YH Tubes هفته دیجیتال Cosmoprof Asia را برای معرفی لوله های پایدار ابتکاری خود انتخاب می کند

با تشکر از آگاهی جهانی در حال رشد و گرایش به بسته بندی سبز ، YH Tubes محصولات خود را با انتخاب لوله های جدید و فوق العاده پایدار برای مشتریانی که دوستدار محیط زیست هستند افزایش داده است. لوله بیوپلاستیک ، لوله PCR و بسیاری از راه حلهای پایدارتر ، تعهد شرکت به جنبش زیست محیطی را نشان می دهد.

با استفاده از پلاستیک مشتق شده از گیاهان ، لوله های بیوپلاستیک آنها از نظر زیبایی و فنی همان خصوصیات لوله های پلاستیکی بکر را دارند. در نتیجه ، مشتریان می توانند از مزایای سبز بدون کاهش یا کاهش کیفیت استفاده کنند.

YH Tubes همچنین به جنبش Go Green پیوسته است که مراقبت حداکثری از سیاره زمین را ارتقا می بخشد.

درباره لوله های YH

وقتی صحبت از لوله های پلاستیکی می شود ، شرکت Yuan Harng Co. Ltd (YH Tubes) یک تامین کننده پیشرو در صنعت است. این شرکت در سال 1986 تاسیس شد و بر روی لوله های لوازم آرایشی و همچنین بسته بندی لوله های مواد غذایی و دارویی تمرکز دارد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor زمین بازی حیوان خانگی را توسعه می دهد (WDH-2484)

کیفیت بالا ، سازگاری ، قابلیت اطمینان ، نوآوری و انعطاف پذیری بخشی از DNA محصولات بسته بندی پیشرو در این شرکت است و تخصص آنها در قالب سازی و طراحی منجر به ایجاد تعدادی میراث به نام آنها شده است.

با بیش از 70 سبک لوله در دسترس ، مانند سبک های پمپ ، دو سر ، پیچ و تاب ، پیچ خورده ، شانه و لوله های غلتکی ، YH Tubes مارک های عمده مراقبت از پوست ، مارک های لوازم آرایشی لوکس ، مارک های مراقبت شخصی و مارک های لوازم آرایشی رنگی را در سراسر جهان ارائه می دهد به عنوان L’Oreal ، Sephora ، H&M و بسیاری دیگر. این شرکت در حال حاضر محصولات خود را به کشور صادر می کند ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا ، ژاپن و مناطق دیگر.

اخبار مرتبط  صنعت قهوه در سراسر جهان تا سال 2026

این شرکت به دلیل مهندسی قوی خود شناخته شده است و همچنین در زمینه تولید محصولات جدید و نوآورانه مطابق با روندهای پیشرو مد تخصص دارد. علاوه بر ارائه طراحی و بسته بندی سفارشی ، YH Tubes از همکاری با مشتریان برای کمک به آنها در تبدیل ایده های الهام بخش خود به واقعیت و خلق محصولات منحصر به فرد ، جدید ، کاربرپسند و شیک استقبال می کند.

دو سایت تأسیسات تولیدی آنها ، شمال و جنوب ، به ترتیب نیازهای بسته بندی داخلی و بازار جهانی را ارائه می دهند. با تولید سالانه 240 میلیون قطعه ، در تولیدات مجاز ISO14001 ، ISO9001 و ISO45001 تولید می شود ، اعتبار و دامنه YH Tubes به سرعت در حال گسترش است.

چگونگی اتصال

اطلاعات بیشتر در مورد لوله های YH را برای وب سایت رسمی آنها www.yuanharng.com کسب کنید. همچنین می توانید در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ثبت نام کنید تا یک تماس ویدیویی حضوری با آنها ترتیب دهید.

اخبار مرتبط  آووکادو از مکزیک مسابقه Guac و Beyond Chef را آغاز می کند

برای اطلاعات بیشتر مستقیماً با لوله های YH تماس بگیرید:
جین لین، معاون رئیس جمهور
+86 592 2020590
[email protected]

درباره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

Cosmoprof Asia ، leading نمایشگاه بین المللی زیبایی B2B در منطقه ، به تازگی اولین هفته دیجیتال را راه اندازی کرده است 640 غرفه دار بین المللی که در 5 روز، نمایش محصولات و روندهای جدید ، بسته بندی و مواد اولیه نوآورانه. برای 5 روز ارتباط و محتوا در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به ما بپیوندید که در اینجا ابزارهای لازم را برای پیشگیری از منحنی و موفقیت در صنعت زیبایی به شما ارائه خواهیم کرد. اگر هنوز آن را تجربه نکرده اید ، اکنون برای ثبت نام اقدام کنید. ارتباطات سه روز گذشته را از دست ندهید.

SOURCE Cosmoprof Asia