شرکت های نساجی پایدار در 11 و 12 نوامبر راه حل های زیست محیطی را بصورت آنلاین ارائه می دهند

طبق کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل ، صنعت مد دومین صنعت آلاینده در جهان محسوب می شود. هر ساله نیم میلیون تن میکروفیبر ، معادل سه میلیون بشکه گشت ، به اقیانوس ریخته می شود. تقریباً 20٪ از فاضلاب جهانی ، تقریبا 93،000 میلیون متر مکعب ، سالانه توسط صنعت مد استفاده می شود. با رواج بیشتر آب و هوای شدید ، مصرف کنندگان و مارک ها در می یابند که برای آینده بهتر اقداماتی لازم است.

شرکت های نساجی تایوان به عنوان تأمین کننده 70٪ منسوجات کاربردی جهان ، سریعاً دست به کار می شوند تا ردپای محیطی را به حداقل برسانند و مسئولیت اجتماعی بیشتری پیدا کنند. از طریق تحقیق و توسعه نوآورانه ، پارچه های پایدار از مواد بیولوژیکی زباله و بطری های PET ساخته می شوند تا به کاهش بار این سیاره کمک کنند.

اخبار مرتبط  Moncler SpA و Interparfums SA توافقنامه مجوز برای عطرها را امضا می کنند

روز 1 (11 نوامبر ، 9 صبح CET): سه شرکت پارچه های پایدار ارائه می دهند:

Yi Shin Textile Industrial Co.، Ltd. سری نخ های جادویی زیست تخریب پذیر را معرفی می کند که سبز و جالب است.

شرکت کامانگی با استفاده از فناوری فیبر بیونیک UMORFIL از فلس های ماهی برای ایجاد پارچه های مناسب پوست که آب بدن را حفظ می کنند ، ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  آکنا با هلدینگ فناوری اولویت توافق نامه امضا می کند

چهار زیست عناصر انرژی بیوتکنولوژی شرکت ، آموزشی ویبولیتین نشان می دهد که نخ استعداد بازیافتی تزریق شده با فناوری روی عملکرد ضد باکتری و ضد نظم را ارائه می دهد.

روز 2 (12 نوامبر ، 9 صبح CET): سه شرکت راه حل های سبز نشان می دهند:

Acelon Chemicals & Fiber Corporation ترکیبی از نایلون زیستی و فناوری CiCLO است و باعث ایجاد نخ قابل تجزیه برای آینده ای سبزتر می شود.

شرکت صنعتی Singtex ، اولین غشا biological بیولوژیکی AIRMEM در جهان را اعلام می کند که از نفت باقیمانده قهوه تهیه می شود.

شرکت تجارت بین المللی Libolon با استفاده از محلول آغشته به نخ اکوایا جهت صرفه جویی در مصرف آب به حفاظت از محیط زیست کمک می کند.

اخبار مرتبط  InvestFarma ، شرط بندی در زمینه تجارت الکترونیکی و تمایز ، FarmaDelivery را به دست می آورد

این رویداد پخش آنلاین دو روزه از طریق صفحه رسمی فیس بوک و یوتیوب از پروژه توسعه صادرات پارچه TTF (TEPP) در روزها برگزار می شود 11 و 12 نوامبر ساعت 9:00 CET. بیایید ببینید صنعت نساجی برای کاهش آلودگی و جلوگیری از گرم شدن کره زمین چه می کند.

* برای اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید: مایکل چانگ / [email protected] یا به وب سایت پروژه TEPP مراجعه کنید: http://export.textiles.org.tw/fa/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1325945/EDM_Sustainable_Textiles.jpg

SOURCE فدراسیون نساجی تایوان (TTF)