Villyards Valley Willamette سود سهام نقدی سالیانه خود را برای مجموعه سهام ترجیحی قابل بازخرید اعلام می کند (NASDAQ: WVVIP)

سلام ، سنگ معدن، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – تاکستان های ویلامت ولی (NASDAQ: WVVI) ، پیشرو اورگان تولید کننده Pinot Noir امروز سود سهام نقدی خود را اعلام کرد 22 دلار به ازای هر سهم در سهام A ترجیحی قابل بازخرید سری A خود (NASDAQ: WVVIP) ، قابل پرداخت در 31 دسامبر 2020، به سهامداران ثبت در پایان کار در 7 دسامبر 2020. مسائل مربوط به شرکت را پس از آن به اشتراک می گذارد 1 ژانویه 2020 سود سهام محاسبه شده براساس تاریخ انتشار خود دریافت می کنند.

اخبار مرتبط  انتظار می رود بازار جهانی پوشیدنی شرکت های بزرگ در CAGR بیش از 41٪ در دوره 2019-2025 رشد کند

دفتر مرکزی ویلامت ویلامت در Incine Vineyard در نزدیکی آن واقع شده است سالم، اورگان سهام عادی این شرکت در NASDAQ (WVVI) معامله می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت تاکستان ویلامت به آدرس: wvv.com مراجعه کنید

اظهارات رو به جلو در این نسخه مطابق با بندهای بندر امن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 بیان شده است و توسط کلمات و عباراتی مانند “انتظار” ، “فکر می کند” ، “معتقد است” “پیش بینی” می کند و کلمات واردات مشابه چنین اظهارات آینده نگرانه در معرض خطرات و عدم قطعیت است و نتایج واقعی می توانند از نظر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشند. این خطرات و عدم اطمینان شامل موارد زیر است: در دسترس بودن بودجه برای رشد ، در دسترس بودن عرضه کافی انگور با کیفیت بالا ، عملکرد موفقیت آمیز عملیات داخلی ، تأثیر رقابت ، تغییر در روابط کارگزار شراب یا توزیع کننده یا عملکرد ، تأثیر احتمالی شرایط نامساعد جوی ، تأثیر دود یا آتش سوزی ، تأثیر کاهش کیفیت انگور یا عرضه به دلیل بیماری ، تأثیر تصمیمات نظارتی دولت و سایر خطرات.

اخبار مرتبط  Fagerhult: گزارش موقت ژانویه تا ژوئن سال 2020

SOURCE Willamette Valley Vineyards

لینک های مربوطه

http://www.wvv.com