Vireo Health از تشکیل شرکت تابعه علوم تجدیدپذیر زیست شناسی خبر داد

MINNEAPOLIS، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – Vireo Health International، Inc. (“Vireo” یا “شرکت”) (CNSX: VREO ، OTCQX: VREOF) ، شرکت کانابیس چند دولتی با محوریت علمی با فعالیتهای فعال در بازارها و مجوزهای صرفاً پزشکی و نه مجوز در 9 ایالت و مشترک المنافع پورتوریکو، امروز اعلام کرد تشکیل یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به نام Resurgent Biosc علوم، Inc. (“Resurgent”).

علوم تجدیدپذیر زیست شناسی است دلاور شرکتی که با هدف تجاری سازی سبد سهام Vireo از مالکیت معنوی و ابتکارهای مرتبط در یک نهاد غیر لمسی ایجاد شده است که ممکن است فرصت های مشارکت بالقوه یا سایر نتایج استراتژیک را گسترش دهد زیرا Vireo به دنبال کسب درآمد از پیشرفت های علمی در صنعت حشیش و فراتر از آن است. Vireo در حال حاضر دارای طیف گسترده ای از برنامه های ثبت اختراع در انتظار تأیید دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده است. در اوایل سال جاری اختراع ثبت شده در زمینه کاهش آسیب در محصولات دخانی صادر شد.

اخبار مرتبط  توافق نامه حمایت از برنامه امنیت سرگرمی CEC ، 200 میلیون دلار بودجه در بدهی در مالکیت. Chuck E. Cheese و پیتزا پیتر پایپر در حالی که شرکت همچنان روند بازاریابی خود را برای کاوش در مورد فروش فوق العاده و معاملات به حداکثر رساندن ارزش ادامه می دهد ، به مهمانان خدمات می دهد.

بنیانگذار و مدیر اجرایی گفت: “شکل گیری علوم زیستی Resurgent پیشرفتی اساسی در توسعه ما بوده است ، زیرا ما همچنان در تلاش برای شناسایی شرکای مناسب هستیم تا به ما در رسیدن به چشم انداز ویرو برای آینده شاهدانه کمک کند.” کایل کینگزلی، MD “بخش اعظم مالکیت معنوی ما با مشارکت در ذهن ساخته شده است ، و ساختار دادن آن دارایی های با ارزش در Resurgent به ما امکان می دهد تا بهینه سازی انعطاف پذیری را انجام دهیم زیرا این امر به فرصت های کسب درآمد هم در آینده نزدیک و هم در طولانی مدت مربوط می شود. ما به دنبال همکاری با شرکای خود برای تجاری سازی پیشرفت های علمی در حشیش هستیم که در نهایت ممکن است میلیون ها مصرف کننده در این کشور سود ببرد ایالات متحده و به طور بالقوه جهان “

اخبار مرتبط  Dye متعلق به بازار اندازه لباس ارزش 8.4 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

درباره Vireo Health International، Inc.

Vireo Health International، Inc یک شرکت کانابیس تحت نظارت پزشکان است که با آوردن بهترین داروها ، علم و مهندسی به صنعت حشیش در ساختن ارزش طولانی مدت و پایدار متمرکز است. شرکت Vireo با فعالیت های استراتژیک در بازارهای پزشکی دارای مراحل محدود ، در مراحل اولیه ، دارای محصولات شاهد دارویی با درجه دارویی در گلخانه های سازگار با محیط زیست است و محصولات خود را از طریق شبکه رو به رشد محصولات سبز محصولات-خرده فروشی های خرده فروشی و صدها مکان شخص ثالث توزیع می کند. بازارهای اصلی پزشکی فعلی آن است نیویورک، مینه سوتا، پنسیلوانیا، آریزونا، نیومکزیکو، مریلند، اوهایو و رود آیلند همه این پتانسیل را دارند که در سه تا 24 ماه آینده قانونی سازی مصرف بزرگسالان را تصویب کنند و دو بازار دیگر نیز در این زمینه داشته باشند پورتوریکو و ماساچوست پتانسیل تجاری سازی نیز دارند. Vireo با توجه به تمرکز تیم های خود بر روی رانندگی نوآوری علمی در صنعت و تأمین مالکیت معنوی معنادار ، معتقد است که موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک رهبر بازار جهانی در صنعت شاهدانه دارد. امروز ، هشت از 10 بازار آن با 13 از 32 کل مجوز توزیع خرده فروشی برای تجارت باز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، لطفاً به www.vireohealth.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 3 فصل 2 سریال هم گناه

اطلاعات تماس

سوالات مربوط به سرمایه گذار
سام گیبون
معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار
[email protected]
(612) 314-8995

سوالات رسانه ای
آلب زاكس
معاون رئیس جمهور ، ارتباطات شرکت
[email protected]
(267) 221-4800

SOURCE Vireo Health International، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.vireohealth.com

پاسخی بگذارید