جوجه سالاد مرغ چهارمین رستوران را در منطقه سینسیناتی بزرگتر افتتاح می کند

AUBURN ، علا.، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – جوجه سالاد مرغ ، تنها مفهوم رستوران سالاد مرغ معمولی جنوبی ، الهام گرفته از جنوب ، امروز افتتاح جدیدترین رستوران متعلق به شرکت خود را در کرست وی هیلز ، کنتاکی. با مکانهای موجود در میسون، شهرستان اندرسون و اوکلی ، اوهایو، کرست وی هیلز رستوران مکان چهارم نام تجاری را در مکان بزرگتر نشان می دهد سینسیناتی منطقه و سوم در کنتاکی. واقع در 2891 بزرگراه دیکسی ، کرست وی هیلز رستوران افتتاحیه بزرگ خود را در روز جانبازان آغاز خواهد کرد ، 11 نوامبر، با ارائه سالاد مرغ رایگان به مدت یک سال به 100 مهمان اول. افرادی که جایزه دریافت می کنند به درستی فاصله می گیرند و پس از ورود زمان بازگشت مشخصی را دریافت می کنند تا تعداد مهمانان خود را در طول روز در رستوران پخش کنند.

به افتخار تعطیلات ، جوجه سالاد مرغ یک شرکت ویژه معامله روز سربازان قدیمی را ارائه می دهد ، که شامل یک نوشیدنی مخصوص و معمولی Chick مخصوص همه اعضای نظامی و کهنه سربازان فعال است. * علاوه بر این ، Crestview Hills Chick کمک مالی خواهد کرد به DAV (جانبازان معلول آمریکایی) و ارائه چک 12 نوامبر در 9.30 صبح. DAV یک موسسه خیریه غیرانتفاعی است که با پشتیبانی مادام العمر از جانبازان در همه نسل ها و خانواده های آنها ، سالانه به بیش از 1 میلیون جانباز از راه های مثبت و تغییر دهنده زندگی کمک می کند.

گفت: “در جوجه سالاد مرغ ، ایجاد روابط معنادار در جوامعی که ما خدمت می کنیم همیشه برای ما در اولویت بوده و امروز ، ما افتخار می کنیم از کسانی که به ما خدمت کرده اند ، تجلیل کنیم.” اسکات دیوینی، مدیر عامل شرکت جوجه سالاد مرغ. “ما از یادبود خود هیجان زده هستیم کرست وی هیلز با بازپس دادن به قهرمانان محلی جامعه آغاز می شود و مشتاقانه منتظر تهیه موارد منوی تازه ساخته شده و مهمان نوازی جنوبی برای همه ساکنان برای سالهای آینده است. “

اخبار مرتبط  هلندی سبز ارگانیک نتایج مالی سه ماهه سوم را منتشر می کند

Chicken Salad Chick از نزدیک دنبال می کند کنتاکی دستورالعمل های ایالتی و محلی برای روش های COVID-19 و باز خواهد شد کرست وی هیلز رستوران با ظرفیت محدود با اقدامات فاصله اجتماعی. همه کارمندان از ماسک و دستکش استفاده می کنند ، همچنین شستن دست و پروتکل ایمنی غذایی مناسب را انجام می دهند و همه مهمانان باید ماسک خود را تا زمان نشستن برای صرف غذا بخورند.

در طول هفته افتتاحیه بزرگ ، میهمانان میزبانی جنوب را که جوجه سالاد مرغ به خاطر آن مشهور است ، با هدایای تغییر یافته و محصولات ویژه ای که شامل موارد زیر است:

  • چهارشنبه ، 11 نوامبر – سالاد مرغ رایگان به مدت یک سال – 100 میهمان اول یک عدد سالاد مرغ سریع بزرگ جوجه در طول یک سال کامل دریافت می کنند ، یکی از آن مهمان های خوش شانس به طور تصادفی انتخاب می شود تا یک جوجه سریع مرغ بزرگ در هفته برنده شود. ** مهمانان می توانند از ابتدا وارد شوند ساعت 7 صبح فقط برای روز افتتاحیه بزرگ اگر هر پیشکسوت یکی از 100 میهمان اول باشد ، مشتری هنوز باید “جوجه” یا هر چیز با ارزش بیشتری را بخرد تا یک سالاد مرغ رایگان برنده شود و سپس می تواند یک نوشیدنی معمولی و اضافی “Chick Special” دریافت کند. هر میهمان که جزو 100 نفر اول صف نباشد ، می تواند در فروشگاه خرید کند و برای یک سال فرصت بردن سالاد مرغ رایگان وارد شود. ***
  • پنجشنبه ، 12 نوامبر50 مهمان اول در ساعت 10 صبح و اولین 50 مهمان در ساعت 6 عصر برای خرید Chick Trio یک لیوان جوجه جوجه رایگان دریافت خواهید کرد.
  • جمعه ، 13 نوامبر 50 مهمان اول در ساعت 10 صبح و اولین 50 مهمان در ساعت 6 عصر برای خرید Chick Trio تخته برش چوبی Chick رایگان دریافت خواهید کرد.
  • شنبه 14 نوامبر50 مهمان اول که دو کوئیک بزرگ بزرگ خریداری می کنند ، یک کولر بزرگ جوجه رایگان دریافت می کنند.
اخبار مرتبط  رانده شده به روزرسانی سهامدار را در مورد رشد ، کارایی عملیاتی ، ادغام عمودی و رهبری اضافه شده به عنوان کاتالیزور به 12 ماهه فروش 29 میلیون دلاری خود ارائه می دهد

سالاد مرغ جوجه در کرست وی هیلز دوشنبه – شنبه از 10 صبح تا 8 شب باز خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.chickensaladchick.com مراجعه کنید. جوجه سالاد مرغ را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام برای آخرین اخبار و روندها.

* این پیشنهاد برای اعضای خدمات و پیشکسوتان ، دارای شناسنامه معتبر نظامی یا ارائه DD214 واجد شرایط است.

** مهمانان باید در این فاصله وارد شوند 7-10 صبح در حالی که فاصله اجتماعی را حفظ می کنید ، برای ورود به سیستم وارد شوید. به 100 میهمان اول تعداد و زمان بازگشت تعیین شده اختصاص داده می شود 9: 45-11: 15 صبح پس از بازگشت ، مهمانان خرید “جوجه” یا هر چیز با ارزش بیشتری را انجام می دهند و کد “1 را اسکن می کنندخیابان 100 نقطه در برنامه CravingCredits به طور رسمی مکان خود را ایمن کنید. اگر تأخیر داشته باشید یا وقت بازگشت را از دست بدهید ، جایگاه شما به صف بعدی اعطا می شود. مهمانان باید 16 سال یا بیشتر داشته باشند ، بازخرید از 16/11/20 آغاز می شود.

*** برندگان واجد شرایط باید 16 سال یا بیشتر باشند و لازم است برنامه اعتبارات هوس را بارگیری کنند. ده (10) برنده در پایان روز قرعه کشی می شوند. رستگاری 20/11/16 آغاز می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ویژه و ویژه ، به https://www.facebook.com/chickensaladchickcrestviewhills مراجعه کنید.

درباره جوجه سالاد مرغ
تأسیس شده توسط استیسی براون در اوبرن ، آلاباما، در سال 2008 ، Chicken Salad Chick سالاد مرغ کاملاً طعم دار به سبک جنوبی تهیه می کند که از ابتدا درست شده و از قلب تهیه می شود. با بیش از دوازده طعم دهنده اصلی سالاد مرغ و همچنین سالاد های جانبی تازه ، سوپ های لذیذ ، ساندویچ های امضایی و دسرهای خوشمزه ، منوی قوی Chicken Salad Chick مناسب برای هر میهمان است. امروز ، تحت رهبری اسکات دیوینی و تیم Chicken Salad Chick ، ​​این برند دارای بیش از 175 رستوران در 17 ایالت است و در حال گسترش سریع خود با هر دو حق رای دادن و مکان شرکت است. Chicken Salad Chick جوایز زیادی را کسب کرده است از جمله رتبه بندی در بهترین حرکت دهنده ها و شیکرهای Franchise Times ‘Fast & Serious و Fast Casual.com برای سومین سال متوالی ، بهترین معاملات فرانشیز QSR برای دومین سال متوالی و برترین محصولات غذایی Franchise Business Review در سال 2020. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.chickensaladchick.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بازار جهانی ماسک های صورت برای مراقبت از پوست 2020 ، با پیش بینی های بازار تا سال 2025

درباره DAV
DAV به پیشکسوتان این قدرت را می دهد تا با احترام و وقار زندگی با کیفیت بالا داشته باشند. این به یک هدف واحد اختصاص یافته است: وعده ما به پیشکسوتان آمریکا. DAV این کار را با اطمینان از اینکه جانبازان و خانواده های آنها می توانند به طیف کاملی از مزایای موجود در آنها دسترسی پیدا کنند ، انجام می دهد. جنگیدن برای منافع قهرمانان آسیب دیده آمریکا در Capitol Hill. تأمین منابع اشتغال به جانبازان و خانواده های آنها و آگاهی دادن به مردم در مورد فداکاری ها و نیازهای بزرگ جانبازانی که به زندگی غیرنظامی بازمی گردند. DAV ، یک سازمان غیرانتفاعی با بیش از 1 میلیون عضو باسابقه ، در سال 1920 تاسیس شد و توسط کنگره ایالات متحده در سال 1932 منشور شد. در www.dav.org بیشتر بیاموزید.

مخاطب:
شانا روزنتال
مشاوره ماهی
954-893-9150
[email protected]

SOURCE جوجه سالاد مرغ

لینک های مربوطه

http://www.chickensaladchick.com