بانگه موافقت می کند آسیاب برنج کالیفرنیا را بفروشد

ST لوئیز، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Bunge Limited (NYSE: BG) امروز اعلام کرد که با فروش آسیاب برنج خود موافقت کرده است وودلند ، کالیفرنیا به شرکت تعاونی برنج کشاورزان. اتمام فروش منوط به شرایط عادی بسته شدن است و انتظار می رود تا پایان سال 2020 نهایی شود.

“به عنوان بخشی از بررسی نمونه کارها ، ما مشخص کردیم که این کارخانه ارتباطات محدودی با زنجیره ارزش وسیع تر Bunge دارد”. گرگ هکمن، مدیر اجرایی بانگه. “ما از نزدیک با مالکان جدید همکاری خواهیم کرد تا انتقال کارکنان و مشتریان تا حد ممکن روان باشد.”

اخبار مرتبط  بررسی ملی نشان می دهد بیش از 75٪ از سرمایه گذاران شخصی عادتهای خرید و وفاداری به مارک تجاری خود را به مالکیت سهام مرتبط می کنند و آنها هدیه سهام را می خواهند

درباره Bunge Limited

Bunge (www.bunge.com ، NYSE: BG) یک رهبر جهانی در تهیه ، پردازش و تهیه محصولات دانه های روغنی و غلات و مواد اولیه است. شبکه گسترده بانگه که در سال 1818 تاسیس شد ، با رشد و تأمین انرژی جهانی رو به رشد ، محصولات و فرصت های پایداری را برای بیش از 70،000 کشاورز و مصرف کنندگانی که در سراسر جهان خدمت می کنند ، ایجاد می کند. دفتر مرکزی این شرکت در سنت لوئیس ، میسوری واقع شده است و تقریباً 25000 کارمند در سراسر جهان دارد که پشت بیش از 350 ترمینال بندری ، کارخانه های فرآوری دانه های روغنی ، تاسیسات غلات ، و امکانات تولید و بسته بندی مواد غذایی و مواد غذایی در سراسر جهان ایستاده اند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor بستر نردبان را برای ذخیره ابزارها و افزایش پایداری (TRO-283) ایجاد می کند

اطلاعات وب سایت

ما به طور معمول اطلاعات مهم را برای سرمایه گذاران در وب سایت خود ، www.bunge.com ، در بخش “سرمایه گذاران” ارسال می کنیم. ما ممکن است از این وب سایت به عنوان ابزاری برای افشای اطلاعات ، اطلاعات غیر عمومی و مطابقت با تعهدات خود در زمینه افشای مقررات FD استفاده کنیم. بر این اساس ، سرمایه گذاران علاوه بر دنبال کردن اطلاعیه های مطبوعاتی ، پرونده های SEC ، تماس های کنفرانس عمومی ، ارائه ها و پخش های وب ، باید بخش سرمایه گذاران در وب سایت ما را نظارت کنند. اطلاعات موجود در وب سایت ما یا از طریق آن می توان از طریق وب سایت ما با مراجعه به این سند ادغام نشده و بخشی از آن نیست.

اخبار مرتبط  Valvoline برای شرکت در کنفرانس جهانی خرده فروشی گلدمن ساکس در تاریخ 10 سپتامبر

SOURCE Bunge Limited

لینک های مربوطه

http://www.bunge.com