Tanger Outlet با تعطیلات هفتگی و فروش هفتگی ، اوایل فصل تعطیلات را آغاز می کند

GREENSBORO ، N.C.، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – فصل تعطیلات نزدیک است و Tanger Factory Outlet Centers ، Inc (NYSE: SKT) فروش تعطیلات و معاملات منحصر به فرد خریداران را در کل ماه نوامبر به خریداران ارائه می دهد. برای تأمین نیازهای مشتریان در این فصل ، تانگر با شروع فصل زودتر از همیشه خرید تعطیلات را افزایش می دهد.

وی گفت: “رفاه حال مشتریان و کارمندان ما اولویت اصلی ما در سراسر همه گیر بوده است.” استیون بی. تانگر، مدیر ارشد اجرایی Tanger Outlets. “امسال ، حتی اگر خرید تعطیلات متفاوت از قبل به نظر برسد ، اما ما همچنان می خواهیم که خریدارانمان لذت بخشترین و به یادماندنی ترین تجارب خرید را در مراکز فروش خارج از منزل خود داشته باشند.”

از این پس تا اواخر ماه نوامبر ، تانگر در هنگام مراجعه به مراکز روباز تانگر روش های جدیدی را برای خریداران و پس انداز هدایای ویژه ارائه می دهد. علاوه بر معاملات منحصر به فرد تعطیلات ، تانگر همچنین 20٪ تخفیف در قیمت پایین فروش در فروشگاه های معتبر از طریق فروشگاه ارائه می دهد 25 نوامبر به عنوان بخشی از رویداد فروش تعطیلات TangerSTYLE.

  • 9-15 نوامبر: با حمایت از همکاری Tanger با Delivering Good ، یک سازمان غیر انتفاعی که ماموریت آن کمک به افراد نیازمند از طریق هدیه دادن محصولات جدید است ، این خوبی را در این فصل تعطیلات گسترش دهید. خریداران می توانند یک باقلا سبز شیک خریداری کنند و درآمد حاصل از آن از Delivering Good و خانواده ها در سراسر کشور پشتیبانی می کند.
  • 16 تا 22 نوامبر: خریدارانی که برای فروش شاد پیش از شکرگذاری از Tanger دیدن می کنند می توانند برای برنده شدن در یک مسابقه شرکت کنند 5000 دلار بسته خرید تعطیلات.
  • 23-29 نوامبر: Tanger در سراسر هفته شکرگذاری روزهای فروش فوق العاده را تبلیغ می کند. فروشگاه ها در 6:00 صبح جمعه بعد از شکرگذاری و معاملات عمیق تعطیلات در تمام آخر هفته ادامه خواهد داشت.
اخبار مرتبط  فروش آمازون با استفاده از Glucose Health، Inc. کمپین تلویزیونی برای راه اندازی CNBC ، BLOOMBERG و آمپر ؛ 1048٪ افزایش یافته است. FOX کسب و کار

وی گفت: “امسال ما پیشنهادات انحصاری زودتر از هر زمان دیگری ارائه می دهیم و به خریداران خود فرصت بیشتری می دهیم تا تمام تفریحات و پس اندازهای تانگر را تجربه کنند.” استفان یالوف، رئیس جمهور و رئیس COO از Tanger Outlets. وی افزود: “ما همچنین خدمات خود را گسترش داده ایم و به مشتریان سه روش خرید – خرید حضوری ، تحویل در حاشیه و برنامه منحصر به فرد Virtual Shopper” در اختیار مشتریان قرار می دهیم – تا خریدها در این تعطیلات راحت تر و ایمن تر شوند.

اخبار مرتبط  اقیانوس آرام کانادا برای اهدا به بانک های محلی غذا ، میزبان کنسرت مجازی برای قطار تعطیلات 2020 است

همچنین این هفته تجربه جدید سانتا مجازی Tanger آغاز شده است. از جانب 13 نوامبر تا 26 دسامبر، خریداران می توانند برای بازدید مجازی با سانتا از راحتی خانه خود برنامه ریزی و سفارشی کنند. این سکو خریداران را از یک بازدید متحرک و شاد از کارگاه قطب شمال سانتا عبور می دهد. همه بازدید کنندگان از قطب شمال مجازی یک دریافت می کنند 10 دلار کارت هدیه Tanger Outlets هنگام ارائه رسیدهای همان روز از فروشگاه Tanger با قیمت 50 دلار +.

برای لیست کاملی از ساعات تعطیلات ، معاملات منحصر به فرد و اطلاعات بیشتر در مورد تجربه سانتا مجازی ، به سایت www.tangeroutlets.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Blinds.com مجموعه ای از سایه های سلولی سازگار با محیط زیست را که از بطری های پلاستیکی بازیافتی ساخته شده است ، اعلام می کند

درباره Tanger Factory Outlet Centers، Inc.

Tanger Factory Outlet Centers، Inc. (NYSE: SKT) یکی از اپراتورهای پیشرو مراکز خرید مجلل در فضای باز است که مجموعه ای از 38 مرکز را در اختیار دارد یا به آن علاقه مالکیت دارد. خصوصیات عملیاتی تانگر در 20 ایالت و در واقع است کانادا، در مجموع حدود 14.1 میلیون فوت مربع ، به بیش از 2،700 فروشگاه اجاره شده توسط بیش از 500 شرکت مختلف با نام تجاری اجاره داده شده است. این شرکت بیش از 39 سال تجربه در صنعت فروش دارد و یک REIT با معامله عمومی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراکز فروش Tanger Outlet ، با 1-800-4TANGER تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.tangeroutlets.com مراجعه کنید.

مخاطب: کوئنتین پل، معاون ارتباطات شرکتی و مدیریت ریسک سازمانی ، [email protected]

SOURCE Tanger Factory Outlet Centers، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.tangeroutlets.com