شرکت هلدینگ مارک های همیلتون بیچ نتایج سه ماهه سوم سال 2020 را اعلام کرد

گلن آلن ، وا.، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / –

نکات برجسته از ادامه عملیات

  • درآمد در Q3 2020 به دلیل چالشهای بیشتر از پیش بینی ناشی از اجرای سیستم جدید برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) در ایالات متحده و همچنین محدودیتهای پیش بینی نشده در صنعت حمل و نقل ، 26٪ در مقایسه با Q3 2019 کاهش یافته است.
  • در بازار مصرف کننده ایالات متحده ، در حالی که تقاضای بی سابقه ادامه داشت ، انتظار می رود زمان درآمد به Q4 2020 تغییر یابد زیرا کاهش سیستم حمل و نقل ERP به طور موقت باعث کاهش توانایی حمل و نقل می شود.
  • حجم فروش در بازارهای بین المللی مصرف کننده و تجارت جهانی همانطور که انتظار می رفت به دلیل نرمی تقاضا مبتنی بر همه گیری کاهش یافت. حجم فروش در بازار مصرف کانادا طبق انتظار افزایش یافت.
  • افزایش بی سابقه تقاضا برای وسایل کوچک آشپزخانه همچنان ادامه دارد و شرکت با استقبال قابل توجهی ، خط لوله سفارشات قوی برای فصل فروش تعطیلات و موجودی لازم برای پر کردن سفارشات ، از نظر شرایط مناسب برای تأمین نیاز مشتری وارد Q4 2020 شد. انتظار می رود تقاضای شدید تا Q1 2021 ادامه یابد.
  • انتظار می رود که برای نیمه دوم سال 2020 ، درآمد کل با نیمه دوم سال 2019 مطابقت داشته باشد و انتظار می رود سود عملیاتی تقریباً 20 درصد افزایش یابد.
  • بدهی خالص در 30 سپتامبر 2020 کاهش به 69.6 میلیون دلار در مقایسه با 78.6 میلیون دلار در 30 سپتامبر 2019 به دلیل بهبود سرمایه در گردش خالص.

شرکت هولدینگ مارک های همیلتون بیچ (NYSE: HBB) امروز نتایج سه ماهه سوم سال 2020 را اعلام کرد.

سه ماهه سوم 2020 در مقایسه با سه ماهه سوم 2019 – عملیات ادامه دارد

ضرر خالص بود 2.0 میلیون دلار، یا 0.15 دلار در هر سهم رقیق شده ، در مقایسه با درآمد خالص 0.6 میلیون دلار، یا 0.04 دلار در هر سهم رقیق شده

درآمد بود 110.5 میلیون دلار در مقایسه با 149.5 میلیون دلار. همانطور که انتظار می رفت ، حجم فروش در بازارهای بین المللی مصرف کننده و تجارت جهانی در نتیجه نرم بودن تقاضای مبتنی بر همه گیری کاهش یافت. همچنین همانطور که انتظار می رفت ، حجم فروش در بازار مصرف کانادا افزایش یافت.

در بازار مصرف کننده ایالات متحده ، در حالی که تقاضای بی سابقه ادامه داشت ، عمده فروش به دلیل زمان بندی درآمدی که انتظار می رود به سه ماهه چهارم سال 2020 منتقل شود ، در نتیجه چالش های بیش از حد انتظار ناشی از اجرای یک شرکت جدید ، کمتر از حد انتظار بود. سیستم برنامه ریزی منابع (ERP). جابجایی سیستم جدید ERP به طور موقت باعث کاهش قابلیت حمل و نقل در مرکز پخش این شرکت در ایالات متحده شد. توانایی حمل و نقل نیز تحت تأثیر محدودیتهای پیش بینی نشده در صنعت حمل و نقل قرار گرفت.

چالش های حمل و نقل مربوط به پیاده سازی ERP حل شده است ، در حالی که ازدحام حمل و نقل و حمل و نقل برای شرکت و مشتریان آن همچنان ادامه دارد. این شرکت با افزودن پرسنل انبار و تجهیزات آسانسور ، گسترش شیفت ها و افزایش ظرفیت با امکانات شخص ثالث موقت ، قابلیت حمل و نقل خود را افزایش داده است. این شرکت همچنین توانسته است مقداری از حجم سفارش را با بزرگترین مشتریان خرده فروشی خود برای هدایت واردات جهت کاهش فشار بر قابلیت های حمل و نقل خود ، تبدیل کند.

تقاضای زیاد برای وسایل آشپزخانه کوچک در طی همه گیر شدن بیماری همچنان ادامه دارد و شرکت در سه ماهه چهارم به منظور تأمین نیازهای مشتری با تعداد زیادی عقب مانده ، خط لوله سفارشات قوی برای فصل فروش در تعطیلات و سطح موجودی لازم برای پر کردن سفارشات ، موقعیت خوبی را تجربه کرده است. این شرکت به طور قابل توجهی سطح سهام موجود در بزرگترین مشتری خود را افزایش داده و نرخ فروش از طریق خرده فروشی با بازار مطابقت دارد.

ضرر عملیاتی بود 2.4 میلیون دلار در مقایسه با سود عملیاتی 4.4 میلیون دلار. حاشیه سود ناخالص با وجود حجم فروش قابل توجهی کمتر به 21.5 درصد در مقایسه با 20.7 درصد افزایش یافت. هزینه های فروش ، عمومی و اداری کاهش یافت 25.8 میلیون دلار در مقایسه با 26.2 میلیون دلار.

بدهی خالص در 30 سپتامبر 2020 بود 69.6 میلیون دلار در مقایسه با 78.6 میلیون دلار در 30 سپتامبر 2019، در درجه اول در نتیجه بهبود سرمایه در گردش خالص. استفاده از پول نقد قبل از فعالیت های مالی بود 8.8 دلار. میلیون برای نه ماه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020 در مقایسه با استفاده از 27.3 میلیون دلار در 30 سپتامبر 2019، در هر دو سال ساخت موجودی عادی برای فصل فروش تعطیلات را منعکس می کند. در سه ماهه سوم هیچ خرید مجدد سهام وجود نداشته است.

چشم انداز

در طی مدتی که از ابتلا به بیماری همه گیر جهانی COVID-19 شروع شده است ، تمرکز شرکت بر روی ایمنی و سلامت کارکنان خود ، خدمت به مشتریان و مصرف کنندگان و پیشبرد تجارت بوده است. مارک های ساحلی همیلتون پیشگام در صنعتی است که محصولات اساسی را در طی همه گیری تهیه می کند.

اخبار مرتبط  CEC Entertainment، Inc برای اعلام نتایج مالی سه ماهه اول 2020 و برگزاری کنفرانس در روز جمعه ، 26 ژوئن 2020

تقاضای بی سابقه در ایالات متحده و کانادا همچنان که مصرف کنندگان داخلی به بیش از حد معمول در تهیه وعده های غذایی و نوشیدنی در طی همه گیری مشغول هستند. تجارت خرده فروشی در مکزیک و آمریکای لاتین به آرامی برمی گردد مشتریان تجاری در صنایع غذایی و مهمان نوازی همزمان با سازگاری با دنیای جدید ایجاد شده توسط همه گیر جهانی ، دوباره شروع به سفارش می کنند.

سبد سهام شرکت با مارک ها و محصولات ترجیحی مصرف کننده ، که از ارزش تا لوکس متفاوت است و بیش از 50 دسته را شامل می شود ، یک مزیت اصلی رقابتی است. توانایی های قوی این شرکت در کانال در حال رشد تجارت الکترونیکی ، زیرساخت های جهانی و اعضای تیم و روابط متنوع خرده فروش ، شرکت را به خوبی برای پاسخگویی به تقاضای لوازم کوچک آشپزخانه قرار داده است. تولیدکنندگان شخص ثالث شرکت در پاسخگویی به تقاضای بالا چابک بوده اند.

مارک های ساحلی هامیلتون بیش از 50 محصول جدید در این سال معرفی کرده است و انتظار می رود که حدود 100 محصول جدید دیگر را طی 24 ماه آینده معرفی کند. حتی در شرایطی که کارمندان از راه دور کار می کنند ، روند توسعه محصول جدید این شرکت به خوبی کار می کند. مکان های مربوط به فصل فروش تعطیلات از جمله بسیاری از محصولات جدید بسیار قوی هستند.

در حالی که تأثیر پیاده سازی ERP بر نتایج سه ماهه سوم سال 2020 ناامید کننده بود ، اما موانع حمل و نقل مربوطه برطرف شده و شرکت انتظار دارد در سالهای آینده از تبدیل به یک سیستم کارآمدتر و ایمن بهره مند شود. انتظار می رود مقدار قابل توجهی از کسری درآمد Q3 2020 به Q4 2020 تغییر یابد زیرا این شرکت بر روی حداکثر توانایی حمل و نقل خود برای جذب هرچه بیشتر تقاضای بازار تمرکز دارد. براساس نتایج اوایل سه ماهه چهارم ، محموله ها از سال گذشته جلوتر هستند.

بر اساس چشم انداز فعلی ، شرکت پیش بینی می کند درآمد کل نیمه دوم سال 2020 با نیمه دوم سال گذشته مطابقت داشته باشد و سود عملیاتی آن تقریباً 20٪ افزایش یابد. هر گونه وقفه در حمل و نقل ناشی از صنعت حمل و نقل بیشتر به چالش کشیده یا عوارض غیر منتظره ERP ، اگرچه پیش بینی نشده است ، اما می تواند نتایج را از انتظار دور کند.

هدف شرکت همچنان بیش از حد است 20 میلیون دلار در جریان وجوه نقد قبل از تأمین مالی فعالیت ها برای کل سال 2020 ، در حالی که زمان برخی از مجموعه های حساب های دریافتنی می تواند به Q1 2021 تغییر کند زیرا زمان درآمد انتظار می رود از Q3 2020 به Q4 2020 تغییر کند ، که تعیین می شود با سه ماهه چهارم شروع شود. این شرکت همچنان به طور موثر هزینه های اختیاری و سرمایه در گردش خالص را مدیریت می کند.

بیش از انتظار ادامه پاسخگویی به تقاضای شدید در سه ماهه اول ، دید در سال 2021 محدود است ، بنابراین شرکت هرگونه چشم انداز مربوط به سال 2021 را به زمان دیگری موکول می کند.

تجارت Hamilton Beach Brands فصلی است و بیشتر درآمد و سود عملیاتی آن در نیمه دوم سال حاصل می شود که فروش لوازم کوچک آشپزخانه به خرده فروشان و مصرف کنندگان در فصل فروش تعطیلات به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. طی پنج سال گذشته به طور متوسط ​​60٪ درآمد و 85٪ سود عملیاتی در نیمه دوم سال بدست آمده است.

کنفرانس تلفنی

این شرکت یک کنفرانس درآمد و پخش وب را در کنفرانس انجام خواهد داد سه شنبه ، 10 نوامبر سال 2020 در 9:30 صبح به وقت شرقی. این تماس با شماره گیری (833) 227-5844 (بدون هزینه) یا (647) 689-4071 (بین المللی) ، شناسه کنفرانس: 4945038 قابل دسترسی است. تماس کنفرانسی همچنین از طریق وب سایت روابط سرمایه گذاران شرکت به نشانی اینترنتی پخش می شود. www.hamiltonbeachbrands.com. بایگانی از پخش وب در وب سایت موجود خواهد بود.

درباره شرکت هولدینگ مارک های ساحلی همیلتون

شرکت هامیلتون بیچ مارک هلدینگ هلدینگ Hamilton Beach Brands، Inc. ، طراح برجسته ، بازاریاب و توزیع کننده طیف گسترده ای از لوازم خانگی کوچک برقی و لوازم خانگی خاص ، و همچنین محصولات تجاری رستوران ها ، فست فودهای زنجیره ای ، بارها و هتل ها. مارک های مصرفی این شرکت شامل ساحل همیلتون است®، Proctor Silex®، ساحل همیلتون® وستون حرفه ای® تجهیزات آماده سازی غذا از میز به سفره و از مزرعه به میز دیگر ، TrueAir® تصفیه کننده هوا ، و برایت لاینTM محصولات مراقبت شخصی ساحل همیلتون مارک های تجاری Wolf Gourmet را مجوز می دهد® وسایل آشپزخانه و CHI® محصولات مراقبت از لباس برتر. ساحل همیلتون Bartesian را به بازار عرضه می کند® سیستم تحویل کوکتل برتر از طریق یک توافق نامه چند ساله منحصر به فرد. مارک های تجاری شامل Hamilton Beach Commercial است® و Proctor Silex Commercial®. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت هولدینگ مارک های ساحلی همیلتون ، به وب سایت شرکت در مراجعه کنید www.hamiltonbeachbrands.com.

اظهارات رو به جلو

اظهارات مندرج در این خبرنامه که واقعیت های تاریخی نیستند “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. این اظهارات آینده نگر منوط به خطرات و عدم قطعیت های خاص ، که می تواند نتایج واقعی را از نتایج ارائه شده متفاوت کند. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به این اظهارنظرهای آینده نگر كه فقط از تاریخ تاریخ این مقاله صحبت می كنند ، بی اعتماد نباشند. این شرکت هیچ تعهدی در قبال بازنگری علنی این بیانیه های آینده نگر برای انعکاس وقایع یا شرایطی که پس از تاریخ این گزارش بوجود می آیند متعهد نمی شود. از جمله این خطرات و عدم قطعیت ها ، بدون محدودیت: (1) توانایی شرکت برای ارسال محصولات برای برآوردن افزایش پیش بینی شده تقاضا ، (2) توانایی شرکت برای مدیریت موفقیت آمیز محدودیت های حمل و نقل پیش بینی شده ، (3) ماهیت غیر قابل پیش بینی COVID – 19 بیماری همه گیر و تأثیر بالقوه آن بر تجارت ما. (4) تغییر در قیمت فروش ، مخلوط محصول یا سطح خریدهای مصرف کننده لوازم خانگی کوچک برقی و لوازم خانگی ، (5) تغییر در بازارهای خرده فروشی و اعتبار مصرف کننده ، از جمله افزایش حجم معاملات انجام شده از طریق فروشندگان اینترنت شخص ثالث ، ( 6) ورشکستگی یا از دست دادن عمده مشتریان خرده فروشی یا تأمین کنندگان ، (7) تغییر در هزینه ها ، از جمله هزینه حمل و نقل ، محصولات منبع ، (8) تأخیر در تحویل محصولات منبع ، (9) تغییر یا عدم دسترسی به کیفیت یا مقرون به صرفه تأمین کنندگان ، (10) نوسانات نرخ ارز ، تغییر در تعرفه های واردات و سیاست های پولی و سایر تغییرات در شرایط نظارتی در کشورهایی که HBB در آنها محصولاتی را خریداری ، فعالیت و / یا فروش می کند ، (11) تأثیر تعرفه ها بر الگوی خرید مشتری ، (12) مسئولیت محصول ، اقدامات نظارتی یا سایر دعاوی ، ادعای ضمانت نامه یا بازگرداندن محصولات ، (13) پذیرش مشتری ، تغییر در هزینه های تولید یا تأخیر در تولید محصولات جدید ، (14) افزایش رقابت گسترده ، از جمله ادغام در صنعت ، (15) تغییر در الگوی خرید مصرف کننده ، قیمت بنزین ، شرایط آب و هوایی ، سطح اطمینان مصرف کننده و درآمد یکبار مصرف در نتیجه شرایط اقتصادی ، نرخ بیکاری یا سایر رویدادها یا شرایطی که ممکن است تأثیر منفی بگذارد. سطح خریدهای مشتری از محصولات HBB ، (16) تغییراتی که توسط قوانین فدرال ، ایالت و سایر مقررات اعمال می شود ، از جمله مالیات ، بهداشت ، ایمنی یا قوانین زیست محیطی ، (17) خطرات مرتبط با کاهش KC از جمله هزینه های غیر منتظره ، بدهی های احتمالی و اختلال احتمالی سایر مشاغل ما ، (18) نتیجه سهامداران یا اقدامات دولت در رابطه با بیان مجدد صورتهای مالی و هزینه های حسابداری و حقوقی ما که ممکن است در رابطه با تجدید هزینه متحمل شویم ، (19) توانایی ما برای اصلاح موفقیت آمیز ضعف های اساسی در کنترل داخلی ما بر گزارشگری مالی که در فرم 10-K / A در بازه های زمانی و t نشان داده شده است به روشی که در حال حاضر پیش بینی شده است ، ضعفهای مادی اضافی یا سایر کمبودهایی که ممکن است در آینده ایجاد شود یا توانایی ما در حفظ یک سیستم موثر کنترل داخلی ، (20) مشکلاتی که در نتیجه اجرای ما برای سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی در ایالات متحده بوجود می آیند ، و (21) عوامل خطر دیگر ، از جمله مواردی که در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است ، از جمله گزارش سالانه فرم 10-K / A برای سال پایان یافته ، اما نه محدود به آنها. 31 دسامبر 2019 و گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر، 2020. علاوه بر این ، وضعیت اطراف COVID-19 همچنان روان است و احتمال تأثیر عمده ای بر نتایج عملیات شرکت ، وضعیت مالی ، نقدینگی و قیمت سهام هرچه مدت زمان تأثیر ویروس بر سطح فعالیت در ایالات متحده و در سطح جهانی به همین دلیل ، شرکت نمی تواند با درجاتی از اطمینان تأثیرات آینده COVID-19 بر نتایج عملیات ، وضعیت مالی ، نقدینگی و قیمت سهام را به طور منطقی تخمین بزند. میزان هرگونه تأثیر به میزان شیوعهای جدید ، میزان نیاز به خاموشیهای جدید ، ماهیت دستورالعملهای بهداشت عمومی دولت و تبعیت مردم از این دستورالعملها ، تأثیر تسکین اقتصادی دولت بر اقتصاد ایالات متحده بستگی دارد. سطح بیکاری ، موفقیت در بازگشایی کامل مشاغل ، زمان انجام آزمایشات واکسن COVID-19 ، اطمینان مصرف کننده و تقاضای محصولات ما.

اخبار مرتبط  تشک قیمت 1/2 وست پالم بیچ 50٪ تخفیف با نام تشک های مارک در جمعه سیاه

شرکت هلدینگ برندهای HAMILTON BEACH
بیانیه های تلفیقی متراکم عملکردها
(بدون حسابرسی)


سه ماه به پایان رسید

30 سپتامبر


نه ماه به پایان رسید

30 سپتامبر
به عنوان مجدد و
بازنشر
به عنوان مجدد و
بازنشر


2020


2019


2020


2019


(در هزاران ، به جز داده های هر سهم)


(در هزاران ، به جز داده های هر سهم)

درآمد

$

110،549$

149،508$

369،692$

407،216


هزینه فروش

86801118،562285،650321،061


سود ناخالص

23،7483094684،04286155


هزینه های فروش ، عمومی و اداری

2583026،16274،07877،385


استهلاک دارایی های نامشهود

3233459711036


سود عملیاتی (ضرر)

(2،405)4،43989937،734


هزینه بهره ، خالص

3397561،3082،208


هزینه (درآمد) دیگر ، خالص

926811601352


درآمد (ضرر) ناشی از ادامه فعالیت قبل از مالیات بر درآمد

(2،836)3،0026،0845174


هزینه مالیات بر درآمد (سود)

(826)2،4491،3833،385


درآمد خسارت (ضرر) ناشی از ادامه کار

(2،010)55347011،789


درآمد (ضرر) ناشی از عملیات متوقف شده ، خالص از مالیات(2،753)22561(7992)


درآمد خالص (ضرر)

$

(2،010)$

(2200)$

27،262$

(6،203)


سود پایه (ضرر) اساسی و کاهش یافته برای هر سهم:
ادامه عملیات

$

(0.15)$

0.04$

0.34$

0.13


عملیات متوقف شده(0.20)65/1(0.58)


سود (زیان) پایه و رقیق شده برای هر سهم

$

(0.15)$

(0.16)$

1.99$

(0.45)


سهام پایه هم وزن پایه معوقه

13،67013،57913،64613،726


سهام متوسط ​​وزن رقیق مانده

1368613،59513،66713،731


شرکت هلدینگ برندهای HAMILTON BEACH
برگه های تعادل متراکم متراکم
(بدون حسابرسی)


به عنوان دوباره


به عنوان مجدد و
بازنشر


30 سپتامبر
2020


31 دسامبر

2019


30 سپتامبر

2019


(به هزاران نفر)

دارایی های


دارایی های جاری


پول نقد و معادل

$

858$

2،142$

1،559


مطالبات تجاری ، خالص

98،062108381103،091


فهرست

203،369109،806161،043


هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های جاری

14،4831134514،086


دارایی های جاری عملیات متوقف شده538322830


کل دارایی های جاری

316،772237،057302.609


اموال، ماشین آلات و تجهیزات، خالص

23،4122232422،193


حسن نیت

625362536253


سایر دارایی های نامشهود ، خالص

2،1703،1413،483


مالیات بر درآمد معوق

6،07862485640


هزینه های معوق

11،852109418804


سایر دارایی های غیرجاری

2،84220851،553


دارایی های غیر جاری عملیات متوقف شده6141،744


کل دارایی

369379$

288،663$

352،279


بدهی ها و حقوق صاحبان سهام


بدهی های جاری


حسابهای قابل پرداخت

$

187،296$

111،348$

140،011


حساب های قابل پرداخت به NACCO Industries، Inc.

496496220


توافقنامه های اعتباری گردان

7041323،49750،152


جبران خسارت

14،29415،02714،650


بازده محصول تعهدی

6،5758،6978،266


دیگر بدهی های جاری

1733812،53425،880


بدهی های جاری عملیات متوقف شده29،72324،713


کل بدهی های جاری

296،412201،322263،892


توافقنامه های اعتباری گردان3500030000


سایر بدهی های بلند مدت

12،56716،07514،258


بدهی های غیر جاری عملیات متوقف شده

1585


کل بدهی

308.979252،397309،735


حقوق صاحبان سهام


سهام عادی کلاس A

1009895


سهام عادی کلاس B

414144


سرمایه بیش از ارزش اسمی

58،22554،50954،143


سهام خزانه داری

(5،960)(5،960)(5،960)


سود انباشته

27،2193،71012،231


دیگر زیان جامع انباشته

(19،225)(16،132)(18،009)


مجموع حقوق صاحبان سهام

60،40036،26642،544


کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام

$

369379$

288،663$

352،279


شرکت هلدینگ برندهای HAMILTON BEACH
بیانیه های تلفیقی متراکم جریان های نقدی(بدون حسابرسی)

نه ماه به پایان رسید در 30 سپتامبر
به عنوان دوباره تنظیم شده و دوباره اصلاح شده


2020


2019


(به هزاران نفر)

فعالیت های عملیاتی
درآمد خسارت (ضرر) ناشی از ادامه کار

$

4701$

1،789


تنظیمات برای سازش درآمد خالص (ضرر) حاصل از ادامه کار با خالص وجه نقد مورد استفاده برای فعالیت های عملیاتی:
استهلاک و استهلاک

24692813


مالیات بر درآمد معوق

3423،018


هزینه جبران سهام

3،7222430


دیگر

(113)98


تغییرات خالص در دارایی ها و بدهی های عملیاتی:
شرکت وابسته قابل پرداخت است(2،196)


مطالبات تجاری

7،567(6،097)


فهرست

(95،684)(38،662)


دارایی های دیگر

(2،749)(1،150)


حسابهای قابل پرداخت

76،03521430


سایر تعهدات

(2،021)(7،613)


وجوه خالص تأمین شده توسط فعالیتهای عملیاتی (مورد استفاده) از ادامه فعالیت

(5،731)(24،140)


فعالیت های سرمایه گذاری
هزینه های دارایی ، تجهیزات و تجهیزات

(2،596)(3،156)


دیگر

(500)
خالص وجه نقدی که توسط فعالیتهای سرمایه گذاری حاصل از ادامه فعالیت تأمین می شود

(3،096)(3،156)


فعالیت های مالی
اضافات خالص به توافقنامه های اعتباری گردان

1194633،524


خرید سهام خزانه(5،960)


سود نقدی پرداخت شده

(3،753)(3،634)


خالص وجه نقد تأمین شده توسط فعالیت های تأمین مالی (استفاده شده برای) از ادامه فعالیت

8،19323930


جریان های نقدی ناشی از عملیات متوقف شده
خالص وجه نقد تأمین شده توسط فعالیتهای عملیاتی (مورد استفاده) از عملیات متوقف

(6،193)(10،959)


خالص وجه نقدی که توسط فعالیتهای سرمایه گذاری حاصل از عملیات متوقف شده (مورد استفاده قرار می گیرد) تأمین می شود

6(112)


خالص وجه نقدی که توسط فعالیتهای تأمین مالی از عملیات متوقف شده (مورد استفاده) تأمین می شود9،550


وجه نقدی که توسط عملیات متوقف (که برای آن استفاده می شود) تأمین می شود

(6187)(1،521)


تأثیر تغییرات نرخ ارز بر پول نقد ، معادل آن و پول نقد محدود

1،490401


وجه نقد ، معادل وجه نقد و وجه نقد محدود
افزایش (کاهش) برای دوره ادامه فعالیت

856(2،965)


کاهش برای مدت زمان انجام عملیات متوقف شده

(6187)(1،521)


مانده در ابتدای دوره

7،1646،352


موجودی در پایان دوره

$

1833$

1866


آشتی وجه نقد ، معادل وجه نقد و وجه نقد محدود
ادامه عملیات:
پول نقد و معادل

$

858$

1،559


وجه نقد محدود شامل هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های جاری

198
وجوه نقد محدود شده در دارایی های غیرجاری دیگر

777
پول نقد و معادل وجه نقد عملیات متوقف شده307


کل پول نقد ، معادل پول نقد و پول نقد محدود شده

$

1833$

1866


SOURCE شرکت هلدینگ مارک های ساحلی همیلتون

اخبار مرتبط  صنعت جهانی پارچه های عملکردی (2019 تا 2027)

لینک های مربوطه

http://www.hamiltonbeach.com