رشد 186٪ از فروش شاهد و تراشه و Pretzels شاهد

DUBLIN، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی را در مورد صنایع غذایی و آشامیدنی منتشر کرد ، “چیپس و پرتزل 186٪ رشد را مشاهده کنید زیرا درایوهای Coronavirus تقاضا برای غذاهای راحت”

مصرف کنندگان برای کمک به تحقق یافتن آنها از طغیان ناشی از COVID-19 ، به سمت غذاهای افراطی روی آورده اند. از آنجا که ویروس همچنان در حال گسترش است ، از افراد بیشتری خواسته شده است که در خانه های خود بمانند مگر اینکه کاملاً ضروری باشد. در ماه مارس ، مصرف کنندگان آمریکایی تقریباً 50٪ تنقلات شور بیشتری را نسبت به مدت مشابه سال قبل خریداری کردند که فروش پیشرانه‌های تراشه سیب زمینی و پاپ کورن به ترتیب 30٪ ، 47٪ و 48٪ افزایش یافته است.

اخبار مرتبط  مارکهای مارکی Sur La Table® را بدست می آورند

از آنجا که مصرف کنندگان با چشم انداز هفته ها در خانه روبرو هستند ، فروشندگان گزارش می دهند که از کاهش کالری و میان وعده های بدون قند به نفع گزینه های غیرقابل خرابی و ماندگاری خبر می دهند. مارک های میان وعده مانند Frito-Lay ، Pringles و Herrs همه شاهد تقاضای غیر منتظره ای برای محصولات خود هستند.

اخبار مرتبط  خانه ها و باغ های بهتر برندگان جوایز زیبایی در رنگ های 2020 را نشان می دهد

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارش های مرتبط در بازار ، به “تراشه ها و پیش ساخته ها 186٪ رشد را ببینید زیرا درایوهای Coronavirus تقاضا برای غذاهای راحت را ببینید”

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

اخبار مرتبط  در سراسر جهان محصولات مراقبت از پا تا سال 2027

تحقیقات و بازارها همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی ارائه می دهند که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهند.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید