St Pierre Recreates Rock Toast

نیویورک، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – چه چیزی بهتر از افراط در کار است وعده غذایی تقلب معروف راک، “Rock Toast” ساخته شده است؟ The Rock که خلاقیت شما را با بیش از 200 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد! این فقط همان چیزی است که برای آن اتفاق افتاده است سنت پیر، شرکتی است که محصولات خوشمزه بریوش را مستقیماً از آنجا به ارمغان می آورد فرانسه به فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده

با الهام از Rock Toast ، سنت پیر اخیراً دستورالعمل را با استفاده از امضای آن بازآفرینی کرده است دارچین بریوش توئیست. St Pierre Cinnamon Brioche Twist به صورت برش هایی با ضخامت 4 اینچ برش داده شد ، کره ای پخته ، پخته و روی آن کره کره خامه ای بادام زمینی ، ژله توت فرنگی و شربت افرا تزریق شد که توسط Teremana Reposado Tequila بسیار خاص The Rock تزریق شد.

سنت پیر فیلم دستور العمل بلافاصله مورد توجه راک قرار گرفت ، که آن را به اشتراک گذاشت در اینستاگرام و پیروان را ترغیب کرد تا غذای تقلبی خود را امتحان کنند و نسخه خود از Rock Toast را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند. وقتی صحبت از نان تست نهایی فرانسوی می شود ، The Rock گفته است که او بریوش را ترجیح می دهد زیرا این شیرینی شیرین تر از نان معمولی است. سنت پیر بیشتر موافقت نمی کنم! بریوش ، یک نان غنی شده که با کره ، تخم مرغ و شیر تهیه می شود ، در سال های اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. با بافت نرم ، سبک و کره ای ، کمی عطر و طعم شیرین ، سنت پیر بریوش می تواند هر وعده غذایی را بالا ببرد.

وی گفت: “داشتن Dwayne Johnson برای به اشتراک گذاشتن فیلم ما برای پیروان خود افتخاری باورنکردنی است. همه ما عاشق یک وعده غذای تقلبی خوب هستیم و brioche مکمل مناسبی برای بالا بردن نان تست فرانسوی است.” پل بیکر، بنیانگذار St Pierre Groupe.

سوار بر موج الهام ، سنت پیر سه فیلم جدید با دستورالعمل “تقلب غذا” ایجاد کرده است که سنت پیر بریوش و Teremana Reposado Tequila را جفت می کند. اولین ویترین فیلم های جدید با دستور العمل به نمایش در می آید آخرین ساندویچ بستنی بریوش که با سس فاژ داغ آغشته به تکیلا آغشته شده باشد و اکنون است زنده در اینستاگرام. فیلم های باقیمانده با دستورالعمل ها در هفته های آینده به صورت زنده پخش می شوند و دارای ویژگی های زیر هستند:

  • لغزنده های S’more با شکلات تزریق شده با تکیلا ، مارشمالو و خرده های ترقه گراهام
  • نوشیدنی نان تست فرانسوی تکیلا طلوع آفتاب با کاستارد تزریق شده با تکیلا

چه راحتی کربوهیدرات را ترجیح دهید و چه طعم تکیلا را بخورید ، این وعده های غذایی تقلبی همه چیز را دارند. به بازآفرینی Rock Toast یا هر مورد جدید علاقه مند هستید سنت پیر وعده های غذایی را در خانه تقلب کنید؟ در بخش شیرینی فروشی مواد غذایی و Teremana Reposado Tequila در مشروبات الکلی محلی خود به دنبال St Pierre Brioche باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بازدید کنید www.StPierreBakery.com.

در باره سنت پیر
سنت پیر نام تجاری شماره 1 brioche و سریعترین رشد نام تجاری نانوایی در ایالات متحده است.1 مستقر در انگلیس ، سنت پیر در سال 2012 به بازار ایالات متحده معرفی شد تا تجربه نانوایی اروپا را به مصرف کننده اصلی ایالات متحده برساند. سنت پیر بخشی از St Pierre Groupe مستقر در انگلیس است ، یک رهبر بازار بین المللی در بخش نانوایی با نمونه کارهای تجاری که شامل خیابان بیکر و پل هالیوود.

1 نیلسن ، گزارش ACN ، فوریه 2018 AOC

تماس با رسانه:
جسیکا بوترا
گروه غذا
813.402.4814
[email protected]

SOURCE سنت پیر گروه


اخبار مرتبط  اندازه بازار ماست وگان با ارزش 6.5 میلیارد دلار تا سال 2027