نیمان مارکوس با رونمایی از نسخه 94 کتاب آیکونیک کریسمس و هدایای افسانه ای فانتزی ، آن را جادو می کند

“ما از معرفی 94 هیجان زده هستیمهفتم نسخه نمادین نیمان مارکوس کتاب کریسمس، “گفت لانا تودوروویچ، رئیس جمهور و مدیر ارشد بازرگانی Neiman Marcus. “به خصوص امسال امیدواریم که کتاب کریسمس سنت های جدید را با عزیزان خود جرقه می زند و مشتریان ما را به جستجوی ارتباط ، گرما و جادوی فصل تعطیلات القا می کند. نیمان مارکوس همچنان جادوی تعطیلات را از طریق این کتاب ، همراه با هدایای فانتزی ، اتاق های Gifting Lounge در فروشگاه و مشاوران هدیه ما از طریق Neiman Marcus بصورت آنلاین منتشر می کند. تمام خانواده نیمان مارکوس در آرزوی ما که تعطیلات پر از شادی ، عشق و جادوی هدیه دادن باشد ، به من پیوستند. “

هدایای فانتزی 2020 با حسی مدرن از ماجراجویی و اهمیت مراقبت از خود و همچنین تمرکز بر کشف میراث عزیز و گذراندن اوقات با کیفیت با عزیزان ایجاد شد. این هدایای لوکس برای ایجاد انگیزه در مشتریان در جادوی فصل طراحی شده اند ، در حالی که تجربیات و خاطرات معنی داری برای یک عمر به وجود می آورند. هر هدیه بیانگر یک داستان منحصر به فرد از خلقت و صنایع دستی توسط صنعتگران مدرن است ، که بازتاب دهنده تاریخ غنی غرق در اکتشاف و تخیل است.

Neiman Marcus همچنین هدایای اختصاصی InCircle Fantasy خود را برای امسال نیز ادامه داده است. InCircle برنامه پاداش برای دارندگان کارت اعتباری Neiman Marcus است. اعضا تقریباً برای هر دلار با کارت اعتباری Neiman Marcus خود ، باز کردن پاداش های منحصر به فرد ، کارت های هدیه و امتیازات مانند بسته بندی هدیه رایگان ، خدمات فروشگاه و دسترسی به تجارب سفارش شده ، دو امتیاز کسب می کنند. خرید بهترین مزایای خود را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مراجعه به InCircle ، به سایت www.incircle.com مراجعه کنید.

این سالها کتاب کریسمس همچنین اهمیت بودن در خانه را برای تعطیلات تشخیص می دهد. از ایده های هدیه جشن گرفته تا نکاتی برای ایجاد فضای گرم و پذیرای جشن های صمیمی با عزیزان ، این همه الهام بخشی است که شما برای درخشش فصل نیاز دارید. مهم نیست که تعطیلات امسال را در کجا و چگونه گذراندید ، نیمان مارکوس در اینجا است تا به شما کمک کند جادوی درون خود را شعله ور کنید. کتاب کریسمس مجموعه ای از هدایای فوق العاده تعطیلات را در طیف گسترده ای از دسته ها و نقاط قیمت ارائه می دهد. چند هدایای قابل توجه و منحصر به فرد شامل پرتاب های پر جنب و جوش توسط Missoni Home است (450 دلار، صفحه 14) ، مجموعه لوکس La Mer Genaissance (1235 دلار، صفحه 63) ، و روپوش و دمپایی ورساچه برای او (750 دلار، 150 دلار، صفحه 24) ، فقط برای ذکر چند مورد.

‘TIS SEASON برای باز کردن قلب خود و هدایت عشق

نیمان مارکوس معتقد است عشق جادوی واقعی تعطیلات است و در این فصل ، ما همچنین از شما دعوت می کنیم که در جوانی ما سرمایه گذاری کنید و به ایجاد آینده ای روشن برای همه کمک کنید. با باز کردن قلب و رهبری با عشق ، همه ما می توانیم تغییر ایجاد کنیم.

نیمان مارکوس شریک افتخار باشگاه های پسران و دختران آمریکا است که به 4.6 میلیون کودک و نوجوان در 4700 باشگاه در سراسر کشور خدمات ارائه می دهد. این سازمان با فراهم آوردن فضایی ایمن برای جوانان – در درجه اول افراد جوامع کم برخوردار و کم برخوردار – برای یادگیری ، بازی و رشد ، احساس تعلق را در زندگی کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند پرورش می دهد.

باشگاه های دختران و پسران آمریکا مأموریت دارند تا با پرداختن به موضوعاتی که برای همه ما مهم است از جمله عدم امنیت غذایی ، موفقیت تحصیلی و نابرابری ، همه جوانان را قادر سازند تا به پتانسیل کامل خود برسند. با گذشت زمان ، نیمان مارکوس بیش از این کمک مالی کرده است 500 دلار000 – معادل 500،000 میان وعده سالم بعد از مدرسه یا 50،000 ساعت کمک درسی – به باشگاههای جوامع نیمان مارکوس در سراسر کشور. در بنیاد قلب نیمان مارکوس بیشتر بدانید.

یک راه شخصی سازی بیشتر برای خرید

نیمان مارکوس همچنین مفتخر است که انواع ابزارها و تجربیات جدید را برای ایجاد ایمنی و یکپارچه خرید برای همه افراد در لیست شما معرفی کرده است. ابتدا ، با شرکت در مسابقه Gift Finder ، مشتریان می توانند پیشنهادات فوری هدیه متناسب با دریافت کنندگان جداگانه خود را دریافت کنند. مشتریان که به صورت آنلاین در نیمان مارکوس موجود است ، به سادگی به چند سوال در مورد افرادی که می خریدند و میزان مایل به صرف آنها پاسخ می دهند ، پاسخ می دهند و مجموعه ای از محصولات پیشنهادی نیز جمع خواهد شد. مسابقه را می توان هر چند بار لازم انجام داد تا هدیه ای مناسب برای همه افراد در لیست شما پیدا شود.

در مرحله دوم ، نیمان مارکوس’ مشاوران هدیه شخصاً در دسترس هستند تا در فصل تعطیلات به مشتریان کمک کنند تا هدیه یابی را به سطح بعدی برسانند. با مسابقه Gift Advisor ، مشتریان می توانند برای تعطیلات با یک مشاور Gift Advisor خبره همکاری کنند تا به آنها در یافتن هدایای انحصاری ، خرید سخت یا حتی یک چیز کوچک برای خود کمک کنند. ارتباط با مشاور عالی هدیه آسان است. به سادگی یک مسابقه کوتاه در neimanmarcus.com انجام دهید تا با یک مشاور هدیه مطابقت داشته باشد که انتخاب ها و بازخورد های انتخاب شده بر اساس نیاز مشتری را ارائه دهد. پس از آن مشتریان می توانند با Gift Advisor خود از طریق تماس ویدیویی ، ایمیل ، پیام کوتاه ، پیام رسانی مستقیم یا در فروشگاه ، جایی که پیشنهادات هدیه آنها آماده و منتظر آنها است ، خرید کنند. اگر بخواهید آن لمس شخصی را داشته باشید اما ممکن است برای مدت زمان فشرده شوید یا اینکه مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، عالی است.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های Cure Natural ، پرتفوی محصولات برنده و حضور آنلاین خود را گسترش می دهد

سرانجام ، بدون بازدید از بابانوئل ، هیچ فصل تعطیلاتی کامل نیست! نیمان مارکوس هنوز هم در حال تشویق تعطیلات است حتی اگر مشتریان نتوانند امسال شخصاً به سانتا بگویند که در لیست آنها چیست هر شنبه ، از 28 نوامبر تا کریسمس ، خود سانتا کلیه سفارشات وانت حاشیه ماشین را به خارج از همه فروشگاههای نیمان مارکوس به اتومبیل های مشتری تحویل می دهد. آیا می خواهید یک گپ یک به یک با سنت نیک داشته باشید؟ برای یک 25 دلار کمک مالی به باشگاه های دختران و پسران آمریکا ، مشتریان می توانند با سانتا قرار ملاقات بگذارند و یک زیور آلات ویژه دریافت کنند. برای رزرو قرار ملاقات مجازی با سانتا ، به سایت www.neimanmarcus.com مراجعه کنید.

هدایای فانتزی 2020 شامل موارد زیر است:

کتابخانه سفر سفارشی INCIRCLE ASSOULINE

Prosper Assouline و همسرش ، مارتین ، انتشارات مشهور خود را با هدف ایجاد اولین مارک لوکس برای تأمین همه چیز برای یک کتابخانه معاصر ، از کتاب تا اثاثیه ، ایجاد کردند. بنیانگذاران می گویند: “دنیای دیجیتال ما سریعتر از هر زمان دیگری حرکت می کند و چیزی از آن باقی نمی ماند.” “اما کتاب ها قسمت جامد گذشته و حال ما هستند. آنها همچنین زیبایی هستند.” حالا ، Assouline می خواهد آن زیبایی را با مشتریان به اشتراک بگذارد. همه چیز با جلسه ای برای تعیین زیبایی کتابخانه سفارشی شما شروع می شود. سپس ناشر مجموعه ای از کتابها ، مبلمان و اجناس منحصر به فرد هنری را فقط برای شما سرپرستی می کند. چه چیزی بهتر از فرار به مناطق و فرهنگ های عجیب و غریب بدون ترک هرگز از خانه است؟

علاوه بر این ، با خرید هر کتابخانه InCircle Assouline ، 10000 دلار به بنیاد قلب نیمان مارکوس اهدا خواهد شد و از باشگاه های دختران و پسران آمریکا پشتیبانی می کند (ممکن است هزینه حمل و نقل ، مالیات و هزینه های اضافی اعمال شود ؛ هزینه بلیط هواپیما از طریق Jet Linx ؛ پیشنهاد محدود به یک عضو InCircle). به ازای هر هدیه فانتزی خریداری شده با کارت اعتباری Neiman Marcus ، خریداران عضویت InCircle را به رئیس جمهور دریافت می کنند. منوط به تأیید اعتبار ؛ برای اطلاعات بیشتر به neimanmarcus.com/FantasyGifts مراجعه کنید یا با شماره 1.877.966.4438 تماس بگیرید. کارت اعتباری Neiman Marcus برای خرید جزئی هدیه InCircle Fantasy مورد نیاز است. پایتخت وان ، N.A مسئولیتی در قبال این تبلیغات یا کمک مالی به بنیاد قلب نیمان مارکوس ندارد و وابسته به این تبلیغ نیست. همچنین مشتریان می توانند برای خرید کارت هدیه InCircle Fantasy برای کارت اعتباری Neiman Marcus اقدام کنند. منوط به تأیید اعتبار (295،000 دلار؛ صفحه 56-57)

BOWLUS ENDLESS HIGHWAYS BESPOKE PERFORMANCE EDITION

داستان با شروع می شود هاولی بولوس، معروف به خاطر کار در افسانه ای “روح از سنت لوئیس، “که اولین تریلر مسافرتی آلومینیومی پرچ شده را در سال 1934 طراحی کرد. به دلیل مهندسی زیبا مورد استقبال قرار گرفت و به سرعت مورد استقبال قرار گرفت هالیوود حق امتیاز در حالی که در مدرسه وارتون بود ، ژنو لانگ، مدیر عامل شرکت Bowlus (و 30 عضو 30 ساله Forbes) ، بازگشت شرکت و تولد پیشرفته ترین RV در جهان را برنامه ریزی کرد. علاقه او به Bowlus عشق او به ماجراجویی و چالش ایجاد کاربرپسند طراحی پایدار است. اکنون ، ژنو از شما دعوت می کند تا عشق خود را به این نماد آمریکایی با یک مشاوره طراحی منحصر به فرد برای شخصی سازی فضای داخلی Bowlus خود با مجموعه ای از اتمام درجه قایق بادبانی ، به اشتراک بگذارید. RV همچنین شامل یک سیستم الکتریکی پیشرفته است که به شما امکان می دهد با یک بار شارژ از لس آنجلس تا NYC خارج از شبکه باشید. با آخرین RV طبق شرایط خود سفر کنید.

با خرید تجربه Bowlus ، Bowlus اهدا خواهد کرد 10000 دلار به بنیاد قلب نیمان مارکوس ، از باشگاه های دختران و پسران آمریکا حمایت می کند. هزینه های فروشنده ، مجوزها ، تحویل ، ثبت نام و مالیات فروش شامل نمی شود. هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود. هدیه محدود به یک تجربه. برای اطلاعات بیشتر به neimanmarcus.com/FantasyGifts مراجعه کنید یا با شماره 1.702.762.9137 تماس بگیرید. (255000 دلار؛ صفحه 62-63)

یک سال سلامتی با CANYON RANCH

نیمان مارکوس’ هدایای فانتزی از خالقین برجسته ای برخوردار هستند ، اما این بار ذهن همه اینها شخص خاصی است: شما! رفاه شما در درجه اول قرار دارد و هیچ کس نمی داند شما مانند شما چه نیاز دارید. از تناسب اندام گرفته تا آرامش ، هرچه سفر سلامتی شما به دنبال داشته باشد ، پزشکان ، متخصصان تغذیه ، مربیان زندگی و سایر متخصصان در Canyon Ranch به شما و یک همراه کمک می کنند تا یک رژیم یک ساله را برای برآورده ساختن این نیازها و کمک به شما در این زمینه طراحی کنید. همه چیز با یک اقامتگاه تفریحی هفت شبانه آغاز می شود که در آن شما و یک نفر دیگر تیم خود را در طراحی برنامه های شخصی خود راهنمایی می کنید. علاوه بر مشاوره های مجازی ماهانه ، سه معاینه یک هفته ای دیگر نیز برای تأیید مسیر جدید شما دنبال می شود. در طول اقامت خود از خدمات نامحدود نیز بهره مند خواهید شد. بعد از ماه ها خیره شدن به صفحه نمایش و فعالیت محدود ، نیمان مارکوس می داند که مشتریان آماده هستند تا شارژ خود را به عهده بگیرند.

قابل توجه است ، با خرید تجربه Canyon Ranch ، 10000 دلار به بنیاد قلب نیمان مارکوس اهدا خواهد شد و از باشگاه های دختران و پسران آمریکا حمایت می کند. هزینه حمل و نقل ، مالیات و هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود. هزینه بلیط هواپیما از طریق جت لینکس. هدیه محدود به یک تجربه. برای اطلاعات بیشتر به neimanmarcus.com/FantasyGifts مراجعه کنید یا با شماره 1.877.966.4438 تماس بگیرید. (345000 دلار؛ صفحه 60-61)

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار ضد عفونی کننده دست ایالات متحده 2020-2027 ، براساس نوع ، فرم محصول ، برنامه ، کانال توزیع و تجزیه و تحلیل رقبا

گوهرهای عجیب و غریب از مجموعه OSCAR HEYMAN

جواهرساز مشهور اسکار هیمن داستان موفقیت کلاسیک آمریکایی است. در اوایل قرن 20 ، او و برادرش به آنجا مهاجرت کردند نیویورک و اولین تجارت خود را افتتاح کردند. در سالهای پس از آن ، اسکار برای هنر خود چندین حق ثبت اختراع به دست آورد و شرکت او “جواهرساز جواهرات” اعلام شد. در سال 1943 ، هیمن ها اولین فروش خود را به نیمان مارکوس انجام دادند – و بقیه موارد مربوط به تاریخ است. در این فصل ، نیمان مارکوس فرصتی را برای شما فراهم می کند تا در طول زندگی شریک شود و میراث الهام بخشی را با چند گنجینه کوچک تضمین کند که یک چشمک زدن در چشم کسی ایجاد می کند: حلقه های یک نوع از ما اسکار هیمن مجموعه. هر قطعه در این مجموعه دارای یک گوهر عجیب و غریب است: یادآوری ماندگار از کسانی که جسورانه عمل می کنند و آنچه را دوست دارند دنبال می کنند.

  • ALEXANDRITE (3.11 قیراط) و الماس 190 دلار، 000
  • TOURMALINE PARAIBA (5.59 قیراط) و الماس 140 دلار، 000
  • ماندارین گارنت (13.58 قیراط) و الماس 100 دلار، 000
  • OPAL (6.47 قیراط) و الماس 130 دلار، 000
  • کریسوبریل CAT’S-EYE (10.26 قیراط) و الماس 150 دلار، 000
  • STAR RUBY (12.92 قیراط) ، الماس زرد و سفید فانتزی 160،000 دلار

برای هر حلقه خریداری شده به عنوان بخشی از تجربه Exotic Gems ، 6000 دلار به بنیاد قلب نیمان مارکوس اهدا خواهد شد و از باشگاه های دختران و پسران آمریکا حمایت می کند. هزینه حمل و نقل ، مالیات و هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود. ممکن است یک حلقه یا هر شش حلقه خریداری کنید. محدود به یک حلقه از هر نوع. برای اطلاعات بیشتر به neimanmarcus.com/FantasyGifts مراجعه کنید یا با شماره 1.877.966.4438 تماس بگیرید. (100000 دلار190،000 دلار؛ صفحه 64-65)

افزودنیهای جالب JONATHAN ADLER

پوتر ، نویسنده و طراح جاناتان آدلر از زمان معرفی مجموعه سرامیک خود در سال 1993 ، قالب را شکست. نیمن مارکوس به مشتریان این فرصت را می دهد تا با این ویرجوز همکاری کنند. مشتریان با همکاری یکدیگر (با خیال راحت از طریق چت ویدیویی) طرحی را برای تبدیل اتاق مورد نظر خود به یک سالن بازی منحصر به فرد تهیه می کنند. همه چیز با یک قطعه سفارشی ساخته شده از هنر هنری با مهره های دستی ، طراحی شده توسط جاناتان و ایجاد شده توسط یک مهره اصلی آغاز می شود. از آنجا ، جاناتان جزئیات را با مجموعه ای از دکورها و بازی هایی که برای تکمیل زیبایی شخصی شما انتخاب شده است ، پر می کند. اگر می خواهید فضایی شیک ایجاد کنید که سکونت در آن نیز شادی آور باشد ، نیمان مارکوس برای کمک به پیشرفت بازی شما اینجا است.

با خرید تجربه جاناتان آدلر ، 10000 دلار به بنیاد قلب نیمان مارکوس اهدا خواهد شد و از باشگاه های دختران و پسران آمریکا حمایت می کند و جاناتان آدلر نیز اهدا خواهد کرد 10000 دلار به کمک به صنعتگران؛ هزینه حمل و نقل ، مالیات و هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود. هدیه محدود به یک تجربه. برای اطلاعات بیشتر به neimanmarcus.com/FantasyGifts مراجعه کنید یا با شماره 1.877.966.4438 تماس بگیرید. (145000 دلار؛ صفحه 70-71)

کلاه های سفارشی KEITH & JAMES

جیمز کیت در یک شهر کوچک متولد شد ، جایی که کلاه ها ، همراه با سنت های سخت کوشی ، خانواده و عشق ، یک امر ضروری روزمره بود. در سال 2016 ، جیمز با هدایت این ارزشها ، کلاه کارآفرین خود را بست و فدراسیون او به سرعت مورد پسند شیک پوشان و افراد مشهور قرار گرفت. با این پیشنهاد ، آسیاب و شرکا آلوین و کالوین واترز دوباره خودشان را در رده اول قرار داده اند: یک مجموعه امضا از نمایشگاههای سفارشی ساخته شده ، با همکاری مشاهیر از جمله Run-DMC و همچنین هنرمندان خیابانی مشهور جهانی مانند پل گربن، PixelPancho ، Man One ، RISK ، و لروی کمبل. همچنین مشتری ها جعبه های امضا hat کلاه و ویترین های سفارشی و همچنین فرصتی برای چت مجازی با مرد پشت همه این موارد را دریافت می کنند. هر کالایی که جیمز تولید می کند دارای یک دایره قرمز است که نماد وحدت و عشق است. اکنون می توانید در میان نام های برجسته ای باشید که می خواهند آن پیام را گسترش دهند. نیمان مارکوس می گوید کلاهبرداری با آن.

علاوه بر این ، با خرید تجربه کیت و جیمز ، 10000 دلار به بنیاد قلب نیمان مارکوس اهدا خواهد شد و از باشگاه های دختران و پسران آمریکا حمایت می کند و کیت و جیمز کمک مالی دیگری به بنیاد Jam Master Jay می کنند. هزینه حمل و نقل ، مالیات و هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود. هدیه محدود به یک تجربه. برای اطلاعات بیشتر به neimanmarcus.com/FantasyGifts مراجعه کنید یا با شماره 1.877.966.4438 تماس بگیرید. (95000 دلار؛ صفحه 72-73)

مونتاژ HEALDSBURG آخر هفته و شراب برای یک سال

جسی کاتز همانطور که در دنیای شراب پیدا خواهید کرد ، به عنوان اولین شراب ساز است که در 30 زیر 30 سال Forbes گنجانده شده است. کار جسی بیانگر رابطه نزدیک با پدرش ، اندی است. آنها در کنار هم به دنیا سفر کردند و در این بین تحصیلات بین المللی شراب را دریافت کردند. جسی اکنون این خرد را به بعضی از آنها تقطیر می کند کالیفرنیا بیشترین ستایش های ستودنی نیمان مارکوس اکنون فرصت ملاقات با این سوپراستار را به مشتریان خود ارائه داده است: مونتاژ هیلدسبورگ شما و حداکثر پنج نفر دیگر را به یک فرار از شراب شراب پنج شبه دعوت می کند تا در استراحتگاه 258 هکتاری ، با 15.5 جریب باغ تاکستان خصوصی و تفریحی در فضای باز ، لذت ببرید. تجربیات. مهمانی شما علاوه بر اقامت در مجموعه مهمانساز مهمانپذیر بالای کوه ، لذت بردن از معالجه در Spa Montage و شامهای خصوصی از جمله عصر در Single Thread با 3 ستاره میشلن ، از یک جلسه شخصی با جسی لذت خواهد برد. حتی بهتر ، شما به مدت 12 ماه شراب شخصی که توسط این wunderkind و یک سیستم منحصر به فرد نگهداری شراب Coravin تهیه می شود ، دریافت خواهید کرد.

اخبار مرتبط  CleanToShine پایان کار اجاره تمیز کردن خدمات ملبورن را از 160،00 دلار ارائه می دهد

با خرید تجربه Montage Healdsburg ، 10000 دلار به بنیاد قلب نیمان مارکوس اهدا خواهد شد و از باشگاه های دختران و پسران آمریکا حمایت می کند. هزینه حمل و نقل ، مالیات و هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود. هزینه بلیط هواپیما از طریق جت لینکس. هدیه محدود به یک تجربه. برای اطلاعات بیشتر به neimanmarcus.com/FantasyGifts مراجعه کنید یا با شماره 1.877.966.4438 تماس بگیرید. (215000 دلار؛ صفحه 68-69)

PERINI RANCH و گوشت گاو برای یک سال

نیمان مارکوس همیشه به کسانی که بزرگ فکر می کنند پاسخ داده است. به سال 1959 و یکی از اصلی ترین هدایای Fantasy این شرکت فکر کنید: هدایت Black Angus. تام پرینی از زمانی که برای اولین بار در کودکی عاشق زندگی مزرعه داری شد و در زمین های خانواده اش کار می کرد ، بزرگ فکر می کرد. در سال 1973 ، او اشتیاق خود را به دامداری فرهنگ – و آشپزی – تبدیل به یک حرفه مشهور به عنوان یک غذای خوشمزه گاوچران عالی. در احترام به متفکران بزرگی مانند تام ، و به عنوان نشانه ای از تاریخ خود ، نیمان مارکوس نه تنها غذاهای آشپزی ، بلکه فرصتی را برای دیدار با دامدار / سرآشپز با سفر به جیمز ریش برنده جایزه Steakhouse Perini Ranch در بوفالو گپ ، تگزاس (پاپ 463). از طریق این هدیه فانتزی ، مشتریان خانواده Perini را ملاقات می کنند و از نزدیک در مورد تعهد صنعت دامداری به انرژی های تجدیدپذیر و شیوه های دامداری و اخلاقی پایدار می آموزند. بعلاوه ، شما با تهیه یک سال عرضه فیله گوشت گاو امضا خواهید شد.

علاوه بر این ، با خرید تجربه Perini Ranch ، 10000 دلار به بنیاد قلب نیمان مارکوس اهدا خواهد شد و از باشگاه های دختران و پسران آمریکا حمایت می کند. هزینه حمل و نقل ، مالیات و هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود. هزینه بلیط هواپیما از طریق جت لینکس. هدیه محدود به یک تجربه. برای اطلاعات بیشتر به neimanmarcus.com/FantasyGifts مراجعه کنید یا با شماره 1.877.966.4438 تماس بگیرید. (185000 دلار؛ صفحه 66-67)

شلدون شلیت ALASKA تجربه

بیش از 70 سال پیش ، هنگام نقشه برداری از محدوده آلاسکا ، خلبان دون شلدون این مکان از راه دور و جادویی را کشف کرد او که می خواست سرزمین عجایب خود را با جهان به اشتراک بگذارد ، این مکان تاریخی را ساخت خانه کوه شلدون در سال 1966. فرزندان وی در سال 2018 با استفاده از نقشه های اصلی دون ، یک ساختمان جدید اضافه کردند ، که یک بنای تاریخی جسورانه ، یک پناهگاه در بین قله ها ، فقط 10 مایلی قله Denali را تصور می کرد. و اکنون ، خانواده می خواهند آن را با شما به اشتراک بگذارند. نیمان مارکوس از مشتریان و حداکثر پنج مهمان دعوت می کند تا خود را به ارتفاعات جدید برسانند و به مدت پنج شب مهمانی خود را به این مکان خلوت برسانند. مشتریان از یک آشپز خصوصی ، اکتشاف یخچال های طبیعی به رهبری راهنمایان حرفه ای دنالی ، آسمان شبانه دیدنی و موارد دیگر لذت خواهند برد. به علاوه، رابرت شلدون آماده خواهد بود تا در مورد تاریخچه هیجان انگیز خانواده اش بحث کند.

با خرید تجربه Sheldon Chalet ، 10000 دلار به بنیاد قلب نیمان مارکوس اهدا خواهد شد و از باشگاه های دختران و پسران آمریکا حمایت می کند و شلدون شالت نیز اهدا خواهد کرد 5000 دلار به مرکز آموزش Denali ؛ هزینه حمل و نقل ، مالیات و هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود. هزینه بلیط هواپیما از طریق جت لینکس. هدیه محدود به یک تجربه. برای اطلاعات بیشتر به neimanmarcus.com/FantasyGifts مراجعه کنید یا با شماره 1.877.966.4438 تماس بگیرید. (345000 دلار؛ صفحه 58-59)

هواپیمایی جت لینکس ، شریک رسمی سفر هدایای فانتزی Neiman Marcus 2020 ، هواپیماهای خصوصی را برای همه هدایا با اجزای سفر تهیه خواهد کرد.

نیمان مارکوس تعطیلاتی بسیار شاد ، جادویی و پر از تخیل را برای شما آرزو می کند.

درباره نیمان مارکوس
نیمان مارکوس یک است دالاسخرده فروش لوکس مبتنی بر مشتری ، دسترسی مشتری به مارک های منحصر به فرد و در حال ظهور ، خدمات پیش بینی شده و تجارب منحصر به فرد از سال 1907 را فراهم می کند. هر روز ، نیمان مارکوس به طور دیجیتالی با مشتریان در سراسر جهان ارتباط برقرار می کند در حالی که آنها را با تجربیات استثنایی در حضور 38 فروشگاه فیزیکی در ایالات متحده از آنها لذت می برد از ناهار خوری دلپذیر و خدمات زیبایی دلپذیر برای تجارب سفارش شده و محصولات منحصر به فرد ، چیزی برای همه وجود دارد. نیمان مارکوس بخشی از گروه نیمان مارکوس ، مقصد برتر مد و کالاهای لوکس ، خدمات برتر و تجربه خرده فروشی بالا برای بیش از یک قرن است. امروزه 9000 همکار در موفقیت مارک های NMG سهیم هستند: نیمان مارکوس ، برگدورف گودمن ، آخرین تماس و هورچوو. برای مطلع شدن از آخرین اخبار و رویدادهای رخ داده در نیمان مارکوس ، به سایت www.neimanmarcus.com مراجعه کنید یا مارک تجاری را در اینستاگرام ، فیس بوک ، یوتیوب و توییتر.

منبع Neiman Marcus Holding Company، Inc.