محصولات آرایشی CTK در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ، Superstars مراقبت از پوست زیبایی و زیبایی را به شما ارائه می دهند

گروه فوق العاده سوپراستارها

Vegan Fermented Essence یک ماده کاملاً طبیعی ، RSPO و گواهی وگان است که دارای هفت ماده اصلی از جمله عصاره گوجی بری برای مرطوب سازی و تغذیه است.

Prism Shield Mist یک غبار آبرسانی چند منظوره با فرمت دو لایه است که ترکیبی از یک روغن ضروری ضد التهاب و لایه رطوبت با هشت نوع اسید هیالورونیک است.

خط پاک کنندگی Superclean از آب پاک کننده ، ژله و لوسیون مومیایی ساخته شده است تا هنگام آرایش و مرطوب سازی پوست آرایش را به آرامی از بین ببرد.

سری Activator Shot با بالاترین محتوای ماده فعال موجود در بازار تزریق می شود – 30٪ پانتنول ، 20٪ نیاسینامید و 10٪ کافئین – آماده برای مخلوط کردن در برنامه های موجود پوست برای مصرف کنندگان.

اخبار مرتبط  ITC Savlon ضد عفونی کننده های دستی را برای کمتر از یک پنی معرفی می کند

Under 9 Ingredient فرمول پایه ساده و ساده کنترل کننده سبوم را با کمتر از 9 ماده برای سفارشی سازی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

ایده ها و فناوری محصولات و روابط را ایجاد می کند

CTK در سال 2001 تأسیس شد و به قدرت ایده ها و فناوری منجر به تولید محصولات جدید ، موفقیت در بازار و تقویت روابط مشتری معتقد است.

CTK به عنوان یکی از اولین شرکتهای “بدون کارخانه” در جهان ایجاد شده است ، CTK برای مدت 20 سال در حالی که با مراکز تحقیق و توسعه لوازم آرایشی ، شرکت های مواد اولیه و آزمایشگاه ها همکاری می کند ، فن آوری ها و فرمول های پیشرفته را کشف کرده است. CTK با داشتن بیش از 280 حق ثبت اختراع با تعداد بی شماری از مارک های لوکس زیبایی کار کرده است.

اخبار مرتبط  SwabTek برای اهدا ماسک های محافظ به دفاتر اجرای قانون برنامه "یکی را بخر ، یکی بده" را راه اندازی کرد

متخصصان داخلی CTK از مارک گرفته تا تحقق فوق العاده کارآمد خود ، هرگز جستجوی توسعه بعدی در فن آوری ها و فرمول های پیشرفته ، راه حل های منحصر به فرد و بسته بندی سفارشی و ظهور مارک های زیبایی مستقل را برای سرمایه گذاری ، غنی سازی و تنوع بخشیدن به صنعت زیبایی متوقف نمی کنند.

درباره CTK

پیش از هفته دیجیتال Cosmoprof Asia در https://digital-week.cosmoprof-asia.com/en-us/Visit/Exhibitor-List-2020 درباره CTK و سایر غرفه داران اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برای ارتباط با CTK در اینجا ثبت نام کنید

یا اینکه گزینه دیگری با ما تماس بگیرید:

کریستینا کیم، مدیر پروژه
تلفن: +82-2-6283-7232
پست الکترونیک: [email protected]

هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

اخبار مرتبط  شرکت صندلی های آمریکایی اعلامیه ای درباره وقوع امنیت داده ها ارائه می دهد

Cosmoprof Asia ، منطقه منطقهاز بین بردن نمایشگاه بین المللی زیبایی B2B ، متعهد شده است تا غرفه داران را قادر سازد تا از طریق کانال های آنلاین به اهداف بلند پروازانه خود برسند. بیشتر از 640 بین المللی تأمین کنندگان در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به نمایش در می آیند ، محصولات و روندهای جدید ، بسته بندی و مواد اولیه نوآورانه را به نمایش می گذارند ، از جمله مارک هایی که به ندرت در نمایشگاه های تجاری حضور دارند. فراموش نکنید که برنامه پربار وبینارهای Cosmotalks و تظاهرات مرحله مجازی Cosmo را نیز بررسی کنید! جلسه مورد علاقه خود را در بخش “AGENDA” علامت گذاری کنید. اکنون ثبت نام کنید.

پیوندها

www.ctkcosmetics.com
https://www.instagram.com/ctkcosmeticskorea/
https://www.facebook.com/ctkcososmetics

SOURCE Cosmoprof Asia