Younique در هفته دوم ماه نوامبر فروش تعطیلات 4D Mascara and Lash Primer / Lash Serum را نشان می دهد

برای مژه های سالم و چشم نواز ، ترکیبی از محصولات ضروری است. اکثر خریداران با استفاده از ریمل 4 بعدی می خواهند مطمئن شوند که مژه های طبیعی آنها در فصل تعطیلات سالم و آماده است. پرایمر مژه و سرم مژه تقریباً بلافاصله به مژه کمک می کند و با هر کاربردی مژه های سرسبز را به کاربران می دهد.

20٪ تخفیف این هفته یکی را علامت گذاری می کند بهترین فروش مشتریانی که از Younique دیده اند. این بسته محصولات برای خرده فروشی 53 دلار، اما فقط هزینه آن را به مشتریان خواهد داد 42 دلار در طول دوره تبلیغ.

به عنوان یکی از ریمل های پر فروش بازار ، فرصتی مناسب برای مشتریان است تا از فروش فوق العاده قبل از تعطیلات لذت ببرند.

چه چیزی این محصولات را خاص می کند؟ هر سه نقش بسیار خاصی در ایجاد مژه های باورنکردنی دارند. آنها همچنین مطابق با استانداردهای بالایی که یونیک به آن مشهور است عمل می کنند ، زیرا همچنان محصولات خود را افزایش می دهند که باعث افزایش اعتماد به نفس می شوند.

اخبار مرتبط  LC's® BodyCare طبیعی: با Ibotta 1.00 دلار پس انداز کنید

ریمل Younique 4D

گرفتن مژه های شگفت انگیز با ریمل 4 بعدی از همیشه آسان تر است. کاربرد یک مرحله ای سریعتر از قرار دادن دروغ بدون دردسر چسب است. برس دو طرفه دارای یک طرف گرد و صاف است تا تأثیر آن را بر روی انواع مژه ها به حداکثر برساند. دستیابی به یک ظاهر سازگار هر روز با یک فرمول پیشرفته که هرگز احساس خسته کننده و به نظر نمی رسد بسیار آسان تر می شود.

پرایمر مژه

آغازگر مژه اولین قدم برای اطمینان از اینکه مژه های طبیعی شما برای ریمل آماده است. پرایمر مژه یونیک از فرمول پایه پلیمری استفاده می کند که به نرم شدن مژه ها و حالت دهی آنها کمک می کند تا عملکرد ریمل شما به حداکثر برسد. آغازگر مژه را قبل از ریمل زدن بزنید تا ظاهر هر یک از ریمل های یونیک را بهبود بخشد.

اخبار مرتبط  کنسرت آنلاین آنلاین SHEIN Global اعلام کرد کنسرت آنلاین SHEIN TOGETHER با کتی پری و Lil Nas X به عنوان ستاره های پیشرو

سرم مژه

به دنبال مژه های شفاف تر ، متراکم تر ، با ظاهری سالم تر هستید؟ سرم مژه یونیک فقط در عرض چند هفته باعث بهبود ظاهر مژه های فرد می شود. برای نتیجه نهایی ، روزانه برای مژه های ضخیم تر ، پرتر و با ظاهری طولانی تر استفاده کنید. بعد از یک ماه ، می توانید برای استفاده از حالت مژه ، یک روز در میان بگذارید.

اطلاعات بیشتر در مورد فروش تعطیلات Younique

این فروش یک هفته ای بخشی از فروش تعطیلات بزرگتر یونیک است که در نوامبر و دسامبر برگزار می شود. این شرکت محصولات زیبایی که در سال 2012 تاسیس شده ، هر ساله فروش تعطیلاتی را به مشتریان خود ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهاد فعلی یا بررسی کامل خط تولید ، به youniqueproducts.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  FlowerFix اشتراک های قابل استفاده در گل و مزرعه را ارائه می دهد

درباره یونیک

Younique اولین شرکت فروش مستقیم است که پیشگام مدل تجاری مبتنی بر شبکه های اجتماعی است. توسط تیم خواهر و برادر تاسیس شده است درک مکسفیلد و ملانی هاسکروفت، Younique ضمن کمک به پیشبرد مأموریت این برند در اعتلای ، تقویت ، اعتبار سنجی و در نهایت ایجاد عزت نفس در زنان در سراسر جهان ، به زنان این فرصت را می دهد تا زیبا و زیبا به نظر برسند. یونیک که یک شرکت مستقر در مأموریت است ، با افتخار از بنیاد یونیک با 10٪ سود حاصل از فروش محصولات یونیک برای حمایت از بازماندگان سو abuse استفاده جنسی حمایت می کند.

جف هانسن
مدیر بازاریابی دیجیتال
خوش اخبار گای
5468219738
[email protected]

این نسخه از طریق WebWire® صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر به http://www.webwire.com مراجعه کنید.

منبع یونیک

لینک های مربوطه

http://youniqueproducts.com