WGSN Food & Drink هشت روند اصلی برای سال 2021 پیش بینی می کند

می گوید: “با تمرکز بر الهام بخشیدن و آگاهی بخشیدن به طراحی استراتژیک محصول جدید ، ما از اولین رویکرد مصرف کننده برای تجزیه و تحلیل و پیش بینی روند تولیدکنندگان مواد غذایی و مارک هایی که برای موفقیت در آینده باید بدانند استفاده کردیم.” کارا نیلسن، مدیر غذا و نوشیدنی WGSN و یک مرجع طولانی مدت روند غذایی. “تحقیقات ما به این روندها برای تأمین نیازها و خواسته های مصرف کنندگان در سال آینده و الهام بخشیدن از محصولات جدید و نوآورانه با پتانسیل جهانی اشاره دارد.”

روند 2021 عبارتند از:

 1. جایی برای کشاورزی ایجاد کنید – عرصه فناوری غذا با تولید گوشت گاو ، غذاهای دریایی و لبنیات آزمایشگاهی تا پایان سال به عنوان گوشت و لبنیات گیاهی به عنوان گزینه هایی برای محصولات حیوانی پیوست.
 2. Vegan قابل هجوم – از سرآشپزها و خالقین انتظار تاکوهای خوشمزه وگان ، غذای روح و میان وعده های سرشار را داشته باشید که با ترکیب مواد هیجان انگیز گیاهی با طعم های دلخواه.
 3. راحتی قهوه – نوشیدن قهوه خانگی قالب های قهوه راحت تری مانند کنسانتره ، کیسه های شیب دار ، یکبار مصرف و میان وعده های خوراکی قهوه را ارائه می دهد.
 4. کنسرو همه چیز – همراه با شراب کنسرو شده ، کوکتل ها و نوشیدنی های سخت ، 2021 از نوآوری در قوطی های آلومینیومی پایدار استقبال می کند تا از اشتیاق ما به مواد قابل حمل قابل حمل حمایت کند.
 5. دیوانه برای کاکائو – عاشقان شکلات به لطف تولید محصولات جدید و باهوش که از غلاف های کاکائو ایجاد می شوند و توجه بیشتر به میراث و حفاظت از کاکائو ، لذت بیشتری خواهند برد.
 6. چیزکیک سوخته باسک – این دسر پر جوش و خروش ، مرکز خامه ای و قسمت فوقانی ذغال شده جذاب از اینستاگرام غذای راحت به سمت فهرست منو و فریزر حرکت می کند.
 7. غذای مغز – تمرکز امسال سخت بوده است. مارک های تجاری از مزایای شفافیت ذهنی L-Theanine ، اسید آمینه ای که چای سبز و سایر گیاهان ضد عفونی کننده را تأمین می کند ، استفاده می کنند تا به ما کمک کند روشن فکر کنیم.
 8. زمان خواب آلود می خورد – کمی استراحت لازم دارید؟ از گیاهان و گیاهان طبیعی ، میوه ها و سایر مواد مغذی به غذا و نوشیدنی جدیدی بروید که برای تقویت یک خواب خوب طراحی شده است.
اخبار مرتبط  Taco Cabana Tant Cabana Pantry را راه اندازی کرد و اجناس آماده آشپزی ، گرما و خوردن برای منزل را ارائه می دهد

درباره WGSN
WGSN مرجع جهانی در زمینه روند مصرف کننده و طراحی است ، به مارک های سراسر جهان کمک می کند محصولات مناسب را در زمان مناسب برای مصرف کننده فردا ایجاد کنند.

مشتری معتبر و طراحی WGSN پیش بینی قدرت طراحی برجسته محصول را ایجاد می کند ، مشتریان ما را قادر می سازد آینده بهتری ایجاد کنند. خدمات ما بینش مصرف کننده ، مد ، زیبایی ، فضای داخلی ، سبک زندگی ، پیش بینی غذا و نوشیدنی ، تجزیه و تحلیل داده ها و مشاوره تخصصی را شامل می شود.

اخبار مرتبط  CannTrust گزارش وضعیت پیش فرض را ارائه می دهد

WGSN یک صعودی شرکت. بازدید wgsn.com
اینستاگرام:wgsn

درباره Ascential
Ascential یک شرکت تخصصی اطلاعات ، داده و تحلیل است که به جاه طلبانه ترین مشاغل جهان در پیروزی در اقتصاد دیجیتال کمک می کند. اطلاعات ، بینش ها ، ارتباطات ، داده ها و ابزارهای دیجیتال ما مشکلات مشتری را در چهار رشته اصلی حل می کند:

 • طراحی محصول از طریق سرویس جهانی پیش بینی WGSN
 • بازار یابی از طریق معیارهای جهانی برای تعالی و کارآیی خلاق ، Lions و WARC و MediaLink
 • تجارت دیجیتال از طریق داده ها ، تجزیه و تحلیل ها و مارک های خدمات مدیریت شده Flywheel Digital ، Yimian و Edge
 • خدمات خرده فروشی و مالی از طریق پرداخت های برتر جهانی و کنگره FinTech Money20 / 20 ، اجلاس جهانی صنعت خرده فروشی کنگره جهانی خرده فروشی و هفته خرده فروشی
اخبار مرتبط  "کتاب مقدس ویسکی جیم موری 2021" ویسکی ماتسویی را به عنوان "بهترین چنگال ژاپنی سال 2021" انتخاب می کند

Ascential همچنین دارای سه محصول اطلاعات دیجیتال در بخش ساخت محیط و سیاست است.

منبع WGSN