مکس پارک از آمریکا برنده اولین جام جهانی مکعب Red Bull Rubik دیجیتال است

Feliks Zemdegs تنها کوبنده سرعت است که تاکنون دو بار قهرمان جام جهانی جهانی انجمن مکعب شده است و در سال های 2013 و 2015 برنده شده است.

با کسب جایزه برتر و تاجگذاری به عنوان قهرمان جهان ، پارک ماکس گفت: “شعار من این است که” فقط فکر نکن حل “. شگفت آور بود که در زمان فاصله اجتماعی ، جامعه مکعب سرعت می توانست دور هم جمع شود و در چنین هیجان انگیزی به رقابت بپردازد ردبول روبیک جام جهانی مکعب. همچنین بسیار جالب بود که می دید سرعتها را می توان با دقت به یک هزارم ثانیه اندازه گیری کرد. همانطور که من هستم Feliks Zemdegs ‘ بزرگترین هوادار و یک دوست خوب ، افتخار بود که فینال را با او به اشتراک بگذارم. من توجه كامل خود را به مسابقه دادم و به خودم وقت نكردم كه فكر كنم ، زیرا 100 درصد تمركز من بر حل بود.

کریستوف بتینمدیر عامل برند روبیک گفت: “اولین ریموت ردبول روبیک جام جهانی درام و تعلیق فوق العاده ای ایجاد کرد که سفیران روبیک در اکثر رشته ها در جایگاه های برتر قرار گرفتند. از دیدن ژولیت سباستین از فرانسه در مسابقات زنان به مقام بالای هیئت مدیره برسید.

“و واقعاً شگفت آور بود که” فینال رویایی “ما از پارک مکس را در مقابل دید Feliks Zemdegs. هر دو اخیراً در مستند محبوب Netflix حضور داشتند Cubers سرعت و در فینال این رقابت مهیج به مصاف هم رفت.

پارک ماکس، سفیر روبیک ما در جایگاه نخست قرار گرفت و تاج خود را برای جام جهانی مکعب ردبول روبیک برای دومین سال حفظ کرد ، اگرچه این اولین بار است که کاملاً دیجیتالی است. تبریک به همه برندگان ، رقبا و ردبول اسپانسر یک نمایش شگفت انگیز در 40هفتم تولد مکعب روبیک. “

اخبار مرتبط  جشن یک ماهه برای بزرگترین طرفداران Crocs

ارنی روبیک ، که مکعب را اختراع کرد و مراحل آنلاین را تماشا کرد ، گفت: “مکعب روبیک با نجیب ترین ، خصوصیات جهانی ویژگی های انسانی صحبت می کند: کنجکاوی ، بازیگوشی ، حل مسئله و هوش. بدون توجه به زمینه اجتماعی ، رنگ پوست یا جنسیت شما ، مکعب پازل همه ما را دربرمی گیرد. به نظر می رسد به ویژه جوانان شیفته حل مکعب با سرعت هستند ، همانطور که با رویدادهایی مانند جام جهانی مکعب Red Bull Rubik ، که امسال صرفاً به صورت دیجیتالی برای اولین بار برگزار شد ، نشان داده شد “

نتایج جام جهانی مکعب ردبول روبیک به شرح زیر است:

مکعب سریع (مختلط):

اول – پارک ماکس (ایالات متحده) – زمان حل نهایی (ثانیه): 6.456 – 6.463 – 5.908
دوم – Feliks Zemdegs (AUS)
سوم – بیل وانگ (CA)

مکعب سریع (زن):

اول – ژولیت سباستین (FR) – زمان حل نهایی (ثانیه): 9.336 – 6.922 – 8.196
دوم – دانا یی (ایالات متحده)
سوم – کالینا یاکوبوفسکا (PL)

سریعترین دست:

اول – فیلیپ ویر (GER) – زمان حل نهایی (ثانیه): 13.074 – 13.161
دوم – ژولیت سباستین (FR)
سوم – آندری چه (RUS)

دوباره جمع شدن:

اول – کریس میلز (انگلستان) – زمان حل نهایی (ثانیه): 20.364 – 17.569
دوم – ریکی مایلر (GER)
سوم – مانوئل گاتمن (ARG)

اخبار مرتبط  Meteor Lightflix را تجربه کرد - تجربه تماس تلفنی جدید در فروش

انگلیس یک قهرمان جدید جهانی دارد. کریس میلز ، 18 ساله ، در حل نهایی 17.569 ثانیه موفق به کسب مدال طلای “Rescramble” شد.

این رویداد قابل جمع شدن با رویدادهای مکعب سرعت عادی متفاوت است از این جهت که به رقبا یک مکعب حل شده داده می شود و نیاز به مطابقت با الگوی یک مکعب مخلوط تصادفی دارد. با 43 کوینتیلیون درگیری مکعب روبیک ، این رویداد بسیار پیچیده تر از یک حل سنتی است.

همه نامزدهای نهایی توانستند با استفاده از مکعب کاملاً دیجیتالی کاملاً دیجیتالی Rubik ، “Connected” ، که هر چرخش و حل زمان بازیکنان را از طریق یک برنامه ردیابی می کند ، در جام جهانی رقابت کنند.

مکعب Rubik بسیار مورد علاقه موسیقیدانان ، جادوگران و هنرمندان خلاق است که از حل محبوب ترین معمای جهان لذت می برند و یک ویدیوی ویژه ادای احترام به مناسبت 40هفتم سالگرد از زمانی که مکعب به یک پدیده جهانی تبدیل شد.

درباره روبیک

آنچه که به عنوان پازلی ایجاد شد که توسط پروفسور ارنو روبیک برای آموزش دانشجویان معماری ایجاد شد ، به موفق ترین اسباب بازی جهان تبدیل شده است که در سطح جهانی به عنوان یک شکل هنری و همچنین نمادی نمادین از هوش و حل مسئله شناخته می شود.

در سال 1980 مکعب روبیک رسماً به جهانیان معرفی شد. اکنون در 40 سالگی استهفتم سالگرد تولد ، نزدیک به نیم میلیارد مکعب تاکنون فروخته شده است که در سال 2020 پیش بینی می شود که با بیش از 20 میلیون محصول روبیک در سراسر جهان فروخته شود. روبیک که به شور و شوق این سالگرد می افزاید ، همکاری های متعددی را برای ایجاد محصولات کاملاً جدید و منحصر به فرد با موضوع روبیک خارج از بازی ها و معماهای معمول ایجاد کرده است. این موارد شامل Etch-A-Sketch ، The Op ، Perplexus ، DeKryptic و Marvin’s Magic است.

اخبار مرتبط  شرکت INC برای بینش درباره COVID-19 و صنعت آجیل و میوه خشک با تیم رهبری مصاحبه می کند

در داخل ایالات متحده آمریکا، شما می توانید مکعب روبیک را انجام دهید این برنامه هر سال مکعبی را در اختیار نیم میلیون دانش آموز قرار می دهد و به آنها در یادگیری مفاهیم مهم STEM و STEAM کمک می کند.

در باره ردبول روبیک جام جهانی مکعب

جام جهانی مکعب Red Bull Rubik یک رقابت جهانی است که برای به چالش کشیدن کامیون های سرعت در یکی از هیجان انگیزترین ورزش های نوظهور طراحی شده است. جام جهانی همچنان فرصت های اضافی را برای رقابت با کابل های سرعت از سراسر جهان فراهم می کند. در فینال ها ، سه حالت بازی وجود دارد: سرعت مکعب ، سریعترین دست (یک دست) و مسابقات Re-Scramble plus برای مردان و زنان. تمام شرکت کنندگان 16 سال به بالا هستند.

پیوندها:

ردبول روبیک اقدام جام جهانی مکعب: https://www.twitch.tv/videos/794965669

وب سایت روبیک: https://www.rubiks.com

یوتیوب روبیک: https://www.youtube.com/user/RubiksTV

ردبول روبیک توییتر رسمی جام جهانی مکعب (#RedBullRubiksCube): https://twitter.com/redbullmindgame

ردبول روبیک فیس بوک رسمی جام جهانی مکعب: https://www.facebook.com/redbullmindgamers

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1329299/Red_Bull_Rubiks_Cube_World_Cup_2020.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1193996/Rubiks_Logo.jpg

SOURCE نام تجاری Rubik

لینک های مربوطه

https://www.rubiks.com