Straight Hemp برای حمایت از ده بورس تحصیلی برای یک دوره آنلاین زنده ماندن ضربه

آروادا ، کولو، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – کنف مستقیم ، یکی از آمریکای شمالی ارائه دهندگان برجسته روغن و مرهم های CBD ، امروز اعلام کردند که ده بورس تحصیلی برای آموزش آمادگی جسمی مبتنی بر ذهنیت با دکتر پیشکسوت ارتش ایالات متحده را حمایت مالی می کنند. الیزابت استنلی.

دکتر استنلی این دوره آنلاین حساس به ضربه را با هدف کمک به دانش آموزان در ایجاد انعطاف پذیری خود با ارائه ابزارها و استراتژی هایی برای بهبودی از استرس و ضربه قبلی ، ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  Taco Cabana® از طریق برنامه ناهار رایگان خود به تغذیه کودکان کمک می کند

دکتر استنلی این استراتژی ها را به هزاران نفر در محیط های پر استرس ، از جمله پاسخ دهندگان اول ، کارکنان مراقبت های بهداشتی ، رهبران شرکت ها ، اعضای خدمات نظامی ، معلمان و بازماندگان تروما آموزش داده است.

این دوره به ویژه برای جانبازانی که از PTSD رنج می برند مناسب است. دکتر استنلی ، که خود به PTSD مبتلا شده است ، در ابتدا دوره را برای کمک به سربازان برای مقابله با استرس آماده سازی برای استقرار رزمی طراحی کرد.

اخبار مرتبط  گروه جمیرا و Little Foodies FoodieKiDS را ایجاد می کنند

Straight Hemp توسط پیشکسوت ، شیمی دان آموزش دیده و دانشمند محیط زیست ، دوین آلوارز تاسیس شد. ماموریت این شرکت کمک به افرادی است که بدنبال تسکین اضطراب ، درد ، اختلالات خواب و ضربه هستند.

به ویژه ، Straight Hemp تعهد طولانی مدتی در کمک به جانبازان مبتلا به PTSD دارد و تخفیف های مادام العمر قابل توجهی را برای ارتش فعال و بازنشسته و همچنین پاسخ دهندگان اولیه ، مربیان ، خانوارهای کم درآمد و افراد دارای معلولیت طولانی مدت ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  بررسی های معاملات براد نشان می دهد که تقریباً 45٪ والدین دارای برنامه نویسی درباره برنامه های بازگشت به مدرسه بلاتکلیف هستند

دوره 8 هفته ای آنلاین دکتر استنلی آغاز می شود 16 نوامبرهفتم، 2020. اگر شما یا کسی که می شناسید مبتلا به PTSD شده است و مایل به شرکت در آن هستید ، لطفا فرم زیر را پر کنید و برای حمایت مالی توسط تیم Straight Hemp در نظر گرفته می شوید.

[APPLY NOW]

کنف مستقیم
5135 W. 58th Ave، # 5. آروادا ، شرکت 80002

مخاطب:
کوامه سیریل
مدیر بازاریابی | [email protected]

منبع کنف مستقیم

لینک های مربوطه

https://www.straighthemp.com