کیمبرلی کلارک برای برگزاری نشست سالانه مجازی سهامداران

دالاس، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت کیمبرلی کلارک (NYSE: KMB) اعلام کرد که این میزبان اجلاس سالانه 2020 سهامداران واقعاً به دلیل تأثیر بهداشت عمومی شیوع تاج ویروس (COVID-19) و برای حفظ سلامت و رفاه خواهد بود. از کارمندان ، سهامداران و جامعه ما.

نشست سالانه فقط از طریق اینترنت در قالب جلسات مجازی برگزار می شود. سهامداران امکان حضور حضوری در جلسه را ندارند. تاریخ و زمان تغییر نکرده و این جلسه همچنان ادامه دارد 29 آوریل 2020 در ساعت 9 بامداد ساعت مرکزی.

سهامدارانی که در تاریخ رکورد از سهام نزدیک به مشاغل بودند 2 مارس 2020 حق دارند در جلسه سالانه شرکت کنند ، شرکت کنند ، لیست سهامداران را مشاهده کنند و رأی دهند. موارد تجاری همان مواردی است که در اطلاعیه جلسه که قبلاً برای سهامداران ارائه شده بود ، بیان شده است.

اخبار مرتبط  روز رایگان کتاب طنز 2020 تا 15 ژوئیه تا 9 سپتامبر برگزار می شود

دستورالعمل حضور در جلسه در https://investor.kimberly-clark.com ارسال خواهد شد. اگر سهام خود را از طریق یک کارگزار ، بانک یا واسطه دیگر در اختیار دارید و می خواهید به سهام خود در جلسه رأی دهید یا سؤالاتی بپرسید که باید از قبل ثبت نام کنید 16:00. زمان مرکزی بر 24 آوریل 2020 با پیروی از دستورالعمل های موجود در وب سایت ما لیستی از سهامداران تاریخ ثبت در طول جلسه سالانه به صورت الکترونیکی در وب سایت جلسه در دسترس خواهد بود. علاوه بر این ، اطلاعات مربوط به نحوه دستیابی به لیست سهامداران در طی ده روز قبل از جلسه در https://investor.kimberly-clark.com در دسترس خواهد بود.

شما می توانید با پیروی از دستورالعمل های موجود در کارت اصلی پروکسی ، فرم دستورالعمل رأی یا اطلاع از در دسترس بودن اینترنت که قبلاً توزیع شده است ، ارسال وکیل خود را قبل از جلسه سالانه از طریق اینترنت ، از طریق تلفن یا پست الکترونیکی ادامه دهید. لطفاً توجه داشته باشید که این مواد به روز نمی شوند تا تغییر در یک جلسه مجازی را منعکس کنند. آیا قصد دارید در جلسه سالانه شرکت کنید یا خیر ، ما از شما می خواهیم که قبل از جلسه با استفاده از یکی از روشهای توصیف شده در مواد پروکسی ، رای خود را صادر کنید و نماینده خود را ارسال کنید.

اخبار مرتبط  پیمان و زباله دانیل شریک برای ایجاد یک مجموعه منحصر به فرد با برجسته کردن ادغام مد پایدار و پایدار

درباره کیمبرلی-کلارک
کیمبرلی کلارک و مارک های معتبر آن بخش مهمی از زندگی افراد بیش از 175 کشور جهان است. ما با نبوغ ، خلاقیت و درک نیازهای ضروری مردم ، سوخت داده می شود و ما محصولاتی را ایجاد می کنیم که به افراد کمک می کند تا بیشتر از آنچه برایشان مهم است تجربه کنند. نمونه کارها مارک های ما از جمله Huggies، Kleenex، Scott، Kotex، Cottonelle، Poise، Depend، Andrex، Pull-Ups، GoodNites، Intimus، Neve، Plenitude، Viva and WypAll، موقعیت سهم شماره 1 یا شماره 2 را در 80 کشور ما از شیوه های پایدار استفاده می کنیم که از یک سیاره سالم پشتیبانی می کنند ، اجتماعات قوی تری ایجاد می کنند و اطمینان می کنند که تجارت ما برای چند دهه آینده رشد خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه 148 ساله شرکت نوآوری ، به kimberly-clark.com مراجعه کرده یا در فیس بوک یا ما را دنبال کنید توییتر.

اخبار مرتبط  InMed اعلام کرد تکمیل درمانهای موضوعی در فاز 1 آزمایش بالینی کرم INM-755 CBN در افراد سالم

[KMB-F]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/648588/Kimberly_Clark_RGB_Blue_Logo.jpg

SOURCE شرکت کیمبرلی کلارک

لینک های مربوطه

http://www.kimberly-clark.com


پاسخی بگذارید