تیم های UNFI در نیویورک قرارداد را با توزیع کننده مواد غذایی کامل تصویب می کنند

هادسون دره ، نیویورک ، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – رانندگان تیمستر که اعضای Teamsters Local 445 هستند ، توافق نامه مذاکره جمعی با توزیع کننده مواد غذایی UNFI را تصویب کردند یکشنبه ، 8 نوامبر سال 2020.

UNFI یکی از بزرگترین توزیع کنندگان مواد غذایی در کشور است نیویورک منطقه مترو و بزرگترین تامین کننده Whole Foods در سراسر کشور است. مرکز اصلی آن در دره هادسون است که حیاط های آن در داخل قرار دارد نیوجرسی و برانکس ، نیویورک مدت هاست که کارگران در آنجا به دنبال حفاظت بهتر از COVID-19 ، دستمزد و مراقبت های بهداشتی بهتر و برنامه کاری بهتر هستند.

اخبار مرتبط  جنگ دوبلین وودز (دوره 2) اکنون در آمازون موجود است

یک هفته پیش ، رانندگان تیمستر در UNFI اعتصاب به دلیل نقض قانون کار فدرال و عدم حمایت UNFI در ارائه حمایت های کافی از COVID-19 را مجاز دانستند. قبل از اعتصاب ، UNFI پیشنهاد بهبود قرارداد را پیشنهاد کرد و اعضای 445 عضو UNFI قرارداد را روز یکشنبه تصویب کردند.

وی گفت: “اعضای ما در همبستگی در كنار هم قرار گرفتند و توانستند افزایش قابل توجهی در حقوق و دستمزد در طول مدت قرارداد و افزایش سریع تر به حقوق بالاتر به دست آورند. دن مالدونادو، رئیس Teamsters Local 445. “تیم سازان همچنان خواستار پیروی کامل UNFI از مقررات ایالتی و CDC درمورد فاصله اجتماعی ، تهیه PPE ، تمیز کردن و تمیز کردن تجهیزات مانند کامیون های ما پس از هر شیفت هستند. امیدواریم که بتوانیم نامه ای از توافق نامه با شرکتی که آنها را به حد برابر برساند. “

اخبار مرتبط  نئلا مونتگومری جعبه و بشکه را ترک می کند

Teamsters Local 445 همچنین حمایت خود را از تصویب قانون قهرمان نیویورک اعلام کرد ، که طبق آن شرکت ها باید از استانداردهای ایمنی قابل پیشگیری برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا استفاده کنند و آنها هرگونه نقض دستورالعمل COVID-19 ایالتی را به وزارت کار نیویورک گزارش می دهند. .

اخوان بین المللی تیمسترها که در سال 1903 تاسیس شد ، نماینده 1.4 میلیون زن و مرد سخت کوش است ایالات متحده، کانادا و پورتوریکو. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.teamster.org مراجعه کنید. ما را در توییتر @ تیمستر دنبال کنید و ما را در فیس بوک به آدرس www.facebook.com/teamsters “دوست” کنید.

اخبار مرتبط  در چائوژو ، چین ، صنعت برجسته چای در احیای روستاها نقش دارد

مخاطب:
جالین مونرو، (202) 439-7427
[email protected]

SOURCE اخوان بین المللی از Teamsters

لینک های مربوطه

http://www.teamster.org