ابعاد سلامتی کهلر به رابطه بین بهداشت و طراحی می پردازد

چشم انداز سال این برند بستری را برای گفتگوی بین المللی ارائه می دهد

کوهلر ، ویسکانسین، 9. نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت کوهلر ، رهبر جهانی در زمینه طراحی و نوآوری محصولات آشپزخانه و حمام ، امروز چشم انداز سال خود را اعلام کرد: ابعاد بهزیستی ، ادامه سری قابل تأمل مواد غذایی برای این شرکت. ابعاد بهزیستی مربوط به تأثیرات عمیقی است که می تواند بر روی سلامتی داشته باشد ، خصوصاً اهمیت یک سبک زندگی سالم ، محیط تمیز و بهداشت شخصی برای رفاه عمومی.

بخوانید در اینجا بیانیه خبری چند کاناله تعاملی: https://www.multivu.com/players/English/8730451-kohler-dimensions-of-bebeing-and-studiokohler/

اظهار داشت: “مفهوم بهزیستی دارای سطوح و لایه های بسیاری است.” Lun Cheak Tan، طراحی صنعتی VP مشعل ذغالی، و توضیح می دهد: “در ابتدایی ترین سطح ، ابتدا فضایی برای تأمین نیازهای اساسی بهداشت مورد نیاز است. با این حال ، هنگامی که ما مواد و محصولات تمیز را وارد می کنیم ، این یک تصور کاملاً مغزی می شود که چگونه هر تعامل می تواند بر وضعیت روحی و سلامت روحی و روانی ما تأثیر بگذارد. “

چشم انداز سال از مشعل ذغالی فرصتی برای گفتگوی طولانی مدت بین معماران ، طراحان ، مارک های تجاری و تأثیرگذار صنعت فراهم می کند و می خواهد انگیزه های جدیدی برای غنی سازی فکری ، خلاقیت و درون نگری ایجاد کند. این چشم انداز هدف این است که کنوانسیون ها را زیر سوال ببرد ، بحث ها را برانگیزد و نشان دهد که چگونه تغییر روند در مد ، تجارت ، سبک زندگی و فرهنگ بر آینده معماری و طراحی تأثیر می گذارد. همچنین توضیح می دهد که چگونه معماری و طراحی می توانند در برابر رویدادهای اجتماعی-اقتصادی واکنش نشان دهند تا بتوانند تشریفات / عادات تازه ظهور یافته در فرد و جامعه را تقویت کنند.

اخبار مرتبط  GrowPods برای کاهش کمبود فعلی مواد غذایی ، راه حل بی نظیری ارائه می دهد

“ما چشم انداز سال را به عنوان نقطه شروع بحث توسعه دادیم. ما در جایی که طراحی و فرهنگ با هم روبرو هستند را کشف می کنیم. مشعل ذغالی دارای عمق و عرض محصول عالی است. این امر ما را قادر می سازد تا افراد را به طرق مختلف در مسیر رفاه همراهی کنیم. ” کیسی فلانگان، کارگردان استراتژی برند & بینش مصرف کننده در زغال سوز.

ابعاد بهزیستی از پیش بینی ها و یافته های طراحی بین المللی از تحقیقات مصرف کننده استفاده می کند و بینش هایی را در مورد نحوه تغییر و توسعه سبک های زندگی و عادات شخصی در واکنش به رویدادهای جهانی فراهم می کند و انگیزه ای برای تجزیه و تحلیل جنبه مهم رابطه بین محیط و رفاه را فراهم می کند.

“حمام در واقع مکانی است که بیشترین ارتباط را با رفاه دارد. این مکان جایی است که از طریق نظافت شخصی خود نوعی نوسازی را تجربه می کنید ، و همچنین فضایی برای عقب نشینی در آن است و در آنجا فرصتی برای باز شدن دارید. این یک اتاق با یک کار و یک فضای زندگی است. ” ارین لیلیکه مدیر دکوراسیون استودیوی طراحی را ترجیح داده اند مشعل ذغالی و توضیح می دهد: “رفاهی که از اتاق هایمان می گیریم در طول روز ما را همراهی می کند و بر نحوه تعامل ما با دیگران تأثیر می گذارد. از این لحاظ ، معمار و طراح نقش مهمی در جامعه دارند: آنها سلامتی و شادی بیشتری ایجاد می کنند. “

اخبار مرتبط  قلعه سفید® برای بزرگداشت سه تیتان موسیقی ، هرکدام را به تالار مشاهیر Cravers وادار کنید

برخی از عناصر اصلی مورد بحث در این زمینه عبارتند از: رابطه بین بهداشت و طراحی ، نقش سرویس بهداشتی به عنوان یک فضای مقدس برای نظافت شخصی و مراقبت از خود ، و رابطه سالم مصرف کننده با فناوری ، جامعه ، زیرساخت ها و محیط زیست ابعاد بهزیستی فضا را به عنوان یک منبع اساسی سلامت جسمی ، روحی و معنوی در نظر می گیرد.

به عنوان بخشی از چشم انداز سال از مشعل ذغالی به طور خاص ، برخی از دسته های محصول با تأثیر زیاد – عناصر رفاه در یک اتاق – در نظر گرفته شده اند ، از جمله توالت های هوشمند ، صندلی های قیمت ، شیرهای بدون لمس و سطوح سیاه مات.

اخبار مرتبط  InventHelp مخزنی برای مخزن توسعه (NAV-925) ارائه می دهد

اطلاعات در مورد شرکت کوهلر

شرکت کوهلر ، در سال 1873 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در کوهلر ، ویسکانسین، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های خصوصی آمریکا است که بیش از 35000 کارمند دارد. با بیش از 50 سایت تولید در سراسر جهان مشعل ذغالی یک رهبر جهانی در زمینه طراحی ، نوآوری و ساخت محصولات آشپزخانه و حمام ، موتورها و سیستم های قدرت ، کابینت ها و کاشی های لوکس ، و صاحبان مهمان نوازی و استراحتگاه گلف دو ستاره پنج ستاره در کوهلر ، ویسکانسین، و سنت اندروز ، اسکاتلند. در زمین گلف تنگه های سوت زده توسط مشعل ذغالی جام رایدر در سال 2021 برگزار می شود. این شرکت همچنین راه حل هایی برای حل مشکلات فوری مانند آب تمیز و بهداشت برای جوامع کم برخوردار در سراسر جهان برای بهبود کیفیت زندگی برای نسل های فعلی و آینده ایجاد کرده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت kohlercompany.com مراجعه کنید.

تماس را فشار دهید
ویکی والدز هافنشتاین

Kaye Nathaphat Asavathanachart

[email protected]

[email protected]

+1 920-6534441 داخلی 70519

+662 258 1101

آمریکای شمالی و جنوبی (منطقه یا کشور)

خارج از آمریکای شمالی و جنوبی

لینک های مربوطه

https://www.kohlercompany.com

منبع کهلر