خط چشم و کرم مژه Viciley Cosmetics یک روش کاملاً جدید برای استفاده از مژه های کاذب را ارائه می دهد

چسب مژه منظم بوی نامطبوعی دارد و می تواند باعث تحریک چشم و احساس سوزش در برخی افراد شود. خبر خوب این است که ، با خط چشم سحر و جادو و لوازم آرایشی ویسیلی ، مصرف کنندگان دیگر نیازی به استفاده از چسب مژه ندارید. Magic Eyeliner با مواد چسب ضد آلرژی تولید شده است آنها تا مژه های مصنوعی را مستقیماً روی آن بزنید خط مژه خط چشم کشیدن. حاوی هیچ نوع چسب و آهن ربا نیست و صدمه ای نخواهد دید پلک

خط چشم به دو گزینه مشکی و شفاف ارائه می شود در حالی که مژه ها در 10 سبک مختلف ارائه می شوند. شش جفت مژه در کیت وجود دارد که اجازه می دهد مصرف کنندگان سبک های مختلف را امتحان کنید علاوه بر این ، مژه ها سه بعدی هستند و تا 15 بار قابل استفاده مجدد هستند.

اخبار مرتبط  گالدرما هویت بصری جدیدی را برای درموتوین ایجاد می کند

مجموعه خط چشم و مژه Viciley Cosmetics مناسب برای استفاده است و به راحتی در خانه قابل استفاده است. قرار است مورد پسند مصرف کنندگان قرار گیرد زیرا می تواند تعداد دفعات مراجعه به سالن های زیبایی برای استفاده از مژه ها را کاهش دهد. این در حالی است که از مدل های مختلف مژه ارزان تر است ، در حالی که طول ها و سبک های مختلفی را ارائه می دهد.

برای توزیع کنندگان در صنعت زیبایی ، خط چشم و لوازم مژه Viciley Cosmetics فرصت کسب و کار جدیدی را ارائه می دهد. با توجه به هزینه مقرون به صرفه آن ، هر کس می تواند با آن تجارت جدیدی را شروع کند.

اخبار مرتبط  Red Xifeng در اجلاس NEXT (Sky 2020) برای اولین بار فعالیت می کند و فرهنگ مشروبات چینی را از طریق همکاری گسترش می دهد

درباره لوازم آرایشی ویسیلی

تاسیس در سال 2014 در چینگدائو ، چین، Viciley Cosmetics تولید کننده برجسته مژه مصنوعی ، خط چشم و سایر محصولات آرایشی مانند موچین ، مژه و مژه و ریمل است. این شرکت با داشتن سه کارخانه متعهد شده تا ضمن داشتن توجه مداوم به روند بازار و به روزرسانی محصولات آنها با توجه به نیازهای فعلی بازار ، خدمات با کیفیت و قیمت های رقابتی را به مشتریان ارائه دهد. صدها سبک مژه برای انتخاب مشتریان دارد و خدمات بسته بندی سفارشی را ارائه می دهد. این ده ها هزار مشتری را خدمت کرده است ، با فروش سالانه 10 میلیون دلار آمریکا.

برای سوالات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیرید:

اخبار مرتبط  بلیط های موجود در شبکه غذایی و کانال غذایی 2020 جشنواره شراب و غذا شهر نیویورک ارائه شده توسط پایتخت یک

لین زونگ
تلفن: (+86) 19129987623
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: https://hzhzsy.en.alibaba.com

درباره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

Cosmoprof Asia ، leنمایشگاه بین المللی زیبایی B2B در منطقه ، به تازگی اولین هفته دیجیتالی را راه اندازی کرده است 640 غرفه دار بین المللی که در 5 روز، نمایش محصولات و روندهای جدید ، بسته بندی و مواد اولیه نوآورانه. برای 5 روز ارتباط و محتوا در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به ما بپیوندید که در اینجا ابزارهای لازم را برای پیشگیری از منحنی و موفقیت در صنعت زیبایی به شما ارائه خواهیم کرد. اگر هنوز آن را تجربه نکرده اید ، اکنون برای ثبت نام اقدام کنید. ارتباطات سه روز گذشته را از دست ندهید.

SOURCE Cosmoprof Asia