6 فصل 2 سریال هم گناه

در طول این نمایشگاه ، هوآئین 25 پروژه بخش غذایی را با سرمایه گذاری کل 24.1 میلیارد یوان ، از جمله هفت پروژه سرمایه گذاری خارجی با کل سرمایه گذاری 969 میلیون دلار ، ارائه داد.

هوائیان همچنین پروژه های آزمایشی را برای کمک به مردم محلی در کاهش فقر از طریق درگیر کردن در مشاغل مرتبط با تولید محصولات کشاورزی آغاز کرد.

در سال 2018 ، شهرستان Lianshui در Huai’an منجر به افتتاح سوپرمارکت Sunshine برای کاهش فقر ، ارائه کمک در راه اندازی یک کسب و کار ، اشتغال ، کمک و مشاوره ، و نمایش اطلاعات در مورد پروژه های توسعه ، آموزش مهارت و تقاضا شد از شغل

اخبار مرتبط  بینش بازار جهانی ، تأثیر ، رقابت و پیش بینی COVID-19 تا سال 2025

گوئو یاجون ، یک مقام مسئول در شهر چنشی در شهرستان لیانشوی گفت: این سوپرمارکت راه حل های هوشمندانه تری برای کمک به مردم در کاهش فقر ارائه داده است.

تحت راهنمایی سوپرمارکت ، گوو به یک خانواده سه نفری کمک کرد تا درخواست یک وام کوچک کنند و یک تجارت مرغ راه اندازی کنند. این خانواده در حال حاضر 3000 مرغ و ده ها گوسفند پرورش داده و سالانه 100000 یوان درآمد کسب می کند.

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://en.imsilkroad.com/p/317359.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1328541/image.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

SOURCE جاده ابریشم شین هوا