InventHelp Inventor توسعه روش بهبود یافته برای ایمن سازی پوشش میز (CNC-573)

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم راهی مطمئن تر برای محافظت از میز آشپزخانه ، ناهار خوری یا پیک نیک هنگام غذا خوردن ایجاد کنم.” Fort Mill، S.C.، “بنابراین من SURE FIT (TABLECLOTH) را اختراع کردم. طراحی من نیاز به مبارزه با سفره های سنتی را از بین می برد.”

این اختراع یک پوشش بهبود یافته برای هر میز شکل گرفته را فراهم می کند. با این کار تضمین می کند که پوشش میز به طور ایمن در محل خود باقی می ماند. در نتیجه ، از جابجایی ، لغزش یا دمیدن پوشش جلوگیری می کند و می تواند ظاهر یک میز را تقویت کند. این اختراع از یک طراحی ساده و جذاب برخوردار است که به راحتی قابل استفاده و استفاده است بنابراین برای خانوارها ، رستوران ها ، مراکز ضیافت و غیره ایده آل است. علاوه بر این ، نمونه اولیه آن موجود است و در انواع مختلف طرح برای دورپوش ، طول میانی یا چفت و بست قابل تولید است. زیر لبه میز.

اخبار مرتبط  شرکت Genesco برای گزارش نتایج سه ماهه دوم مالی 2021 و برگزاری کنفرانس در 3 سپتامبر 2020

طرح اصلی به دفتر فروش شارلوت InventHelp ارسال شد. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CNC-573 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم را بنویسید پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  شاخص FAU اعتماد بیشتری به مصرف کننده در میان اسپانیایی ها نشان می دهد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com