موفق ترین شرکت آسیایی

این شرکت ، که تمرکز خود را بر روی بخش برتر رنگ ، پوشش برای چوب و سایر مصالح ساختمانی می گذارد ، بیش از 50 سال در خط مقدم پایداری بوده است و مدتهاست که به عنوان یکی شناخته می شود رهبران پایداری شرکت و مدیریت محیط زیست.

آقای گفت: “ما مفتخریم که چنین جایزه معتبری دریافت می کنیم.” نیکو صفوی، مدیر عامل شرکت PT. Mowilex اندونزی.

“ما از میان داوطلبان متشکل از شرکتهای کاملاً حرفه ای مدیریت شده انتخاب شده ایم که برخی از آنها مارک های جهانی هستند که در سطح بین المللی شناخته شده اند. من معتقدم که این هیئت شاهد فداکاری و تعهدی بود که برای دهه ها نماد افتخار برای شرکت ما بوده است. ”

یکی از ویژگی های بارز فرهنگ موایلکس ، به عنوان یک شرکت خصوصی ، اتخاذ بسیاری از استانداردهای معمولاً مورد انتظار از بنگاه های دولتی بوده است. این موارد شامل ممیزی توسط شرکت های معتبر جهانی است ، اقدامات امنیتی ، استانداردهای دقیق کنترل کیفیت ، برنامه های بهبود فرایند ، فرهنگ کار کاملاً شایسته سالارانه و موارد دیگر. این شرکت افتخار می کند که یک رهبر اخلاقی و معاصر بازار است.

خانم Tania Ariningtyas ، مدیر امور محیط زیست در PT Mowilex اندونزی ، سابقه طولانی ارزشهای اصلی این شرکت را به خاطر آورد. “ما می دانیم که بسیاری از ابتکارات پایداری ما مقدار زیادی سرمایه مصرف می کنند ، اما ما آنها را به عنوان سرمایه گذاری در اندونزی ، سرمایه گذاری در آینده خودمان و راهی برای اطمینان از همسویی منافع ما با انتظارات می دانیم. مصرف کنندگان معاصر ، که چیزی بیش از کیفیت محصول را می طلبند. “

اخبار مرتبط  MGM Resorts از بازگشایی تابستان Luxor ، Mandalay Bay و ARIA خبر داد

PT Mowilex Indonesia در طول تاریخ خود به نقاط عطفی دست یافته است ، مانند اولین در اندونزی که در سال 1970 رنگهای آب تولید می کند. در سال 2019 ، PT Mowilex Indonesia به تولید کننده برتر در اندونزی دارای گواهینامه CarbonNeutral® و تنها شرکت در بخش خود است که متعهد به کاهش قابل توجه استفاده از پلاستیک است. این شرکت همچنین برنده جایزه بهترین رنگ خارجی از مجله SWA شد.

در پاسخ به همه گیر کنونی COVID ، در آوریل سال 2020 ، این شرکت و کارمندان فداکار آن با تولید و اهدای PPE و ضد عفونی کننده های دست از جامعه پزشکی حمایت کرده اند. علاوه بر این ، این شرکت توسط وزارت کار مورد ستایش قرار گرفت زیرا در بین 126 شرکت تنها یک شرکت بود که با موفقیت از ممیزی فاصله و بهداشت عبور کرد.

“Mowilex ، تولید کننده پوشش که دهه ها بر روی نوآوری محصول و خدمات به مشتری تمرکز کرده است ، دیگر نمی تواند از توجه فزاینده ای که به دلیل سابقه طولانی مدت پایداری خود دارد ، دور شود. کسب و کار. برای بیش از 50 سال ، این شرکت با موفقیت رقبای جهانی را به چالش کشیده است که در همه بازارهای خود از آن پیشی می گیرند. با این حال Mowilex در زمینه ای کاملاً رقابتی و شلوغ سهم قابل تقدیری از بازار محصولات برتر محلی را به دست آورده است. Mowilex با وفادار ماندن به ارزشهای اصلی خود ، اعتماد متخصصان را به خود جلب کرده و به آرامی مارکی را ایجاد کرده است که توسط مصرف کنندگان احترام گذاشته و در عین حال نسبت به جوامعی که به آن خدمات احترام می گذارد ، احترام می گذارد. ” “ما موویلکس را به عنوان یک رهبر اخلاقی معاصر در بازار می بینیم. “

اخبار مرتبط  Chipotle نتایج سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام کرد

خانم تانیا آرینگیتیاس افزود ، “ما در حال همکاری نزدیک با شرکت مادر مستقر در سنگاپور ، Asia Coatings Enterprises ، در زمینه ابتکارات پایداری خود هستیم. آنچه ما به دست آوردیم بیانگر یک تعهد واقعی در سطح سهامداران است. به عنوان مثال ، سهامداران ما متعهد به یک برنامه 5 ساله بین المللی حفاظت از حفاظت از یک زیستگاه بزرگ و مهم کوسه نهنگ طبیعی در اندونزی شده اند. پیروزی در این مسابقه یک غافلگیری بزرگ بود و باعث افزایش سطح صعود برای ما و همه افراد در اندونزی شد. “

اخبار مرتبط  یوشینویا آشپزخانه ژاپنی به اعضای تیم و میهمانان بخاطر شنیدن صدای آنها در انتخابات سال 2020 پاداش می دهد

درباره Mowilex:

PT Mowilex Indonesia ، یکی از شرکت های تابعه Asia Coatings Enterprises، Pte. Ltd ، تولید کننده برجسته رنگ و پوشش با کیفیت برتر است. محصولات Mowilex اولین بار در سال 1970 ارائه شد و این شرکت طی سالهای گذشته جوایز و افتخارات زیادی دریافت کرده است. تولید کننده از ابتدای روز در تولید روشهای سازگار با محیط زیست پیشگام بوده و اولین کسی است که در اندونزی رنگهای پایه آب تولید می کند. این شرکت سابقه طولانی در مسئولیت اجتماعی شرکت دارد و متعهد به حفظ و حفاظت از محیط زیست است. در سال 2019 ، PT Mowilex Indonesia اولین تولید کننده در اندونزی شد که دارای CarbonNeutral® دارای گواهینامه است.

درباره جوایز ACES:

جایزه ACES ساخته گروه MORS است. ماموریت گروه MORS این است که به شرکت ها ، رهبران تجاری و صنعتگران برجسته کمک کند تا برای به دست آوردن تعالی در رهبری و پایداری ، از کارشناسان بازار در سراسر جهان یاد بگیرند ، ذینفعان و کارمندان را به روشی ارزشمند درگیر کرده و فرهنگ یادگیری مترقی را در پیش بگیریم. گروه MORS در سال 2012 تاسیس شد و توسط یک هیئت مدیره متشکل از افرادی از زمینه های مختلف اداره می شود ، که در ارتقا sustainable رشد پایدار آسیا تسهیل و نقش دارند.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1331006/08_MowilexR_D.jpg

لینک های مربوطه

https://mowilex.com/fa/

SOURCE PT Mowilex اندونزی