Vireo Health پنجمین سالگرد اولین برداشت شاهدانه نیویورک را با طرح توسعه در شهرستان فولتون جشن می گیرد

جانستون ، نیویورک، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Vireo Health International، Inc. (“Vireo” یا “کمپانی”) (CNSX: VREO، OTCQX: VREOF) ، یک شرکت شاهدانه پزشکی با تمرکز بر بیمار توسط پزشک ، امروز پنجمین سالگرد افتتاح خود را جشن گرفت برداشت شاهدانه در ایالت نیویورک و همزمان اعلام کرد که گزینه خرید را تضمین کرده است که این شرکت را قادر می سازد عملیات کشت و فرآوری خود را در مجاورت تسهیلات Vireo Bluebird به طور قابل توجهی گسترش دهد. شهرستان فولتون ، نیویورک.

این توافق نامه گزینه خرید ، Vireo را برای توسعه قابلیت های تولید و تولید در ایالت Vireo فراهم می کند نیویورک. این گزینه به Vireo امکان انعطاف پذیری برای جمع آوری 96 هکتار زمین اضافی در مجاورت تأسیسات موجود خود را با قیمت خرید کل تقریباً ایالات متحده می دهد. 1.3 میلیون دلار.

“در سال 2015 ، ویرو افتخار برداشت داشت نیویورک اولین محصول قانونی شاهدانه در بیش از 100 سال گذشته. از آن زمان ، Vireo به بیش از 20،000 نیویورکی کمک کرده است که با حشیش پزشکی ، درمان ایمن و م effectiveثر داشته باشند “، رئیس و مدیر ارشد اجرایی ، دکتر گفت. کایل کینگزلی. “با امکان ایجاد تغییرات نظارتی در نیویورک برنامه شاهدانه در سال 2021 ، این گزینه برای گسترش تاسیسات ما با 96 هکتار اضافی باید یک فرصت بزرگ برای Vireo در نیویورک، که بلافاصله به یکی از بزرگترین بازارهای بزرگسالان در کشور تبدیل می شود. “

اخبار مرتبط  تاریخچه شخصی ماوراal الطبیعه توسط دکتر بروس اولاو سولهایم ، دکترای پزشکی

مدیر ارشد پزشکی ، دکتر گفت: “قانونی سازی شاهدانه برای بزرگسالان گامی مهم در جهت رفع چالش های اساسی خاص گیاه است – دسترسی ، قیمت مناسب ، ایمنی محصول و پیشرفت در جهت اصلاح آسیب های گذشته ناشی از جنگ علیه مواد مخدر.” استفان داهمر. “یک برنامه حشیش برای بزرگسالان که به خوبی طراحی شده باشد ، دسترسی به محصولات حشیش امن تر و تنظیم شده توسط دولت را افزایش می دهد ، در حالی که به طور بالقوه ایجاد می کند تا 500 میلیون دلار در درآمد مالیاتی اضافی برای حمایت از تنوع و گنجاندن ، این برنامه باید مجوزها ، آموزش های شغلی و بورسیه های تحصیلی را به ویژه برای جوامع اقلیت که تحت تأثیر ممنوعیت حشیش تحت تأثیر قرار گرفته اند ، در اولویت قرار دهد. “

اخبار مرتبط  Cansortium از حل و فصل با Woodmere Health Partners LLC خبر داد

درباره Vireo Health International، Inc.

Vireo Health International، Inc (“Vireo” یا “شرکت”) یک شرکت شاهدانه با هدایت پزشکان است که متمرکز بر آوردن بهترین تکنولوژی ، علم و مهندسی به صنعت شاهدانه است. Vireo محصولات انحصاری و مارکدار شاهدانه را در گلخانه های سازگار با محیط زیست و پیشرفته تولید می کند و محصولات خود را از طریق شبکه در حال رشد کالاهای سبز توزیع می کندداروخانه های خرده فروشی و از طریق صدها داروخانه شخص ثالث در هفت ایالت. تیم بیش از 400 کارمند Vireo به سرپرستی دانشمندان ، مهندسان و کارشناسان زراعت ، ضمن ایجاد نوآوری علمی در صنعت شاهدانه و ایجاد مالکیت معنوی معنادار ، بر کارایی و ایجاد بهترین محصولات در کلاس متمرکز شده اند. امروزه ، Vireo مجاز به پرورش و / یا فرآوری حشیش در 8 بازار است. این شرکت در 7 بازار از این 8 بازار فعالیت می کند – از جمله بازارهای اصلی آریزونا ، مریلند ، مینه سوتا، نیومکزیکو، نیویورک، پنسیلوانیا. این شرکت دارای 32 مجوز داروسازی خرده فروشی است که از این تعداد 13 مجوز در حال حاضر برای تجارت آزاد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Vireo Health ، لطفا به سایت www.vireohealth.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  صنعت قهوه در سراسر جهان تا سال 2026

اطلاعات تماس

سوالات رسانه ای
Albe Zakes
معاون رئیس جمهور ، ارتباطات شرکتی
[email protected]
(267) 221-4800

س Investالات سرمایه گذار
سام گیبونز
معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار
[email protected]
(612) 314-8995

SOURCE Vireo Health International، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.vireohealth.com