دنباله دار بیو که توسط فراست و سالیوان برای فیبر پری بیوتیک Arrabina ed اعطا شده است

“Comet Bio به طور مستمر عرضه محصولات خود را از طریق فناوری انحصاری خود گسترش داده و از Sweeterra خود ساخته است شربت ها شركت اين شركت را قادر ساخته است تا از قابليت اطمينان بالا در توليد Arrabina ™ به عنوان يك محصول فيبر رژيمي بدون GMO ، پايدار و مطمئن استفاده كند. پیوش باده تحلیلگر ارشد تحقیقات. “به طرز قابل توجهی ، Comet Bio وضعیت تأیید شده به طور کلی به عنوان بی خطر (GRAS) برای این ماده تشکیل دهنده و همچنین مکانی را در لیست فیبرهای غذایی مورد تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای استفاده در برنامه های F&B بدست آورده است.”

Arrabina fiber یک فیبر پری بیوتیک Arabinoxylan است که در سبوس ، پوسته و پوسته بسیاری از گیاهان وجود دارد. برخلاف دیگر شرکت هایی که از گیاهان کامل استفاده می کنند ، Comet Bio Arabinoxylan را از بقایای محصول غیر اصلاح شده ژنتیکی (غیر GMO) استخراج می کند. استخراج آرابینوکسیلان به شکل محلول می تواند ناکارآمد و چالش برانگیز باشد اما دنباله دار بیو با استفاده از فناوری اختراع ثبت اختراع بالا این مسئله را برطرف کرد. فرآیند دو مرحله ای از آب و فشار برای تولید Arabinoxylan به عنوان یک پودر کاملا محلول با عملکرد برتر در طیف گسترده ای از برنامه های غذایی و آشامیدنی استفاده می کند. Comet Bio با استفاده از پس مانده های محصولات دور ریز برای تولید Arrabina ، کشاورزان را قادر می سازد تا از کل محصول خود استفاده کرده و مواد زائد غذا را مرتفع کنند.

اخبار مرتبط  روند بازار زیبایی شناسی با تکنیک های محصول که در یک جلسه درمانی واحد ترکیب شده اند

باده خاطرنشان كرد: “Comet Bio” با شركت هاي تعاوني و توليدكنندگان كشاورزي شريك است. اين مشاركت ها به شركت كمك كرده است كه باقيمانده هاي كشاورزي از جمله بازدارندگي ذرت و كاه گندم را به محصولات با ارزش تر تبديل كند. “در نهایت ، تلاش های قوی R&D و ویژگی های بی نظیر محصول ، انگیزه لازم را برای تأسیس شرکت به عنوان پیشرو در تولید مواد پایدار فراهم می کند.

علاوه بر اعتبار پایداری ، Arrabinaقدرت از مزایای رقابتی قابل توجهی نسبت به سایر فیبرهای پری بیوتیک موجود در بازار برخوردار است. تحقیقات بالینی نشان می دهد که مصرف کمتر از 2/2 گرم آرابینوکسیلان در روز باعث رشد بیفیدوباکتریوم در روده می شود که کمتر از نصف سطح سایر فیبرهای پری بیوتیک است.1 Arrabina اگرچه در میزان ضعف کم موثر است ، اما از نظر بالینی ثابت می شود که ملایم در معده است و باعث ناراحتی یا نفخ نمی شود که اغلب با مکمل های محبوب پری بیوتیک همراه است حتی در میزان جذب بالاتر تا 12 گرم در روز.2

وی گفت: “ما می خواهیم از قضات برای جایزه دادن Comet Bio با این شناخت معتبر صنعت تشکر کنیم.” Rich Troyer، مدیر عامل شرکت دنباله دار بیو. “این جایزه اعتبار و تلاش سخت و پیشرفتی را که ما برای حل چالش های همزمان کاهش ضایعات سیستم غذایی و ایجاد آینده مواد موثری که می توانند شکاف های تغذیه ای را کاهش دهند ، تأیید می کند.”

اخبار مرتبط  انتشار مجدد مطبوعات - تازه اکسپرس با یادآوری احتیاط از محصولات حاوی یخ کوهی ، کلم سرخ و هویج تولید شده در Streamwood ، IL Facility به دلیل خطر بالقوه سیکلوسپورا صادر می کند

هر ساله ، فراست و سالیوان این جایزه را به شرکتی اهدا می کند که با استفاده از فناوری های پیشرفته ، عنصری ابتکاری در یک محصول ایجاد کرده است. این جایزه ویژگی ها یا مزایای ارزش افزوده محصول و افزایش بازگشت سرمایه (ROI) را که به مشتریان می دهد ، به رسمیت می شناسد ، که به نوبه خود ، جذب مشتری و پتانسیل نفوذ در بازار را افزایش می دهد.

جوایز بهترین روشهای فراست و سالیوان شرکتهای مختلف بازارهای منطقه ای و جهانی را به دلیل نمایش موفقیت های برجسته و عملکرد برتر در زمینه هایی مانند رهبری ، نوآوری فناوری ، خدمات به مشتری و توسعه محصول استراتژیک ، تقدیر می کنند. تحلیلگران صنعت ، فعالان بازار را مقایسه می کنند و عملکرد را از طریق مصاحبه های عمیق ، تجزیه و تحلیل و تحقیقات گسترده ثانویه برای شناسایی بهترین روش ها در صنعت اندازه گیری می کنند.

درباره فراست و سالیوان
برای بیش از پنج دهه ، فراست و سالیوان به دلیل نقشی که در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در جهت یابی تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مخل ، مگا ترندها ، مدل های تجاری جدید و شرکت ها برای اقدام به کار گرفته است و در نتیجه رشد مداوم جهانی دارد ، شهرت جهانی یافته است. فرصتهای رانندگی ، موفقیت در آینده. با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید.

اخبار مرتبط  Erbert & Gerbert's Wurst Day of the Year در تاریخ 6 ژوئیه سال 2020 اعلام کرد!

درباره دنباله دار بیو
Comet Bio یک شرکت فناوری غذایی برنده جایزه است که در آن واقع شده است لندن ، انتاریو و شامبورگ ، ایلینوی. این شرکت با استفاده از فن آوری تبلیغات اینترنتی اختراع شده خود محصولات منحصر به فرد ، سالم و پایداری را تولید می کند. Arrabina آن است عصاره فیبر گیاهی Arabinoxylan دارای تحمل و عملکرد برتر در بازار پری بیوتیک است. برای اطلاعات بیشتر ، به http://comet-bio.com/ مراجعه کنید و ما را در توییتر به آدرسcometbio دنبال کنید.

مخاطب:
لیندزی ویتاکر
P: +1 (210) 477-8457
E: [email protected]

1 / ISAPP ؛ ویندلی و همکاران 2015 ، Cloetens و همکاران 2010 ، فرانسوا و دیگران 2014 ، مکی و همکاران 2012 ، والتون و همکاران 2012 ، دامن و همکاران 2012 ، Kjølbæk و همکاران 2019؛ 2 / نتایج منتشر نشده از کارآزمایی بالینی Comet Bio ؛ داده های مقایسه اینولین از Bonnema ، Angela L. و همکاران ، “تحمل دستگاه گوارش محصولات اینولین کاسنی” ، مجله آکادمی تغذیه و رژیم غذایی ، دوره 110 ، شماره 6 ، 865 – 868 ؛

SOURCE فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

www.frost.com