تماس همایش سه ماهه چهارم سود شرکت Hormel Foods

آستین ، مین، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Hormel Foods Corporation (NYSE: HRL) شما را به شرکت در یک کنفرانس تلفنی دعوت می کند جیم اسنی، رئیس هیئت مدیره ، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، و جیم شیهان، معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد مالی ، برای بحث در مورد سه ماهه چهارم این شرکت و نتایج مالی تمام سال. این شرکت بیانیه مطبوعاتی درآمد خود را قبل از افتتاح بازارها صادر می کند سه شنبه ، 24 نوامبر 2020، و میزبان یک کنفرانس در 9:00 صبح CT (10:00 صبح ET)

چه زمانی:

سه شنبه ، 24 نوامبر 2020


9:00 صبح CT (10:00 صبح ET)WEBCAST:

برای گوش دادن به پخش مستقیم اینترنتی کنفرانس ، به وب سایت شرکت ، http://www.hormelfoods.com بروید ، روی کلیک کنید سرمایه گذاران، و پیوندی به پخش وب پیدا خواهید کرد.تلفن:

حداقل 10 دقیقه قبل از تماس بدون شماره گیری 888-317-6003 شماره گیری کنید.


از خارج از ایالات متحده ، با شماره 412-317-6061 تماس بگیرید. لطفا توجه داشته باشید: همه شرکت کنندگان در شماره گیری باید برای دسترسی به تماس شناسه کنفرانس 5831860 را ذکر کنند.اگر در دسترسی به تماس مشکل دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید:

تماس کر

خدمات مشتری

(800) 967-4633سمعی
بازپخش:

برای گوش دادن به تکرار تماس کنفرانسی ، به وب سایت شرکت http://www.hormelfoods.com بروید ، روی کلیک کنید سرمایه گذاران، سپس بر روی News & Events کلیک کنید و پیوندی به پخش وب پیدا خواهید کرد.

درباره غذاهای هورمل – الهام از مردم. غذای الهام گرفته.

اخبار مرتبط  Prospur.io ، یک پیشرو درگیر فروش دیجیتال فروش برای مشاغل کوچک و متوسط ​​امروز اعلام کرد که به برنامه Microsoft ISV Connect پیوست

Hormel Foods Corporation ، مستقر در آستین ، مین، یک شرکت غذایی با مارک جهانی با بیش از است 9 میلیارد دلار درآمد سالانه در بیش از 80 کشور جهان. مارک های آن شامل پرش®، هرزنامه ها®، هورمل® انتخاب طبیعی®، مجلسی®، جاستین®، کاملا®، هورمل® برچسب سیاه®، کلمبوس® و بیش از 30 مارک محبوب دیگر. این شرکت عضوی از شاخص S&P 500 و ارسطوکرات های سود سهام S&P 500 است که توسط ” فوربس مجله به مدت سه سال مستقیم ، یکی از تحسین برانگیزترین مجلات فورچون است ، در لیست “100 شهروند برتر شرکتها” برای 12 مجله در مجله مسئولیت شرکت ظاهر شده استهفتم سال متوالی ، و جوایز و افتخارات بی شماری دیگر را به دلیل مسئولیت شرکتی و تلاش خدمات جامعه دریافت کرده است. این شرکت با بیانیه هدف خود زندگی می کند – الهام از مردم. الهام گرفته از غذا – برای آوردن برخی از مارک های معتبر و برجسته جهان به میزهای سراسر جهان. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.hormelfoods.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل صنعت تولید کنندگان ونیر و تخته سه لا جهانی با پوشش 200 شرکت برتر از جمله شرکت Okura Industrial Co. Ltd. ، Kronospan Holdings Ltd و Kronospan Mielic SP. Z O.O.

SOURCE Hormel Foods Corporation

لینک های مربوطه

http://www.hormel.com