OSEA OceanX را به عنوان شریک 3PL برای مقیاس سازی میزان مراقبت از پوست انتخاب می کند

EL SEGUNDO ، کالیفرنیا.، نوامبر 10 ، 2020 / PRNewswire / – OceanX ، یک 3PL مدرن امروز اعلام کرد که OSEA Malibu (OSEA) ، ارائه دهنده محصولات مراقبت از پوست ایمن و طبیعی ، OceanX را به عنوان شریک تحقق مدرن خود انتخاب کرد تا مقیاس مستقیم به تحقق مصرف کننده

از سال 1996 ، OSEA پیشگام جنبش مراقبت از پوست آگاهانه و گیاهی است. این شرکت سرمایه گذاری در تولید مواد با کیفیت را نسبت به تبلیغات و بازاریابی محصولات خود در اولویت قرار داد. به همین دلیل ، OSEA یکی از علاقه مندی های فرقه بود که سالها “زیر رادار” پرواز می کرد ، فقط محصولات را به صورت آنلاین و در فروشگاه های خرده فروشی / آبگرم به فروش می رساند. با گذشت سالها ، اخباری در مورد کیفیت / اثر بخشی OSEA منتشر شد ، در نتیجه رسانه های اجتماعی سر و صدا و مشتریان A-list شامل ویکتوریا بکهام، اما رابرتز و نائومی واتس.

امروز حجم سفارشات DTC OSEA به سرعت در حال افزایش است و تعداد فزاینده ای از خرده فروشان سطح بالا در حال توزیع محصولات OSEA در فروشگاه های سراسر کشور هستند. با این رشد سریع ، OSEA تشخیص داد که زمان اجرای یک شریک جدید 3PL است که می تواند از طریق حمل و نقل سریع ، دقیق و بسته بندی شده زیبایی ، تجربه های برتر را برای مشتریان DTC ارائه دهد.

وی افزود: “دقت سفارش ، تجربیات با كیفیت مشتری و اطلاعات دقیق موجودی برای OSEA مالیبو معضل بزرگی است ، به همین دلیل است كه وقتی ما از آنها استفاده می كنیم ، اتصال مستقیم به فروشگاه وب آنها برای ما اولویت است.” گئورگ ریشتر، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت در OceanX. “این یکپارچه سازی دسترسی OSEA را به پورتال تجزیه و تحلیل OceanX فراهم می کند ، داده های حمل و نقل در زمان واقعی ، قابل مشاهده بودن موجودی و هشدارها را در صورت کمبود موجودی در آستانه مورد نظر برای آنها فراهم می کند. این سیستم هشدار اطمینان حاصل خواهد کرد که ما در برابر حمل و نقل و سفارشات معوق تاخیر فعال هستیم.”

“رشد OSEA طی چند سال گذشته غیرقابل باور است که بخشی از آن است. آنچه به عنوان یک تجارت کوچک در گاراژ مادرم آغاز شد ، به دلیل تیم و شرکای باور نکردنی ما بسیار گسترش یافته است.” ملیسا پالمر، مدیر عامل OSEA. “هنگام انتخاب 3PL جدید ، به شریکی نیاز داشتیم که بتوانیم به او اعتماد کنیم زیرا تجارت ما به سرعت در حال رشد است. OceanX به شریکی عالی تبدیل شده است که به مشتریان ما کمک می کند هنگام دریافت بسته های خود بهترین تجربه را داشته باشند.”

با نزدیک شدن به فصل تعطیلات ، OSEA و OceanX در تلاش هستند تا اطمینان حاصل کنند که سفارشات DTC خریداری شده در اوج با موفقیت برتر مشتری تجربه OSEA تحویل داده می شوند.

درباره OceanX

OceanX یک ارائه دهنده تحقق مدرن برای مارک های پیشرو در صنعت مانند Glossier ، SkinMedica ، Meaningful Beauty ، Proactiv و غیره است ، تا در انجام مقیاس عملیات با مجموعه DTC ، B2B و آمازون 3P کمک کند. این سرویس ها شامل یک راه حل تحقق به عنوان یک سرویس ، یک بستر هوشمند در زمان واقعی کسب و کار ، و یک سرویس مقیاس پذیر برای مراقبت از مشتری است. با 99.5 ship کشتی همان روز ، پوشش حمل و نقل دو روزه در سراسر کشور ، 99.8 + + دقت سفارش ، دسترسی به بالاترین نرخ های پستی و توانایی گرفتن بیش از 3000 سفارش تجارت الکترونیکی در هر دقیقه – OceanX برای هر چیزی تعیین کرده است ارائه دهنده راه حل برتر باید به مشتریان ارائه دهد.

درباره OSEA مالیبو

OSEA Skincare در سال 1996 تأسیس شد و در ساحل کشور الهام گرفت مالیبو متحد کردن عناصر – اقیانوس ، خورشید ، زمین و جو – برای ارائه راه حل های سلامتی و ایمن برای همه. ترکیبی قوی از جلبک دریایی ارگانیک همراه با گیاهان دارویی فعال و روغنهای اساسی مواد مغذی را به عمق پوست می رساند. OSEA تمیز ، وگان ، بی رحمانه و ساخته شده است کالیفرنیا.

SOURCE OceanX