در طول گرسنگی ترین سال تاریخ معاصر ، به کودکان خوراک تعطیلات گرسنگی برای خانواده های سراسر ملت منتقل نکنید

این سال به دلیل رکود اقتصادی ناشی از COVID-19 به عنوان گرسنه ترین سال تاریخ معاصر شناخته شده است. وقتی تلاش برای گذاشتن غذا روی میز است ، کودکان فرصت داشتن یک فصل تعطیلات شاد را از دست می دهند. شرکت در دو چالش ترکیه راهی سرگرم کننده و آسان برای ایجاد تغییر در زندگی خانواده ها در سراسر کشور است. فقط هزینه بوقلمون شکرگذاری خود را تخمین بزنید و همین مقدار را برای ایجاد تعطیلات بدون گرسنگی برای بچه ها اهدا کنید.

Feed the Children با بسیاری از شرکا ، داوطلبان و اهدا کنندگان شرکتی و اجتماعی همکاری می کند تا مطمئن شود که خانواده ها به موقع برای فصل تعطیلات ، مواد غذایی و مایحتاج ضروری روزانه را دریافت می کنند. این سازمان غیرانتفاعی رویدادهای توزیع جامعه را در سراسر ایالات متحده برگزار می کند و بیش از 1.2 میلیون وعده غذایی به خانواده هایی که فقط سعی می کنند زندگی خود را تأمین کنند ، ارائه می دهد. در هر رویداد ، خانواده ها یک جعبه 25 پوندی غذا دریافت می کنند. یک جعبه 15 پوندی از ملزومات مورد نیاز مانند شامپو ، نرم کننده ، لوسیون و وسایل مراقبت شخصی و همچنین موارد اضافی مانند کتاب ، اسباب بازی و موارد دیگر.

اخبار مرتبط  خدمات تمیز کردن و خشکشویی اندازه بازار تا سال 2027 ارزش 79.91 میلیارد دلار است: Grand View Research، Inc.

وی گفت: “از زمان COVID-19 ، ما چهار برابر بیشتر به خانواده ها كمك می كنیم و بدون تغذیه كودكان نمی توانیم این كار را انجام دهیم.” اریک جانز پاستور از مرکز رویایی بوفالو در بوفالو ، نیویورک. “با افزایش تقاضا برای غذا و خانواده های نیازمند ، ما باید اطمینان حاصل کنیم که در جامعه در حال کمک به مردم هستیم.”

برای والدینی مانند کیم ، کمپین تعطیلات بدون گرسنگی غذای حیاتی و لوازم خانگی او و دو دخترش را تأمین می کند. او سخت کار می کند تا گرما را گرم نگه دارد ، قبض ها را بپردازد و غذا را به اندازه کافی روی میز بگذارد تا خانواده اش را در تعطیلات تغذیه کند. همیشه آسان نیست و گاهی اوقات ، باید فداکاری شود.

وی به اشتراک گذاشت: “بعضی مواقع فرزندانم اول غذا می خورند و من بدون وعده غذایی می روم فقط برای اطمینان از خوب بودن آنها.” “اما تا کی می توانم آن کار را ادامه دهم؟” از طریق شبکه شرکای اجتماعی و شرکتی کودکان و همچنین همه افرادی که برای کمک به خانواده های در معرض خطر هدیه می گیرند ، کیم و دخترانش فصل تعطیلات شادتری را پشت سر می گذارند. “وقتی فید بچه ها آمدند و در من را زدند ، من به سختی غذا در كابینت خود داشتم. حالا كابینتی پر از غذا دارم.”

اخبار مرتبط  Mask Challenge USA کمپین ملی را برای اهدای PPE به کارمندان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان راه اندازی می کند

علاوه بر رویدادهای جامعه ، Feed the Children صدها هزار پوند غذا و ملزومات مورد نیاز شبکه شرکای اجتماعی خود را در سراسر ایالات متحده تأمین می کند – اطمینان حاصل کنید که قفسه ها برای تأمین نیاز ورودی انبار شده اند.

وی گفت: “ما معتقدیم كه هیچ كودكی نباید گرسنه بخوابد ، خصوصاً در زمانی پر از گرما ، عشق و اشتراك.” تراویس آرنولد، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کودکان را تغذیه کنید. “اما واقعیت این است که میلیون ها کودک هر روز با این سختی روبرو می شوند. با تشکر از شرکای سخاوتمندانه خود ، ما می توانیم به این خانواده ها کمک کنیم کمی راحت تر باشند زیرا نمی دانند نگران وعده غذایی بعدی آنها از این تعطیلات باشند فصل “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کمک به تغذیه کودکان در ایجاد یک فصل تعطیلات بدون گرسنگی برای کودکان و خانواده ها در سراسر آمریکا ، به feedthechildren.org/twoturkeychallenge مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  آموزش Ancora دوره آموزشی رایگان و آنلاین HVAC را برای مبارزه با COVID-19 راه اندازی می کند

درباره خوراک کودکان

در Feed the Children ، ما بچه های گرسنه را تغذیه می کنیم. ما جهانی را تصور می کنیم که هیچ کودکی گرسنه به رختخواب نرود. در ایالات متحده و در سطح بین المللی ، ما در حال کمک به خانواده ها و جوامع برای دستیابی به زندگی پایدار و کاهش نیاز به کمک فردا هستیم ، در حالی که امروز مواد غذایی و منابع برای کمک به آنها فراهم می کنیم. ما کمک های مالی اهدا کنندگان شرکا to را به شرکای جامعه محلی توزیع می کنیم ، از معلمان و دانش آموزان پشتیبانی می کنیم و در هنگام وقوع بلایای طبیعی سریعاً برای کمک به تلاش های خود بسیج می شویم. در سطح بین المللی ، ما برنامه های توسعه جامعه کودک محور را در 10 کشور مدیریت می کنیم. ما از مشارکت استقبال می کنیم زیرا می دانیم که کار بدون روابط مشترک امکان پذیر نخواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر به سایت feedthechildren.org مراجعه کنید.

منبع تغذیه کودکان