InventHelp Inventors یک کولر صرفه جویی در فضا برای غذاهای سرد و گرم / نوشیدنی (CNC-605) تولید می کنند

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – “یکی از دو مخترع از ، گفت:” ما می خواستیم یک خنک کننده بهتر برای لذت بردن از مواد غذایی و نوشیدنی های سرد و گرم هنگام پیک نیک ، ساحل ، اردو زدن یا هر موقعیت دیگر ایجاد کنیم. ” ایالت واشنگتن.، “بنابراین ما LITTLE COOLER را اختراع کردیم. طراحی ما همچنین نیاز به استفاده و ذخیره کولرهای حجیم و بسته های یخ را از بین می برد.”

اخبار مرتبط  میبلین نیویورک یک برنامه طولانی مدت Brave Together را برای حمایت از افراد مبتلا به اختلالات اضطرابی و افسردگی آغاز می کند English English español español Polski Polski English English English Deutsch Deutsch Français Français

اختراع در انتظار ثبت اختراع یک روش موثر برای نگهداری مواد غذایی / آشامیدنی در دمای مناسب فراهم می کند. با این کار به جلوگیری از خراب شدن غذا کمک می کند. همچنین این گزینه جایگزین کمتری برای خنک کننده های سنتی است. این اختراع دارای یک طراحی قابل حمل است که استفاده ، حمل و نقل و نگهداری آن آسان است ، بنابراین برای علاقه مندان به فضای باز ، خانوارها و عموم مردم ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه / مدل آن در صورت درخواست در دسترس است.

اخبار مرتبط  کتاب جدید Percy M. Tejeda 69 Poemas ، مجموعه ای Reverberating شعر که بیانگر خواسته های قلب و تنهایی ذهن است

طرح اصلی به دفتر فروش شارلوت InventHelp ارسال شد. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CNC-605 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم را بنویسید پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  خواننده شیکاگو موسیقی جدیدی منتشر می کند که به خشونت در جامعه می پردازد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com