مارک های Eurazeo اولین معامله اروپا را با سرمایه گذاری در مارک سوئدی Axel Arigato در کنار بنیانگذاران خود اعلام کرد

پاریس، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – امروز Eurazeo از سرمایه گذاری در Axel Arigato ، یک برند کفش ورزشی آماده ، پوشیده و لوازم جانبی سوئدی ، تولید شده در اروپا و به دلیل طراحی معاصر ، محصولات با کیفیت بالا و جهان نام تجاری خلاق شناخته شده است. مارک های Eurazeo ، بخش Eurazeo با تمرکز بر مارک های مختلف مصرف کننده ، در حال سرمایه گذاری 56 میلیون یورو برای تبدیل شدن به سهامدار اکثریت ، در کنار بنیانگذاران Max Svärdh و آلبین جوهانسون. این اولین سرمایه گذاری Eurazeo Brands در اروپا و جاه طلبی و پوشش آن را ترانس آتلانتیک برجسته می کند.

در سال 2014 در تاسیس شد گوتنبرگ ، سوئد، Axel Arigato شرکتی با رشد و رشد ، بومی دیجیتالی است که به سرعت به یک بازیگر برجسته در بازار کفش ورزشی برتر اروپا تبدیل شده است. هدف اصلی این شرکت پذیرش هم اکنون و همیشه جستجوی فردا است ، با ارجاعات فرهنگی قوی از جمله موسیقی ، هنر و معماری. در نتیجه پیشنهاد ارزش متمایز آن با تکیه بر طراحی مینیمالیستی و مدرن ، کیفیت برتر و رویکرد پایدار ، درآمد این برند از سال 2016 تقریباً سه برابر شده است.

آکسل آریگاتو یک استراتژی توزیع چند کاناله موفق با بنیادی قوی مستقیم برای مصرف کننده ایجاد کرد. جامعه بزرگی که پشت این نام تجاری ایستاده اند ، به لطف استراتژی بازاریابی مبتنی بر رویداد ، مدل “افت هفته” و محتوای آنلاین بی نظیر ، بسیار درگیر این شرکت هستند. محصولات آن از طریق وب سایت تجارت الکترونیکی ، بازارهای عمده آنلاین مانند Farfetch ، My Theresa و Ssense ، شش مکان خرده فروشی Axel Arigato و انتخاب فروشگاه های معتبر مانند Le Bon Marché ، Harrod و Saks Fifth Avenue در سراسر جهان توزیع می شود.

اخبار مرتبط  CannaFAME برای متحد کردن جامعه جهانی از مصرف کنندگان حشیش در سراسر مد ، هنر ، موسیقی و سرگرمی تنظیم شده است

Eurazeo Brands با بهره گیری از ساخت مارک اثبات شده ، عملکرد و تخصص مصرف کننده ، برای حمایت از رشد خود با Axel Arigato همکاری خواهد کرد ، اروپا به ویژه ، با سرمایه گذاری در قابلیت های تجارت دیجیتال و تجارت الکترونیکی ، توسعه رد پای خرده فروشی آن در شهرهای بزرگ اروپا و ارتقا موقعیت پایداری برند. علاوه بر این ، Eurazeo تخصص CSR و شبکه بین المللی خود را در سراسر فراهم می کند اروپا، آسیا و ایالات متحده برای حمایت از توسعه نام تجاری در بازارهای اصلی.

جیل گرانوف، مدیر عامل شرکتهای تجاری Eurazeo ، گفت:

ما با توجه به روندهای حق بیمه و خنثی سازی که در سطح جهانی مشاهده می کنیم ، بازار کفش های ورزشی سطح بالا را هدف قرار داده ایم و معتقدیم Axel Arigato یک برند مبتکرانه و بالقوه در این بخش است که با اتکا به یک رویکرد مبتنی بر طراح اصیل و معاصر است. ما از همکاری با مکس و آلبین خوشحالیم و مشتاقانه منتظر همکاری با این شرکت برای تسریع رشد بین المللی آن ، تقویت بستر دیجیتال آن و گسترش در خرده فروشی هستیم – این برند چشمگیر را به مشتریان جدید در سراسر جهان می رسانیم.

اخبار مرتبط  نام های همکار چوب زرد جیمز V. استامر عامل شریک اجرایی با تجربه در کالاهای مصرفی

آلبین جوهانسون و Max Svärdh ، بنیانگذاران Axel Arigato ، گفتند:

ما به شرکتی که تاکنون ساخته ایم بسیار افتخار می کنیم. Axel Arigato حضور پررنگی در بازار کفش های کتانی برتر و ارتباط قوی با مشتریان ما ایجاد کرده است ، که ناشی از پیشنهاد ارزش منحصر به فرد ما ، طیف متنوع محصولات و استراتژی موفقیت آمیز مستقیم به مصرف کننده است. انتخاب بهترین شریک برای Axel Arigato برای ادامه حرکت ما بسیار حیاتی بود – تجربه عمیق ایجاد برند Eurazeo و شبکه بین المللی کلیدی برای تسریع رشد ما هستند.

درباره آکسل آریگاتو

  • Axel Arigato یک برند کفش کتانی طراح سوئدی است. دیجیتالی بومی و در سال 2014 توسط دو دوست Max Svärdh و آلبین جوهانسون که در گوتنبرگ، نام تجاری دارای موقعیت متمایز است به لطف کیفیت برتر ، ارائه محصول گسترده ، طراحی انتقال فرهنگ مینیمالیسم شمال اروپا و همچنین یک قیمت قابل درک منصفانه. جهان نام تجاری قوی ریشه در یک تجربه سبک زندگی جهانی دارد ، که طنین انداز جامعه بزرگ و درگیر جهانی است. حضور بین المللی Axel Arigato از طریق یک استراتژی توزیع چند کاناله ، شامل وب سایت و فروشگاه های خرده فروشی شخصی ، و همچنین یک شبکه انتخابی از خرده فروشان و عمده فروشان آنلاین ایجاد می شود.
اخبار مرتبط  فروشگاه جیپ توسط آمازون پذیرای علاقه مندان است

درباره اورازئو

  • Eurazeo یک شرکت سرمایه گذاری جهانی پیشرو است ، با دارایی متنوعی از 18،5 میلیارد یورو دارایی تحت مدیریت ، از جمله 12،9 میلیارد یورو از اشخاص ثالث ، در بیش از 430 شرکت سرمایه گذاری شده است. Eurazeo با دارا بودن ارزش قابل توجه خصوصی ، تخصص املاک و مستغلات و بدهی خصوصی خود ، شرکت ها را در هر اندازه ای همراهی می کند و از طریق تعهد تقریبا 300 متخصص خود و با ارائه تخصص در بخش عمیق ، دروازه ای به بازارهای جهانی ، و یک مسئول و مسئول ، از توسعه آنها پشتیبانی می کند. جای پایدار برای رشد تحول آفرین. پایگاه سهامداران نهادی و خانوادگی ، ساختار مالی قوی و عاری از بدهی ساختاری و افق سرمایه گذاری انعطاف پذیر ، Eurazeo را قادر می سازد تا در دراز مدت از شرکت های خود حمایت کند.
  • اورازئو دفاتر خود را در پاریس، نیویورک، سائو پائولو، سئول، شانگهای، لندن، لوکزامبورگ، فرانکفورت، برلین و مادرید.
  • اورازئو در Euronext Paris ذکر شده است.
  • ISIN: FR0000121121 – بلومبرگ: RF FP – رویترز: EURA.PA

تماس های EURAZEO

تماس با ما
پیر برناردین

دختر مقدس CHRISTNACHT

الکساندرا داگلاس

رئیس روابط سرمایه گذاران

رئیس ارتباطات

ادلمان

نامه: [email protected]

نامه: [email protected]

نامه: [email protected]

تلفن: +33 (0) 1 44 15 16 76

تلفن: + 44 1 44 15 76 44

تلفن: +1 212 729 2443

منبع Eurazeo