InventHelp Inventor لوازم جانبی آشپزخانه را برای نگه داشتن درب هنگام پخت و پز توسعه می دهد (CNC-601)

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – “یک مخترع ، از شلبی ، N.C.، “بنابراین من LID CADDY را اختراع کردم. طراحی من به جلوگیری از سوختگی ، خرابکاری و دردسر هنگام آشپزی کمک می کند.”

این اختراع روشی مناسب برای نگه داشتن درب قابلمه یا قابلمه هنگام آشپزی روی اجاق گاز فراهم می کند. با این کار ، در حالی که غذاها را با دست دیگر هم می زنید ، نیازی به نگه داشتن درب در یک دست را از بین می برد. همچنین جایگزینی بهتر برای قرار دادن درپوش روی میز یا اجاق گاز است و به شما کمک می کند تا از لکه های نامرتب ، علائم میعانات و علائم احتمالی سوختگی جلوگیری کنید. این اختراع دارای طرحی عملی است که استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای خانوارها و آشپزخانه های تجاری ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و در صورت درخواست مدل اولیه نیز در دسترس است.

اخبار مرتبط  گروه سرمایه گذار از سهامداران سهامداران خواسته است تا با انتخاب دو مدیر سهامدار سهامدار خود ، برای تغییر در جلسه سالانه GameStop رای دهند.

طرح اصلی به شارلوت دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CNC-601 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم را بنویسید پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  گروه Syngenta اعلام کرد که Syngenta AG موفق شد 200 میلیون یورو از 600 میلیون یورو اوراق قرضه موجود خود و 265 میلیون CHF جدید اوراق قرضه را به پایان برساند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com