نام تجاری نرم کننده رنگی که باعث تغییر بازی می شود ، مراقبت از مو oVertone ، اولین شامپوی شفاف سازی خود را از 10 نوامبر راه اندازی می کند

شامپو شفاف کننده Fader یک راه حل برای آفتاب پرست های رنگی ارائه می دهد تا بدون نیاز به سفید کننده در چرخ رنگ حرکت کند. در آزمایشات قبل از راه اندازی ، کاربران نتایج محو شدن را پس از 1-2 بار شستشو مشاهده کردند و با ادامه استفاده ، محو شدن را افزایش دادند. فرمول فاقد سولفات و گیاهی همچنین به آرامی ناخالصی ها و تجمع پوست سر را از بین می برد و یک محیط ایده آل برای رشد سالم مو ایجاد می کند.

معاون تحقیقات و توسعه رئیس جمهور در oVertone توضیح داد: “ما Fader را برای پاکسازی عمیق مو و پوست سر به گونه ای فرموده ایم که کاربران این احساس خشک و خشک را که معمولاً با شامپوهای شفاف کننده سنتی در ارتباط است ، تجربه نخواهند کرد.” بلا رومئو. وی افزود: “Fader حاوی مواد گیاهی قابل تجزیه بیولوژیکی است كه از نارگیل و گلوكز به دست می آیند. این مواد در محو شدن رنگ به آرامی م whileثرند و از رشته های ظریف نیز محافظت می كنند.” “ما همچنین هیجان زده ایم که این فرمول را به بازار عرضه می کنیم نیشکر قابل بازیافت لوله رزین، که ⅓ ردپای کربن پلاستیک منظم دارد. “

اخبار مرتبط  Ty Warner ، خالق Beanie Babies ، در حمایت از پاسخ بشردوستانه بین المللی United Way در پاسخ به COVID-19 ، یک بازار خرس نسخه محدود را معرفی می کند.

برای محو شدن رنگ یا آماده شدن سایه ای جدید ، رشته های مرطوب را کاملاً کف کرده و مقدار کف یک ربع را بین کف دست له کنید و به ریشه ها و تاج سر ماساژ دهید. تا جایی که می خواهید پایین کار کنید. بگذارید شامپو حدود یک دقیقه بماند سپس کاملاً بشویید. ماسک موی مرطوب کننده uber مانند 2020 Allure Best of Beauty Winner ، The Remedy for Fine Hair ، یا اگر برای رنگ جدیدی آماده هستید ، هر نرم کننده رنگ آمیزی oVertone برنده جایزه را دنبال کنید!

اخبار مرتبط  Jay Glazer به عنوان یک شریک بنیانگذار به Champions + Legends پیوست

تمام دستگاه های تهویه مطبوع oVertone با استفاده از مواد گیاهی در ایالات متحده تولید می شوند. هر محصولی در این محدوده بر روی انواع موها ، گیاهخواران ، بی رحمی ، بدون سولفات ، بدون پارابن ، بدون آمونیاک موثر است و فاقد مواد شیمیایی خشن یا الکل های سنگین است.

شامپو شفاف کننده Fader به صورت انحصاری در دسترس خواهد بود زیربنایی، در قالب های زیر موجود است:

  • 8 اونس لوله ، 22 دلار
  • 3 اونس لوله / اندازه سفر 13 دلار

درباره oVertone:
با انگیزه سالها موهای آسیب دیده و کمرنگ ، بنیانگذاران oVertone مگان اسکارلت و لیورا دودار محصولی را که همیشه می خواستند ایجاد کرد: یک جایگزین مناسب برای رنگ مو که می تواند رنگهای زنده و روشن مو را بدست آورد و حفظ کند. از زمان راه اندازی آن در سال 2014 ، oVertone به عنوان یک صنعت اخلال گر در فضای رنگ مو شناخته می شود ، یک جامعه دیجیتال کاملاً گسترده را ایجاد می کند ، و وسیله ای را برای مصرف کنندگان فراهم می کند تا راه خود را برای داشتن موهای رنگارنگ و سالم فراهم کنند. دفتر مرکزی این شرکت در دنور. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات ، مراجعه کنید زیربنایی.

اخبار مرتبط  کمک به خانواده ها برای برقراری ارتباط مجدد در طول مسافت اجتماعی

یادداشت به سردبیر:
عکسهای سلام ، از جمله تصاویر قبل و بعد ، در دسترس هستند اینجا. لطفاً هنگام ذکر نام تجاری به صورت دیجیتالی یا چاپی ، از بزرگ بودن نام تجاری مناسب ، oVertone نیز توجه داشته باشید.

SOURCE oVertone

لینک های مربوطه

زیربنایی