STRATACACHE اعلام می کند که عملیات جدید شبکه و مرکز میزبانی پردیس در آیووا انجام می شود

واترلو تاسیسات 162،000 فوت مربع با مرکز داده طبقه بلند و مناطق عملیاتی در 17 هکتار است که به STRATACACHE اجازه می دهد تا بیش از دو برابر ظرفیت پشتیبانی شبکه فعلی از 700 تا بیش از 1700 صندلی در آمریکای شمالی. این تسهیلات قبلاً توسط یک شرکت بزرگ وام دهنده تجاری اشغال شده بود و به عنوان مرکز تماس و میزبانی خدمات فعالیت می کرد.

STRATACACHE در حال حاضر دارای امکانات عملیات شبکه در است دیتون ، اوهایو، و یوجین ، اورگان. هر سه مرکز ، از جمله واترلو، به عنوان مراکز میزبانی و پشتیبانی از افزونگی N + 2 عمل خواهد کرد ، اطمینان حاصل شود که مشتریان STRATACACHE به طور مداوم زمان استفاده و دسترسی به سیستم را برای برنامه های کاربردی مهم STRATACACHE دارند.

اخبار مرتبط  دوره های آنلاین دائمی آرایش - میکروبلاستیک ، ابرو Ombre

“علیرغم یک فضای اقتصادی چالش برانگیز ، ما افتخار می کنیم که ضمن ایجاد مشاغل متمرکز بر فناوری جدید در میانه کشور ، در حال گسترش تجارت و سرمایه گذاری در منابع برای حمایت از مشتریان خود هستیم. با گسترش نیاز به راه حل های پیشرو در فناوری بازاریابی ، به رشد تیم ما برای پشتیبانی از این مأموریت ادامه خواهد داد. ” کریس ریگل، مدیر عامل STRATACACHE. “مهاجرت مداومی از مشاغل پشتیبانی عملیاتی و مراکز تماس وجود داشته است هند و آسیا. فعال سازی مجدد این مرکز با پیشرفت در واترلو منطقه ، و تعهد STRATACACHE را برای رشد در شغل های پیشرفته ، فن آوری با درآمد خوب در قلب ایالات متحده تقویت می کند. “

اخبار مرتبط  Lowe's Companies، Inc. سود سهام نقدی را اعلام می کند

STRATACACHE نتیجه گیری برای خرید ملک در 9 نوامبر و پیش بینی استخدام جدید برای شروع ژانویه 2021.

“من از استقبال از STRATACACHE بسیار خوشحالم واترلو لیست رو به رشد شرکت های فناوری “، می گوید کوئنتین هارت، واترلو شهردار “این اطلاعیه مشاغل جذابی را برای ساکنان ما و فارغ التحصیلان دانشگاهی با استعداد از سراسر کشور در نظر دارد که انجام دهند واترلو خانه آنها.”

در مورد STRATACACHE در www.stratacache.com بیشتر بیاموزید.

درباره STRATACACHE
STRATACACHE تحول تجربه خرده فروشی در فروشگاه و سفرهای مشتری استثنایی را از طریق مجموعه وسیعی از فناوری بازاریابی ارائه می دهد. راه حل های ما خرده فروشان را قادر می سازد با ارائه پیام های تبلیغاتی یا وظیفه ای هدفمند در هر نمایشگر دیجیتال ، با ترجیحات و رفتارهای خرید مشتریان عمیقا آشنا شوند. با 3.3 میلیون+ فعال سازی نرم افزار در سطح جهان ، ما بزرگترین شبکه های دیجیتالی را برای بزرگترین مارک های جهان تأمین می کنیم. در سراسر خانواده STRATACACHE شرکت های راه حل تکمیلی فناوری بازاریابی ، ما از فن آوری ، تخصص و سابقه ایجاد نوآوری خرده فروشی برخوردار هستیم که نتیجه می دهد. در مورد خانواده STRATACACHE در www.stratacache.com ، در توییتر بیشتر بدانید STRATACACHE یا در فیس بوک.

اخبار مرتبط  رشد YoY ، روندهای کلیدی ، مناطق عمده ، شرکتهای برجسته

STRATACACHE منبع