درآمد بازار مدل حیوانی برای عبور از 25 میلیارد دلار تا سال 2026: Global Market Insights، Inc.

SELBYVILLE ، دل.، 8 نوامبر 2020 / PRNewswire / – طبق آخرین گزارش “بازار حیوانات مدل حیوانی نوع حیوانات (موش ، موش ، ماهی ، پرنده ، گاو ، خوک ، دوزیستان ، خوکچه هندی ، سگ ، گربه ، خرگوش ، میمون ، گوسفند ، همستر) ، فناوری (CRISPR ، تزریق کوچک ، تزریق سلول های بنیادی جنینی ، انتقال هسته ) ، برنامه های کاربردی (تحقیق و توسعه ، تولید و کنترل کیفیت ، دانشگاهیان ، برنامه های پیش بالینی) ، استفاده (انسانی و دامپزشکی) ، استفاده نهایی (شرکت ها ، سازمان ها ، موسسات دانشگاهی و تحقیقاتی ، سازمان های تحقیقاتی قرارداد (CRO)) ، چشم انداز منطقه ای ، روند قیمت ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی 2026 “، توسط Global Market Insights ، Inc ، ارزیابی بازار از مدل حیوانات عبور می کند 25.2 میلیارد دلار تا سال 2026

ظهور CRISPR به عنوان ابزاری قدرتمند در تحقیقات زیست پزشکی در کشورهای پیشرفته رشد چشمگیری در بازار خواهد داشت. تکنیک CRISPR در مقایسه با تکنیک های معمولی به راحتی انجام می شود و باعث صرفه جویی در وقت می شود. CRISPR یک فناوری مهم است که امکان تولید سریع و مقرون به صرفه مدل های حیوانی را فراهم کرده است. فناوری CRISPR-Cas9 امکان تولید مدلهای موش جهش یافته را فراهم می کند که ایجاد آنها با استفاده از روشهای معمول امکان پذیر نبود. مدل های موش ناک و ناک با استفاده از این روش برای آزمایش های ایمنی دارو ایجاد شده است. بنابراین ، تقاضا برای مدل های حیوانی با افزایش استفاده از روش CRISPR به طور قابل توجهی افزایش یافته است. تقاضا برای مدل های حیوانی توسط تعداد بیشتری از م institutionsسسات تحقیقاتی و فعالان صنعت تثبیت شده در کشورهای پیشرفته به دلیل مقرون به صرفه بودن ابزارها و منابع مربوط به فناوری CRISPR افزایش یافته است.

نمونه ای از این گزارش تحقیقاتی را بخواهید @ https://www.gminsights.com/request-sample/detail/4435

تعداد روزافزون فعالیتهای تحقیق و توسعه دارویی در مناطق در حال توسعه به درآمد بازار مدل حیوانات دامن می زند. شیوع بیماریهای قلبی عروقی مزمن مانند فشار خون و آترواسکلروز در کشورهای در حال توسعه منجر به افزایش تقاضا برای تولید داروهای درمانی شده است. به منظور پاسخگویی به تقاضای دارو توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران ، شرکت های دارویی در کشورهای در حال توسعه بر فعالیت های تحقیق و توسعه برای تولید داروهای جدید تمرکز دارند. شرکت های دارویی همچنین با همکاری چندین سازمان دیگر بر تولید مدل های حیوانی برای بیماری های نادر مانند کاردیومیوپاتی و آرتروز تمرکز دارند. این عوامل باعث افزایش تقاضا و پذیرش مدل های حیوانی شده است.

بخش مدل خوک در بازار مدل حیوانات بیش از ارزش دارد 615 میلیون دلار در سال 2019 تحت تأثیر شباهت زیاد فیزیولوژی و سیستم ایمنی بدن خوک ها به انسان قرار گرفت. سیستم ایمنی خوک بیش از 80٪ پارامترهای تجزیه و تحلیل شده به سیستم ایمنی بدن انسان شباهت دارد. دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی خوک شبیه انسان است. بنابراین ، خوک ها مدل های حیوانی قابل اطمینان و مناسبی برای فرمولاسیون واکسن داخل بینی برای انسان هستند. از مدل های خوک نیز برای تولید واکسن های Bordetella pertussis و آزمایش واکسن نورو ویروس انسانی استفاده می شود. خوک به عنوان یک مدل حیوانی مقرون به صرفه است و بنابراین ، به طور فزاینده ای توسط محققان ترجیح داده می شود.

بازار مدل حیوانات برای بخش فناوری CRISPR بیش از حد است 4.6 میلیارد دلار در سال 2019 با استفاده از مزایایی مانند مقرون به صرفه بودن و تولید سریع مدل های جدید موش. این تکنیک در موشهای ناک اوت و ناک اوت نسل مورد نیاز برای تحقیق در مورد بیماریهای تخریب کننده اعصاب مانند استفاده شده است هانتینگتون بیماری و اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS). فناوری CRISPR-Cas9 مدلهای موش را تولید کرده است که در توسعه رویکردهای درمانی موثر مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربردهای پیش بالینی در بازار مدل حیوانی رشد حدود 8.5٪ تا سال 2026 را نشان می دهد. شیوع رو به رشد چندین اختلال در انسان منجر به افزایش تقاضا برای داروهای درمانی جدید می شود که نیاز به ارزیابی بالینی دارند. فرآیندهای پیش بالینی تولید دارو همراه با مولکول های کوچک و مواد بیولوژیکی نیاز به استفاده گسترده از مدل های حیوانی دارد. تقاضا برای توسعه مدل های حیوانی در کاربردهای بالینی به دلیل افزایش نیاز به داروهای درمانی در حال افزایش است. استفاده از مدلهای موشهای انسانی برای تحقیقات ترجمه بالینی سیستم ایمنی بدن in vivo شاهد پیشرفتهای چشمگیری در سالهای اخیر بوده است.

بازار مدل حیوانی برای بخش استفاده انسانی تخمین زده می شود که به CAGR 7.6٪ تا سال 2026 برسد. مدل های حیوانی به طور فزاینده ای در مطالعه بیماری های انسانی مورد استفاده قرار می گیرند که توسط شباهت های کالبدی و فیزیولوژیکی با انسان پیش می روند. این عامل محققان را قادر می سازد تا پاتوژنز و خصوصیات بیماری ها و همچنین فیزیولوژی انسان را درک کنند. شیوع فزاینده بیماری های ویروسی تقاضای مدل های حیوانی را برای آزمایش های بالینی واکسن ها و داروها افزایش داده است.

سازمانهای تحقیقاتی قرارداد (CRO) بخش استفاده نهایی در بازار مدل حیوانات را به خود اختصاص داده اند 1111 میلیون دلار در سال 2019. CROs برای تحقیقات سفارشی توسط شرکت های دارویی ترجیح داده می شود زیرا این شرکت ها فعالیت های تحقیقاتی خود را به منظور کاهش هزینه تولید و زمان تولید به سازمان های تحقیقاتی قراردادی واگذار می کنند. بنابراین ، پذیرش مدل های حیوانی توسط CROs با سرعت متوسطی در حال افزایش است. CRO ها خدماتی را پشتیبانی می کنند که از روند کشف داروهای دامپزشکی در شرکت های داروسازی دامپزشکی مانند آزمایشات بالینی و مطالعات سم شناسی پشتیبانی می کنند.

کره جنوبی اندازه بازار مدل حیوانی با توجه به افزایش جراحی های زیبایی و چندین روش درمانی دیگر که توسط مردم اتخاذ شده است ، قرار است در طی سالهای 2020 تا 2026 بیش از 10.7٪ CAGR گسترش یابد. بنابراین ، نیاز به آزمایش ایمنی و کارآیی داروهای آرایشی منجر به افزایش پذیرش و تقاضای مدل های حیوانی توسط موسسات تحقیقاتی در کشور شده است. افزایش سرمایه گذاری در بخش مراقبت های بهداشتی نیز تقاضای مدل های حیوانی را برانگیخته است. افزایش تمرکز به سمت تحقیقات پزشکی در کشور ، تقاضا برای مدل های حیوانی را بیشتر افزایش می دهد.

برخی از بازیگران اصلی فعال در بازار مدل حیوانات هستند رودخانه چارلز، Envigo ، genOway ، Harbour BioMed ، آزمایشگاه های ژانویه، Horizon Discovery Group plc ، The Jackson Laboratory و Taconic Biosciences Inc. و دیگران. این شرکت ها چندین طرح استراتژیک مانند خرید و راه اندازی محصول را برای حفظ برتری رقابتی در بازار اجرا کرده اند.

درخواست شخصی سازی این گزارش تحقیقاتی @

https://www.gminsights.com/roc/4435

فهرست مطالب (ToC) گزارش:

فصل 3 بینش بازار مدل حیوانات

3.1 تقسیم صنعت

3.2 چشم انداز صنعت ، 2015 – 2026

3.3 عوامل تأثیرگذار بر صنعت

3.3.1 محرک های رشد

3.3.2 مشکلات و چالش های صنعت

3.4 تجزیه و تحلیل پتانسیل رشد

3.5 تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19

3.6 منظره نظارتی

3.7 تجزیه و تحلیل قیمت گذاری

3.8 تجزیه و تحلیل پورتر

3.9 چشم انداز رقابتی ، 2019

3.9.1 تجزیه و تحلیل ماتریس رقابتی

3.10 تجزیه و تحلیل PESTEL

مرور فهرست کامل مطالب (ToC) @

https://www.gminsights.com/toc/detail/animal-model-market

درباره Global Market Insights، Inc.

شرکت Global Market Insights ، Inc ، دفتر مرکزی آن در دلاور، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

حیوانات-مدل-بازار-رشد. png

رشد بازار مدل حیوانات پیش بینی شده در سال 2026 با 7.5٪: GMI

برخی از بازیگران عمده بازار مدل حیوانات شامل این موارد هستند رودخانه چارلز، Envigo ، genOway ، Harbour BioMed ، آزمایشگاه های ژانویه، Horizon Discovery Group plc ، آزمایشگاه جکسون و Taconic Biosciences Inc.

لینک های مربوطه

بازار بهداشت حیوانات

بازار تشخیص حیوانات

SOURCE Global Market Insights، Inc.

اخبار مرتبط  MyGroser پیش بینی می کند که رشد شتاب در تجارت مواد غذایی آنلاین و افزایش سرمایه گذاری برای گسترش در جنوب شرقی آسیا