Shipt این جایزه شکرگذاری را با پاداش های سراسری به جامعه خریداران تشکر می کند

بیرمنگام ، آلا، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Shipt ، بازار تحویل همان روز ، امروز یک جایزه تعطیلات سراسری را به منظور تجلیل و به رسمیت شناختن کار جامعه 200،000 خریداران Shipt خود اعلام کرد.

با توجه به پیچیدگی ها و چالش های امسال ، شیپت سرمایه خود را در پاداش تعطیلات خریداران دو برابر می کند تا به جامعه خریداران پاداش دهد در حالی که اطمینان می دهد مشتریان و شرکای خرده فروشی هفته شکرگذاری موفقیت آمیزی دارند. از جانب 25-30 نوامبر، زمانی که انتظار می رود بسیاری از خانوارها برای تعطیلات به صورت آنلاین خرید کنند ، همه خریداران در سراسر کشور واجد شرایط پاداش نقدی خواهند بود.

مدیر عامل شرکت Shipt گفت: “خریداران شیپت فوق العاده سخت کار می کنند و ما می خواهیم مطمئن شویم که ما از آنها و همه کارهایی که انجام می دهند قدردانی می کنیم.” کلی کاروسو. “این فصل خرید تعطیلات بسیار شلوغ خواهد بود – و ما مفتخریم که به خریدارانی که برای خدمت به جوامع خود فراتر از آن می روند پاداش می دهیم.”

اخبار مرتبط  ÈYES STORY با حداکثر زیبایی ایمن از طریق لنزهای بهداشت چشم پرتاب می شود

Shipt Shoppers انعطاف پذیری در انتخاب زمان ، مکان و میزان خرید را دارند. به عنوان تشکر از خریداران شاغل در هفته تعطیلات ، Shipt پاداش های مختلفی را ارائه می دهد 50 دلار به 300 دلار، با مقادیر دقیق متفاوت در بازار اما همیشه مقیاس گذاری بر اساس تعداد مغازه های تکمیل شده در بازه زمانی.

کاروسو افزود: “آنچه در مورد این پاداش منحصر به فرد است ، این است که Shipt Shoppers را قادر می سازد بدون توجه به جایی که هفته شکرگذاری را سپری می کنند ، پاداش کسب کنند.” کاروسو افزود: “این تنها یک روش اضافی است که خریداران می توانند از انعطاف پذیری ارائه شده در خرید Shipt استقبال کرده و از آن بهره مند شوند.”

اخبار مرتبط  آب قلب بطری های آلومینیومی قابل استفاده مجدد سازگار با محیط زیست را برای مارک آب قلیایی بطری شده آنها راه اندازی کرد

خریداران شیپ می توانند پاداش ویژه موجود در منطقه مترو خود را مشاهده کرده و پیشرفت خود را در برنامه خریدار پیگیری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Shipt ، به اینجا مراجعه کنید www.shipt.com. برای دارایی های بصری و رسانه ای ، جعبه مطبوعات ما را بارگیری کنید اینجا. برای درخواست خرید Shipt Shoper ، لطفاً بازدید کنید www.shipt.com/-be-a-shopper.

درباره Shipt
Shipt فروشگاه را به درب منزل شما می آورد. از طریق یک انجمن خریداران Shipt و یک برنامه مناسب ، Shipt خرید و تحویل شخصی را فراهم می کند و برای 80٪ از خانواده های بیش از 5000 شهر ایالات متحده در دسترس است. خریداران Shipt فراتر و فراتر می روند و در زمان واقعی درباره تنظیمات و تعویض ها ارتباط برقرار می کنند. Shipt که یک بازار خرده فروشان سرپرستی شده است ، دسترسی به انواع فروشگاه ها و دسته بندی های محصولات از جمله غذاهای تازه ، لوازم ضروری خانگی ، محصولات سلامتی ، لوازم اداری و حیوانات خانگی را فراهم می کند. Shipt یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت تارگت است که به طور مستقل اداره می شود بیرمنگام ، آلاباما، Shipt همچنین دفتر خود را در نگهداری می کند سانفرانسیسکو. برای اطلاعات بیشتر به سایت Shipt.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Hublot راه اندازی BIG BANG e

تماس با رسانه Shipt:
[email protected]
312-464-9553

منبع منبع