سرآشپز دو ستاره میشلین برای پشتیبانی از مشاغل هتل و رستوران با هدف از سرگیری فعالیت خود با TWISPER شروع به کار می کند.

این شرکت سوئیسی با روحیه تعهد به ارزشهای اصلی خود – مثبت ، انصاف و همبستگی – از طریق پلتفرم تجاری TWISPER Business که برای صاحبان شرکت طراحی شده است ، کمپین های بی سابقه ای را به ارزش حدود 4 میلیون یورو راه اندازی کرده است تا بتواند با بازخورد مثبت باقی مانده از مصرف کنندگان ، در رفع این مواقع دشوار کمک کند. در یک شبکه جهانی

شرکت TWISPER 10 هزار مشترکین سطح حرفه ای را به مدت 1 سال به همه خدمات حق بیمه خود اعم از یک دکمه رزرو بدون کمیسیون در مشخصات شرکت در برنامه TWISPER ، یک دایرکتوری تجاری جهانی با یک برنامه سرپرست ارائه می دهد که به طور خودکار اطلاعات مربوط به اشخاص حقوقی را از بیش از 20 سیستم عامل به روز می کند. و همچنین امکان تبادل پیام با مشتریان برای افزایش اثربخشی تعامل با آنها. برای این کار کافی است که شرکتهای علاقمند هنگام ثبت نام در سکوی TWISPER Business از کد تبلیغاتی POSITIVE استفاده کنند.

اخبار مرتبط  پیش بینی بازار طعم لبنیات آمریکای شمالی تا سال 2027

“بر خلاف بزرگترین سیستم عامل توصیه های آنلاین که با فروش داده های کاربر و ارسال بسیاری از نظرات جعلی یا نادرست ، سودهای کلانی کسب می کنند ، پلتفرم دیجیتال بی نظیر ما با قابلیت های ارتباط مستقیم ، به شرکتها کمک می کند تا از طریق جامعه برنامه TWISPER و دوستانشان ، مشتریان جدیدی را جذب کنند.” می گوید مدیر عامل TWISPER آنتونیو کانتون (آنتونیو کانتون) “اکنون شرکت ها می توانند دوباره شهرت آنلاین خود را کنترل کنند و می توانند برای بازگشت کامل به تجارت آماده شوند.”

نمایندگان شرکت TWISPER که در بخش معده فعالیت می کنند ، بازخوردهای مثبتی را نیز به اجتماعات خود می رسانند ، که خودشان در رابطه با قطع موقت فعالیت ، مشکلاتی دارند. Philippe Chevrier 1000 همبرگر پریمیوم برای کارگران احیا و مراقبت های ویژه در دانشگاه Hôpitaux Universitaires de Genève (HUG) ژنو فراهم می کند. کارمندان این شرکت می توانند از یک کوپن ویژه برای وعده های غذایی رایگان در رستوران معروف کباب ژنو استفاده کنند. چز فیلیپ. علاوه بر این ، صاحب عنوان نابغه کوکتل و صاحب نوار بار Am Am ​​Wasser در زوریخ ، دیرک هانی (دیر هانی) یک کانال جالب در یوتیوب راه اندازی کرد که در آن به بینندگان می آموزد که چگونه کوکتل های شگفت انگیزی را در خانه تهیه کنند.

اخبار مرتبط  2.1 میلیارد دلار صنعت پرده های ضد صدا در سراسر جهان تا سال 2027

ویدیو بستر های نرم افزاری TWISPER (پیوند)

درباره TWISPER PLATFORM

بستر TWISPER برای بازیابی عینیت ، قابلیت اطمینان و مثبت بودن در دنیای توصیه های آنلاین ، مردم را با دوستانی که به آنها اعتماد دارند و با شرکت هایی که دوست دارند ، متصل می کند. این پلتفرم در سال 2018 توسط شرکت نوپا سوئیسی نامدار سوئیس ایجاد شده و با بیش از 50 کارمند در ژنو و لیسبون ، این پلت فرم در بیش از 90 کشور به 6 زبان مورد استفاده قرار می گیرد.

اخبار مرتبط  شیلنگهای انعطاف پذیر باغ قیمت تا سال 2027 به 1.5 میلیارد دلار برسد

پلت فرم تبلیغاتی TWISPER Business بدون تبلیغات ، که از داده های کاربران محافظت می کند و آنها را نمی فروشد ، این امکان را برای شرکت های هتل و رستوران فراهم می کند تا بتوانند شهرت آنلاین خود را دوباره به دست آورند و از مزایای برقراری ارتباط با مشتریان خود از طریق کانال های دیجیتال استفاده کنند.

اطلاعات بیشتر در وب سایت شرکت در آدرس: www.twisper.com در دسترس است

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1160991/TWISPER_Business_platform.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1161611/TWISPER_Philippe_Chevrier_Covid_Campaign.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1160992/TWISPER_Logo.jpg

اطلاعات تماس با مطبوعات
جیزلا پسارودونا (Hisela Pesarrodona) ، مدیر روابط عمومی
مبین تلفن.: +41 78 710 56 61
ایمیل نامه: [email protected]

TWISPER منبع

پاسخی بگذارید