حمام تختخواب و فراتر از آن® روزهای بیشتری به خریداران می دهد و روش های بیشتری برای صرفه جویی در این تعطیلات دارد تا آنها وقت کافی برای لذت بردن از حال حاضر را داشته باشند

سیندی دیویس، معاون اجرایی و رئیس اجرایی افسر برند از Bed Bath & Beyond و رئیس دکوراسیون ، گفت ، “امسال ، بیش از هر زمان دیگر ، یاد گرفته ایم که هر لحظه یک هدیه است ، بنابراین ما می خواهیم با الهام ، ارزش و سهولت به مشتریان خود در این فصل تعطیلات کمک کنیم. فراتر از + سلاح مخفی برای پس انداز است و تبلیغات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ، معاملات روزانه و هدایای هفته ، به این معنی است که روش های بیشتری برای استفاده از ارزش باورنکردنی بیش از هر زمان دیگری وجود دارد. ما می خواهیم مشتریان ما بتوانند با این وجود خرید کنند و در هر زمان که راحتی آنها راحت باشد ، بنابراین خرید ما از طریق خدمات جدید BOPIS ، Curbside Pickup و تحویل همان روز ، خرید سریعتر ، ایمن و آسان تر از قبل را انجام داده است. و ما می دانیم که مشتریان بیشتری تعطیلات را در خانه جشن می گیرند بنابراین ما هستیم ارائه ایده های طراحی و نکات مربوط به تعطیلات برای الهام بخشیدن به مشتریان برای آماده سازی خانه هایشان برای تعطیلات. بنابراین ، چه هدیه ای متفکرانه برای دوستان یا خانواده باشد ، چه لحافی که خانه شما را بیش از پیش دنج کند ، یا کالای لحظه آخری که باید تهیه کنید شام مراسم شکرگزاری ویژه ، ما اینجا خواهیم بود تا به مشتریان خود کمک کنیم تا در فصل تعطیلات از حال حاضر لذت ببرند. ”

از حال لذت ببرید پویش
حمام تختخواب و فراتر از آن از حال لذت ببرید کمپین های تبلیغاتی تعطیلات بر چگونگی هدیه دادن هر لحظه این تعطیلات متمرکز هستند و همه ما را به لذت بردن از زمان حال دعوت می کند. جادوی واقعی تعطیلات در گرامی داشتن افراد نزدیک به ما در مکانی است که به قلب ما نزدیک است – خانه های ما. کمپین Bed Bath & Beyond به مردم الهام می دهد تا هدایای مهم و مهمی را در این کمپین که از طریق کانال های دیجیتال از جمله فیس بوک ، اینستاگرام ، Pinterest ، Hulu و YouTube پخش می شود ، اهدا کنند.

اخبار مرتبط  شرکت Daddybaby متقاضی صدور گواهینامه بین المللی PPE شد

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری
Bed Bath & Beyond تبلیغات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری خود را برای کمک به مشتریان در صرفه جویی در فصل شلوغ تعطیلات ، امسال گسترش می دهد. شروع از پنجشنبه ، 26 نوامبرهفتم از طریق شنبه ، 28 نوامبرهفتم، پیشنهادات جمعه سیاه شامل موارد زیر خواهد بود:

 • 20٪ تخفیف در خریدهای آنلاین پنجشنبه ، 26 نوامبرهفتم از طریق شنبه ، 28 نوامبرهفتم
 • 25٪ تخفیف در کل خریدهای داخل فروشگاه ، از جمله سفارشات Curbside و Store Pickup ، و مشتریان می توانند برای دریافت 25٪ تخفیف از کل خرید خود در فروشگاه حاضر شوند ، بدون اینکه کوپن در کل روز لازم باشد جمعه 27 نوامبرهفتم و شنبه ، 28 نوامبرهفتم
 • اعضای Beyond + به هر طریقی که خرید کنند 25٪ تخفیف در کل خرید خود دریافت می کنند چهارشنبه ، 25 نوامبرهفتم از طریق شنبه ، 28 نوامبرهفتم

Bed Bath & Beyond همچنین برای جمعه سیاه معاملات هیجان انگیز دو روزه را در فروشگاه (در حالی که لوازم گذشته است) ارائه می دهد. در مورد موارد تعطیلات که باید داشته باشید ، از جمله:

 • Shark ION Robot® Vacuum R77 با Wi-Fi: 168.74 دلار با پیشنهاد ذخیره کنید 211 دلار
 • کوره داخلی 5 در 1 Ninja® Foodi with با سرخ کن هوا: 164.99 دلار با پیشنهاد ذخیره کنید 75 دلار
 • Keurig® K-Select® Single Server K-Cup® Pod Coffee Maker: 59.99 دلار با پیشنهاد ذخیره کنید 70 دلار
 • مجموعه دکوراسیون سبز برای تعطیلات قبل از روشنایی: 52.49 دلار با پیشنهاد ذخیره کنید 47 دلار
 • پتو وزنه 12 پوندی: 26.25 دلار با پیشنهاد ذخیره کنید 43 دلار
 • به طور انحصاری مجموعه ورق های Queen Queen تعداد 6 تکه 1200 پارچه ای ما Wamsutta®: 29.99 دلار با پیشنهاد ذخیره کنید 10 دلار

معاملات آنلاین از طریق Cyber ​​Monday با a ادامه خواهد یافت 100 دلار پاداش وجوه من (30 روز معتبر) برای هر نفر 300 دلار صرف تمام روز آنلاین یکشنبه ، 29 نوامبرهفتم و دوشنبه ، 30 نوامبرهفتم.

اخبار مرتبط  تحقیقات بازار متفقین گفت: بازار روغن ماهی تا سال 2027 با قیمت 5.8٪ CAGR ، 2.84 میلیارد دلار در سطح جهانی ، به دست آورد.

در تمام طول فصل از ارزش باور نکردنی لذت ببرید
Bed Bath & Beyond برنامه پس انداز گسترده خود را در محصولات برتر در طول فصل ادامه خواهد داد:

 • هدیه هفته: هر هفته از طریق چهارشنبه 23 دسامبرrd، Bed Bath & Beyond® الهام بخش و صرفه جویی قابل توجهی در هدایای متفکر و دنج به شما ارائه می دهد.
 • تخفیف روزانه تعطیلات: مشتریان می توانند در یک نتیجه گیری روزانه یک معامله داغ را خریداری کنند پنجشنبه ، 24 دسامبرهفتم.
 • فراتر از + برنامه وفاداری: برنامه وفاداری Bed Bath & Beyond’s Beyond + the ابزار پس انداز مخفیانه در این تعطیلات است. فقط برای 29 دلار سالانه ، اعضای Beyond + هر بار که خرید می کنند 20٪ تخفیف از کل خرید خود دریافت می کنند و همچنین از حمل و نقل استاندارد رایگان در طول سال برخوردار خواهند شد.
اخبار مرتبط  Changhong اعلام حمایت مالی از تیم ملی بدمینتون چین می کند

خرید سریع و راحت
Bed Bath & Beyond به مشتریان کمک خواهد کرد که امسال با استفاده از خدمات خرید بدون دردسر ، سریع و راحت از طریق کانال های بدون دردسر ، مانند خرید آنلاین-وانت-در-فروشگاه و وانت بدون تماس Curbside ، و همچنین همان روز جدید معرفی شده ، زمان بیشتری را برای جشن گرفتن در کنار عزیزان خود سپری کنند. خدمات تحویل. خدمات تحویل همان روز با هزینه ثابت از 4.99 دلار برای سفارشات بیش از 39 دلار، یک گزینه آسان ، راحت و مقرون به صرفه برای مشتریان امسال فراهم می کند که برای هدایای لحظه آخری و وسایل ضروری سرگرم کننده مناسب است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد حمام تختخواب و فراتر از پس انداز تعطیلات ، به https://www.bedbathandbeyond.com/ مراجعه کنید.

درباره Bed Bath & Beyond Inc.
Bed Bath & Beyond Inc. و شرکت های تابعه (“شرکت”) یک خرده فروشی همه کانال است که احساس راحتی در خانه را برای مشتریان ما آسان می کند. این شرکت مجموعه گسترده ای از کالاها را در بازارهای خانه ، کودک ، زیبایی و سلامتی به فروش می رساند. علاوه بر این ، شرکت در یک سرمایه گذاری مشترک که فروشگاه های خرده فروشی را در آن اداره می کند ، شریک است مکزیک تحت نام Bed Bath & Beyond.

SOURCE حمام تختخواب و فراتر از آن

لینک های مربوطه

http://www.bedbath.com