InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای محافظت از لباس ها در برابر لکه ها و بوها توسعه می دهد (CCT-4498)

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع ، از سینسیناتی ، اوهایو، “بنابراین من DRI & CLEANER را اختراع کردم. طراحی من محرمانه است و می تواند به طولانی شدن عمر یک لباس کمک کند ، در عین حال گزینه ای برای افرادی است که ضد عرق نمی پوشند.”

این اختراع از یقه و نواحی زیر بغل لباس در برابر تعریق ، بو و لکه ها محافظت می کند. با این کار ، جایگزینی بهتر برای لنت های بزرگ ارائه می دهد. در نتیجه ، راحتی و آرامش بیشتری را فراهم می کند و باعث صرفه جویی در وقت و تلاش در هنگام شستن لباس می شود. این اختراع دارای طرحی کاربر پسند و کاربردی است که به راحتی قابل استفاده و استفاده است ، بنابراین برای آقایان و خانم ها ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  جوجه سالاد مرغ چهارمین رستوران را در منطقه سینسیناتی بزرگتر افتتاح می کند

طرح اصلی به سینسیناتی دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CCT-4498 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارائه اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  26.7 میلیارد دلار در صنعت ماشین آلات پردازش خوراک در سراسر جهان تا سال 2027

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com