CNT Dream – شماره 1 تولید کننده برچسب خصوصی / ODM در کره

CNT Dream همیشه به شما کمک می کند تا یک سری جدید از محصولات مراقبت از پوست یا آرایش را ایجاد کنید که اهداف شما را برآورده کند. هر پروژه برای یافتن بهترین راه حل برای نام تجاری و هویت شما یک کار همکاری است. برای ایجاد و عرضه محصولات زیبایی مورد نظر شما ، این شرکت ضمن پیش بینی روندهای آینده و اطمینان از نظارت علمی بهینه بر مواد اولیه و مواد فعال ، همه جنبه های خلاصه بازاریابی شما را مطالعه می کند. استراتژی ، نام تجاری ، جدول زمانی و همچنین محدودیت های اقتصادی شما برای کمک به شما در انتخاب صحیح مورد توجه قرار می گیرد.

فرمول های ویژه ای برای نیازهای ویژه شما
CNT Dream دارای تیمی از زیست شناسان ، بیوشیمیان ، شیمی دانان و مهندسان فرمولاسیون است که فرمول های معتبری را برای تولید محصولات مراقبت شخصی و زیبایی سازگار ، ایمن و کارآمد تهیه می کنند. CNT Dream علاوه بر ایجاد فرمول های سفارشی ، دارای طیف وسیعی از مواد اولیه و فرمول های نوآورانه است که می تواند متناسب با نیازهای خاص شما طراحی شود.

اخبار مرتبط  CannaFAME برای متحد کردن جامعه جهانی از مصرف کنندگان حشیش در سراسر مد ، هنر ، موسیقی و سرگرمی تنظیم شده است

مقررات و انطباق
مقررات و مطابقت محصولات آرایشی از کشوری به کشور دیگر متفاوت است ، با لیست های سیاه ماده مختلف و الزامات. کارشناسان تنظیم مقررات در CNT Dream اطمینان حاصل می کنند که محصول نهایی شما متناسب با کلیه مقررات قابل اجرا و الزامات تضمین کیفیت بازار هدف شما باشد.

اخبار مرتبط  Marks & Spencer Polygiene را در حوله ها معرفی می کند

طیف گسترده ای از راه حل های بسته بندی
واحد تولید CNT Dream بسیار متنوع است و می تواند طیف گسترده ای از انواع و اندازه های بسته بندی را کنترل کند. برای کمک به شما در یافتن تناسب مناسب برای بازار هدف ، طراحی و عملکرد محصول ، ما طیف گسترده ای از راه حل های بسته بندی ارائه شده توسط شرکای قابل اعتماد خود را داریم.

درباره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia
Cosmoprof Asia ، leتبلیغ کردن نمایشگاه بین المللی زیبایی B2B در منطقه، متعهد شده است تا در این زمان های دشوار غرفه داران را قادر سازد تا از طریق کانال های آنلاین از جمله بستر مجازی و نمایشگاه محصولات ، وب سایت ، رسانه های اجتماعی و خبرنامه های الکترونیکی به اهداف تجاری بلند پروازانه خود برسند. 640 تامین کننده بین المللی از هفته دیجیتال Cosmoprof Asia از نمایشگاه به نمایش می گذارند 9 تا 13 نوامبر نمایش محصولات و روندهای جدید ، بسته بندی و مواد اولیه نوآورانه. اکنون برای 5 روز کامل شبکه ثبت نام کنید ، با برخی از مارک های تجاری که به ندرت در نمایشگاه ها حضور دارند ارتباط برقرار کنید. فراموش نکنید که برنامه پربار وبینارها و تظاهرات زنده را نیز بررسی کنید! فقط یک کلیک فاصله دارید!

اخبار مرتبط  Fresh Portal ، یک شرکت تازه تأسیس در کالیفرنیا برای راه اندازی یک راه حل ابتکاری در آخرین مایل با یک پورتال داخلی قادر به دریافت تحویل از خرده فروشان آنلاین ، رستوران ها و بازارها است.

برای سوالات بیشتر در مورد CNT Dream ، لطفا با ما تماس بگیرید:

دائون یونگ
مدیر
تلفن: (+82) 10-6319-1204
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: cntdream.com

SOURCE Cosmoprof Asia