واسایو از معاون جدید ارشد عملیات جهانی ، Troy Mohr استقبال می کند

مور با تخصص در راه اندازی مشاغل و محصولات جدید ، گشایش بازارهای جدید و ساخت تیم های با عملکرد بالا در سراسر جهان ، زمینه های متنوعی در صنایع از تغذیه ، پزشکی و مراقبت های شخصی تا استقرار سرمایه گذاری و صنایع سنگین / خودرو دارد.

می گوید: “تروی دارای تجربه عملیاتی فوق العاده و درک صمیمانه ای از مدل تجاری ما است و ما از پیوستن وی به واسایو بسیار هیجان زده هستیم.” دانیل پیکو، بنیانگذار و رئیس Vasayo. “عمق دانش وی فوق العاده با ارزش است و تیم ما در مقیاس بندی و رشد این شرکت در سراسر جهان نقش اصلی را بازی می کند.”

اخبار مرتبط  بسته ویژه ویژه روز پدر Taziki

مور MBA خود را از The دریافت کرد دانشگاه شیکاگو دانشکده تجارت Booth و مدرک لیسانس هنر خود در مدیریت بازرگانی از دانشگاه لوئیس. وی در سه کشور زندگی کرده است ، از 50 کشور ایالات متحده به 46 کشور سفر کرده و در 42 کشور کار کرده است.

“استخدام تروی موهر به عنوان معاون ارشد عملیات جهانی به عنوان یکی از مهمترین روزها در تاریخ واسایو کاهش خواهد یافت. ” دالین لارسن، بنیانگذار و مدیرعامل Vasayo. “وسعت تجربه موفقیت آمیز وی در فعالیت های داخلی و بین المللی دقیقاً همان چیزی است که برای کمک به اطمینان از تحقق قول خود در مورد ایجاد یک شرکت قدیمی لازم است.”

اخبار مرتبط  کتاب جدید Marisol de la Caridad García De Corte En el Umbral del Shaddai ، خلاصه ای از شعرهایی را که بیانگر پاسخ بشریت به لطف و عشق خداوند است ، ایالات متحده آمریکا - انگلیسی USA - español

درباره واسایو
Vasayo یک شرکت فروش مستقیم مستقر در است Pleasant Grove ، یوتا. برای افراد پرشوری که به دنبال فراوانی در زندگی هستند ، ما محصولی ایجاد می کنیم که باعث سلامتی ، زیبایی و تقویت تجدید روزانه می شود. از طریق علم خود ، ما با استفاده از فناوری لیپوزومی و سایر سیستم های پیشرفته انتقال ، مواد مغذی را به بدن انسان می رسانیم. و از طریق مأموریت خود برای برکت دادن به 1 میلیون زندگی ، ما به شرکای تجاری خود قدرت می دهیم تا جهان را تغییر دهند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید vasayo.com. واسایو را در فیس بوک یا اینستاگرام دنبال کنید.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی تجهیزات مرتب سازی در طی سالهای 2020-2024 با 639.68 میلیون دلار رشد کند و در CAGR 8٪ در دوره پیش بینی شده پیشرفت کند

منبع واسایو

لینک های مربوطه

http://www.vasayo.com