Samuel Adams ‘New Winter Lager Remix Wintery برای کلاسیک های تعطیلات به ارمغان می آورد

‘فصل دنده های تعطیلات با الهام از آبجو! ساموئل آدامز با یک شرکت پوشاک تعطیلات همکاری کرده است سر و کله جن ها و نانوایی ها کوکی های قفسه بالا و لباس های دم مجموعه ای عالی از استعداد تعطیلات را برای لذت بردن از خانواده ، دوستان و حتی همراهان سگ به خانه بیاورید. از نان تست با دم کرده های فصلی گرفته تا پوشیدن لباس جشن متناسب با سگ و من ، نوشیدنی ها هر آنچه را برای خوردن ، نوشیدن و خوشبختی از خانه لازم دارند ، زمستان لگر در دست.

نان تست فصل تعطیلات با جدید Samuel Adams Winter Lager و Brews Seasonal
شراب سازی ساموئل آدامز داستان ها را از نو فرمول بندی کرده است زمستان لگر با نوشیدن هر جرعه ای نوشیدنی نوشیدنی یک تجربه ترد و روشن را به ارمغان بیاورد. آبجو قهوه ای یاقوت سرخ با ویژگی های پیشرفته و تکه های تکه تکه و یادداشت های نارنجی تقویت شده با الهام از فصل ، حاوی نکاتی از ادویه های فصلی است که با داشتن تلخی تلخی و ذائقه مرکبات در پایان ، یک جشن مرکب را به ارمغان می آورد. عطر و طعم برای هر جشن تعطیلات.

“به عنوان یکی از اولین آبجوهای فصلی که بیش از 30 سال پیش تولید کردیم ، زمستان لگر از طعم ها و جشن های منحصر به فرد فصل تعطیلات که مشروبات الکلی را گرد هم می آورد الهام گرفته شد جیم کوچ، ساموئل آدامز بنیانگذار و Brewer. “تولید کنندگان ساموئل آدامز که به طور مداوم دستورالعمل های ما را برای دستیابی به آبجو بهتر بهینه می کند ، مجدداً از مشخصات پیچیده این آبجو که مدتهاست دوست داشتنی استفاده می کنند تا ترد و روشن تر ایجاد کنند. زمستان لگر که دارای طعم های ادویه و مرکبات این فصل است که دارای یک ترکیب نرم و نوشیدنی است. ”

ادویه جات بسته های کلاسیک زمستانی کلاسیک است Samuel Adams Holiday White Ale، جدید مناسب یک به علاوه برای فصل تعطیلات. مخلوط پوست پرتقال با ادویه تعطیلات برای یک آبجو طلایی و مبهم با رایحه ای کمی شیرین ، گیاهی ، ادویه ای و مرکبات ، Holiday White Ale مکمل هر مناسبت جشن است. با ارائه یک ریمیکس زمستانی واقعی ، بسته های مختلف Classics Classics Winter همچنین دارای IPA آمریکایی جسور و پرشور و Holiday Porter تیره و قوی در کنار پرچمدار Boston Lager و سام ’76 صاف و ترد است – با توجه به این که هیچ راهی برای روشن نگه داشتن روحیه نوشیدنی ها وجود ندارد سال

اخبار مرتبط  Nippon Shokubai روند تولید پلیمر فوق جاذب رمان با سرعت بالا را خشک می کند

زمستان لگر و Holiday White Ale در شش بسته و 12 بسته 12 اونسی در سراسر کشور در دسترس هستند. بطری و در بسته واریته کلاسیک زمستانی ساموئل آدامز ، که برای خرید در 12 بسته و 24 بسته 12 اونس موجود است. بطری برای کاوش در تمام سبک های فصلی زمستانی ساموئل آدامز در نزدیکی خود ، بازدید کنید samueladams.com/find-a-sam.

با لباس های مخصوص تعطیلات نسخه محدود از Samuel Adams and Tipsy Elves راحت باشید
مشروبات الکلی می توانند در این فصل از تعطیلات با ساموئل آدامز راحت باشند و این به لطف مجموعه محدودی از Tipsy Elves مناسب برای همه جشن های داخلی در خانه است. لباس های جشن مخصوصاً با آسایش و راحتی در نظر گرفته شده است ، از جمله لباس های راحتی الهام گرفته از تعطیلات ، جوراب جیبی با درب بازکن بطری ، دستکش کوزی و حتی یک ست ژاکت مخصوص تعطیلات سگ و من. همه کاملا با سرماخوردگی جفت می شوند ساموئل آدامز وینتر لاگر در دست و هیچ نگرانی از سرمازدگی. این مجموعه برای خرید در سایت tipsyrself.com/sam-adams و اتاقهای شیر ساموئل آدامز در دسترس خواهد بود ، در حالی که لوازم آنها دوام دارند.

از رفتارهای شیرین فصلی با دوستان ، خانواده و سایر حیوانات خانگی لذت ببرید
ساموئل آدامز می خواهد اطمینان حاصل کند که هیچ کس در این فصل تعطیلات به تنهایی مشروب نمی نوشد. ساموئل آدامز با پناهگاه ها ، امدادگران و پرورش دهندگان که تقاضای بیشتری را در حالی که آمریکایی ها سعی در پر کردن فضای خلأ قرنطینه با همراهان سگ جدید دارند ، اعلام کردند ، ساموئل آدامز حتی روش های بیشتری را برای کمک به نوشیدنی ها در لذت بردن از فصل در خانه با دوستان قدیمی خزدار یا توله سگهای همه گیر پیدا کرد. ساموئل آدامز علاوه بر مجموعه ژاکت مخصوص تعطیلات ویژه سگ و من Tipsy Elves ، یک سگ دوستانه ایجاد کرده است که با الهام از طعم آبجی که می شناسید و دوست دارید ، ساخته شده است.

اخبار مرتبط  مشتریان Schlotzsky's® آن را به جلو می پردازند

ساموئل آدامز با همکاری Brewscuits ، مشاغل کوچکی که بیسکویت های دست ساز سگ را می پزد ، یک بیسکویت مخصوص حیوان خانگی دوستانه با الهام از طعم دهنده های ساموئل آدامز وینتر لاگر و با دانه آبجو و سیب زمینی شیرین با پوست پرتقال ، زنجبیل و دارچین تهیه می شود. انسان می تواند یک لقمه را از بین ببرد زمستان لگر، همچنین ، به لطف ساموئل آدامز که نانوایی رویای آمریکایی و کوکی های برتر قفسه بوستون را تهیه می کند. کوکی با نسخه محدود ، Winter Lagerland ، یک نوع کوکی است زمستان لگرکوکی کره قهوه ای تزریق شده با چیپس شکلات سفید و لهجه های پوست پرتقال ، دارچین و زنجبیل برای ایجاد طعم های پیشرفته زمستان لگر در حالی که جوهره فصل تعطیلات را به تصویر می کشد.

خوراکی های مخصوص سگ های ساموئل آدامز ایکس Brewscuits که برای هدیه دادن در تعطیلات مناسب است ، در حالی که لوازم آن دوام دارد ، در سایت brewscuit.com در دسترس خواهد بود. کوکی های زمستانی لاگرلند در ساموئل آدامز بوستون تاپروم و در topshelfcookies.com به عنوان بخشی از مجموعه تعطیلات در دسترس خواهند بود.

مهم نیست که تعطیلات را چطور می گذرانید ، ساموئل آدامز بهترین چیز را دارد زمستان لگر جفت شدن برای شما و خدمه شما در تمام طول فصل در جشن بماند.

درباره ساموئل آدامز
ساموئل آدامز یکی از پیشگامان تولیدکننده صنایع دستی مستقل آمریکایی است که به راه اندازی انقلاب آبجو در صنعت کمک کرد. کارخانه آبجوسازی در سال 1984 آغاز شد ، زمانی که بنیانگذار و آبجوساز جیم کوچ از یک دستور خانوادگی چند نسل قبل برای تهیه آبجو در آشپزخانه خود استفاده کرد. جیم با الهام از ترس از به چالش کشیدن تفکر متداول در مورد آبجو ، این دستورالعمل را زنده کرد و امیدوار بود که نوشیدنی ها از پیچیدگی و عطر و طعم کامل قدردانی کنند و شروع به نمونه برداری از آبجو در بوستون. وی گل سرسبد را نام برد ساموئل آدامز بوستون لاگر به رسمیت شناختن یکی از پدران بنیانگذار کشورمان ، انقلابی با روحیه مستقل و پیشگام. امروزه ، ساموئل آدامز یکی از جوایز بزرگ آبجوسازی در جهان است و همچنان در ساخت آبجو با بالاترین کیفیت از طریق نوآوری و آزمایش در پیگیری بی وقفه بهتر است. ساموئل آدامز همچنان به پیشرفت و رشد صنعت آبجو سازی صنایع دستی آمریكا ، از جمله ارائه آموزش و حمایت از كارآفرینان و همكاران تولیدكننده آبجو از طریق برنامه خیرخواهانه خود ، تولید دم رویای آمریكایی ، كه به دیگران كمك می كند تا رویای آمریكایی خود را دنبال كنند ، متعهد است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.SamuelAdams.com.

اخبار مرتبط  جشن میوه ها و سبزیجات

درباره الف های Tipsy
ماموریت Tipsy Elves ساده است: آنها با ایجاد پوششی که زندگی را سرگرم کننده تر می کند ، لحظات مهم را به خاطراتی تبدیل می کنند که یک عمر طول می کشد. Tipsy Elves پس از حضور در Shark Tank در ABC در سال 2013 سر به فلک کشید و از آن زمان در تعطیلات و کریسمس چندین همکاری تعطیلات داشته و هر تعطیلاتی را در این بین جشن می گیرد. از Taco Bell تا Slim Jim ، Tipsy Elves همچنان با مارک های معتبر این صنعت همکاری می کند و لحظات خارق العاده ای را در طول سال ایجاد می کند. Tipsy Elves امیدوار است که از طریق پوشاک منحصر به فرد و با شوخ طبعی برونگرا را در همه جذب کند. چه بزرگترین ژاکت کریسمس “زشت” ، چه لباس اسکلت هالووین باشد یا شما را برای چهارم ژوئیه بیرون نبرد ، Tipsy Elves برای هر جشن زیر آفتاب چیزی دارد.

1منبع: IRI MULO Total U.S. + C؛ زمستان لگر فصل 10/28 / 19–12 / 15/19

منبع ساموئل آدامز

لینک های مربوطه

http://www.SamuelAdams.com