Cone + سیگار کشیدن مفصلی را که از قبل روی آن غلتانیده است ، آسیب کمتری می کند

علاوه بر این ، این نوآوری طعم و مزه شدید شاهدانه را در حین دود ، بدون به خطر انداختن اجزای مورد نظر مانند CBD و THC ، به شدت نرم می کند و در نتیجه باعث سرفه و تحریک گلو می شود. به نظر می رسد طعم معمول شاهدانه طبیعی پس از فیلتراسیون افزایش یافته است.

I-nvention از نوآوری واقعی در بازار شاهدانه صحبت می کند. Cone + یک پیگیری منطقی از معرفی موفقیت آمیز فیلتر CTIP، است که برای نورد دستی استفاده می شود ، که این شرکت یک سال پیش راه اندازی کرد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor سیستم توزیع دی اکسید کربن را برای رشد گیاهان توسعه می دهد (CCT-4364)

CTIP ™ – دارای یک محفظه منحصر به فرد قابل بازیافت مخروطی شکل آلومینیوم است که حاوی کربن فعال است که به قیر و بسیاری از مواد مضر دیگر مانند آهنربا می چسبد. در نتیجه به ریه ها نفوذ نمی کنند. امروزه متخصصان شاهدانه از سلامتی خود بسیار آگاه هستند. روند این است که مصرف کنندگان توتون و تنباکو را کمتر یا بدون آن می گذارند ، اما دود شاهدانه همچنین هنگام سوختن دارای اجزای نامطلوب است. I-nvention می گوید: فیلتر همه چیز را از بین نمی برد ، اما در هر صورت سیگار کشیدن مفصلی که از قبل رول شده آسیب کمتری ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  ناهارخوری محوری سالن اجتماعات محوری به مدل دادگاه غذا

این شرکت فیلتر مخروطی شکل را طراحی کرده است و به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که اگر بخواهند این کار را انجام دهند ، راحت تر می توانند یک مفصل را بچرخانند. در فیلتر مخلوط Cone + که از قبل رول شده است ، فیلتر CTIP وجود دارد بنابراین مصرف کنندگان یا تأمین کنندگان فقط باید حشیش اضافه کنند. بر اساس معرفی موفقیت آمیز فیلتر CTIP IP ، I-nvention می گوید میلیون ها ‘متخصص کانابیس’ در سراسر جهان از این اختراع جدید قدردانی و استفاده خواهند کرد.

اخبار مرتبط  پیروزی کامل Choirock Mecard در تمام اختلافات جهانی ثبت اختراع علیه Spin Master

I-nvention یک شرکت نوآورانه در زمینه طراحی و تولید است که مقر اصلی آن در دلفت است و دارای یک بخش در شنژن ، چین، و اندونزی. این شرکت متخصص نوآوری در بازار خرده فروشی شاهدانه است. I-nvention با اختراع اولین مشترک الکترونیکی جهان در سال 2014 مشهور شد.

لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.i-nvention.com.

منبع I-nvention