سال به روز سفارش های هضم کننده مواد زائد مواد غذایی BioHiTech از شرکت کارناوال بیش از 3.3 میلیون دلار

CHESTNUT RIDGE، N.Y.، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – BioHiTech Global، Inc. (“BioHiTech“یا” شرکت “) (NASDAQ: BHTG) ، یک شرکت فناوری و خدمات پایدار ، امروز اعلام کرد که تقریباً 3.3 میلیون دلار در سفارشات خرید هضم کننده ضایعات مواد غذایی Revolution Series from از کارناوال شرکت از زمانی که این شرکت در جولای سال 2020 مجدداً اقدام به نصب هضم کننده مواد زائد مواد غذایی در کشتی های خود کرد.

BioHiTech انتظار دارد در سه ماهه چهارم سال 2020 و در سراسر سال 2021 سفارشات اضافی دریافت کند زیرا کارناوال برای از سرگیری نهایی سفر دریایی آماده می شود. این شرکت با انتظار برای تحویل اضافی به طور منظم در سه ماهه آینده ، تولید را افزایش داده و محموله ها را آغاز کرده است. استفاده از هضم کننده های سری Revolution ، مجهز به پلتفرم اختصاصی تجزیه و تحلیل داده های BioHiTech ، بخشی از برنامه جامع کارناوال برای محدود کردن ضایعات مواد غذایی ، دستیابی به دفع ایمن کشتی و بهبود نتایج زیست محیطی است.

وی گفت: “کارناوال با در اختیار داشتن هضم کننده های ضایعات مواد غذایی در ناوگان کشتی های تفریحی و اخبار امروز در مورد اثربخشی یک واکسن بالقوه برای COVID-19 به خوبی برای از سرگیری موفقیت آمیز سفر دریایی در آینده نزدیک پیش می رود.” تونی فولر، مدیر عامل BioHiTech Global. “ما تولید را افزایش داده و تحویل کالا را آغاز کرده ایم و مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با کارناوال برای دستیابی به اهداف پایداری آنها هستیم.”

اخبار مرتبط  دانلود فیلم زن ها فرشته اند 2

درباره BioHiTech Global
BioHiTech Global، Inc (NASDAQ: BHTG) ، یک شرکت خدمات فناوری متمرکز بر ارائه راه حل های مقرون به صرفه است که نتایج زیست محیطی را بهبود می بخشد. فن آوری های ما برای مدیریت پسماند شامل پردازش اختراع شده زباله های جامد شهری به یک سوخت تجدیدپذیر با ارزش ، دفع بیولوژیکی ضایعات مواد غذایی در محل و ابزارهای تجزیه و تحلیل داده در زمان واقعی برای کاهش تولید زباله های غذایی است. هنگامی که به صورت جداگانه یا ترکیبی استفاده می شود ، محلول های ما رد پای کربن مرتبط با حمل و نقل زباله را کاهش می دهد و می تواند استفاده از محل دفن زباله را کاهش داده یا از بین ببرد. علاوه بر این ، ما یک فناوری اختراع شده را توزیع می کنیم که می تواند سطح ضد عفونی کننده سطح بالایی مانند کلاس ها ، اتاق های هتل یا بیمارستان و سایر مناطق بسته را برای مبارزه با شیوع ویروس ها و باکتری ها بدون استفاده از مواد شیمیایی سخت به دست آورد. راه حل های منحصر به فرد ما ، مشاغل ، م institutionsسسات آموزشی و شهرداری ها را در هر اندازه ای قادر می سازد تا مشکلات روزمره را به روشی هوشمندتر و مقرون به صرفه تر و در عین حال تأثیر آنها بر محیط زیست کاهش دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.biohitech.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی محافظ را برای کمربندها توسعه می دهد (CKL-1186)

اظهارات رو به جلو
اظهارات این سند حاوی گزاره های آینده نگرانه خاصی به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه است. این اظهارات ، شامل اظهاراتی در مورد ارزش تخمینی قرارداد ، سفارشات خرید اضافی یا تحویل کالا ، و توانایی محصولات شرکت در بهبود نتایج زیست محیطی و دستیابی به اهداف پایداری شرکت ، بر اساس بسیاری از فرضیات و تخمین ها است و تضمین کننده عملکرد آینده نیست. این اظهارات ممکن است شامل خطرات ، عدم قطعیت و سایر عوامل شناخته شده و ناشناخته ای باشد که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای BioHiTech Global، Inc با نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی چنین اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. BioHiTech Global، Inc. هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا بازنگری علنی این اظهارات آینده نگر به هر دلیلی یا به روزرسانی دلایلی که نتایج واقعی می توانند از نظر پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد ، حتی اگر اطلاعات جدید در دسترس باشد آینده. نتایج واقعی ما ممکن است به دلیل عوامل مختلفی از جمله ، بدون محدودیت موارد ذکر شده به عنوان “عوامل خطر” در پرونده های ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ، با نتایج پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. ممکن است عوامل دیگری وجود داشته باشد که در بالا ذکر نشده و یا در پرونده های SEC BioHiTech گنجانده شده است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با آنچه در هر بیانیه آینده نگر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد. BioHiTech Global، Inc هیچ تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا تحولات ، متعهد نیست ، مگر اینکه در قوانین اوراق بهادار مورد نیاز باشد.

اخبار مرتبط  آیروانا اعلام کرد مشارکت "آن را به جلو بریز" با Food Lifeline

تماس با شرکت:
BioHiTech Global، Inc.
ریچارد گالتریو
معاون اجرایی رئیس جمهور
مستقیم: 845.367.0603
[email protected]
www.biohitech.com

سرمایه گذاران:
[email protected]

منبع BioHiTech Global، Inc.

لینک های مربوطه

www.biohitech.com