بهترین عملکرد از یک شرکت آسیایی

این شرکت که تمرکز خود را بر روی قسمت برتر رنگ ، پوشش چوب و سایر مصالح ساختمانی متمرکز کرده است ، بیش از 50 سال به پایداری متعهد بوده و مدتهاست به عنوان یکی از رهبران پایداری و مدیریت محیط زیست شناخته شده است.

گفت: “ما افتخار دریافت چنین جایزه معتبری را داریم.” نیکو صفوی، مدیر عامل از PT. Mowilex اندونزی.

“در میان رقبای ما شرکتهایی با مدیریت بسیار حرفه ای بودند که برخی از آنها مارک های معتبر بین المللی هستند که در سراسر جهان نمایندگی دارند. من فکر می کنم ما توانستیم با تعهد و فداکاری خود ، هیئت داوران را متقاعد کنیم ، شرکتهایی که دهه ها مشخصه شرکت ما هستند و ما بسیار افتخار می کنیم.

یکی از ویژگی های بارز فرهنگ سازمانی موویلکس به عنوان یک شرکت خصوصی ، اتخاذ بسیاری از استاندارد هایی است که در غیر اینصورت فقط از شرکت های دولتی انتظار نمی رود. این موارد شامل ممیزی توسط شرکت های معتبر جهانی است ، اقدامات ایمنی ، استانداردهای دقیق کنترل کیفیت ، برنامه های بهبود فرایند ، فرهنگ کار کاملاً عملکرد گرا و موارد دیگر. این شرکت افتخار می کند که یک رهبر اخلاقی مدرن است.

Tania Ariningtyas ، مدیر امور محیط زیست در PT Mowilex اندونزی ، تأیید کرد که ارزشهای اصلی این شرکت بسیار طولانی است. “بله ، بسیاری از اقدامات پایداری ما گران است ، اما f[برایما،اینسرمایهگذاریدراندونزی،سرمایهگذاریدرآیندهمااستوبهماکمکمیکندتامنافعمانباانتظاراتمصرفکنندگانامروزیکهدیگرفقطبهکیفیتمحصولنمیپردازندهمسوباشد”[runssinddasInvestitioneninIndonesienInvestitioneninunsereeigeneZukunftundwirkönnendamitsicherzustellendassunsereInteressenmitdenErwartungenderheutigenVerbraucherübereinstimmendienichtmehrnuraufdieguteQualitäteinesProduktsachten”sagtesie

اخبار مرتبط  بازار اتاق آنهوییک تا سال 2025 1.5 میلیارد دلار ارزش دارد

PT Mowilex اندونزی به نقاط عطف مهمی در تاریخ خود دست یافته است. مثلا این شرکت برای اولین بار در سال 1970 در اندونزی رنگهای پایه آب تولید کرد. در سال در سال 2019 ، PT Mowilex Indonesia اولین تولید کننده در اندونزی بود که این محصول را دریافت کرد CarbonNeutral®صدور گواهینامه و تنها شرکتی در بخش خود بود که متعهد به کاهش قابل توجه مصرف پلاستیک شد. این شرکت همچنین از سوی مجله SWA جایزه بهترین رنگ خارجی را از آن خود کرد.

در پاسخ به بیماری همه گیر COVID ، این شرکت و کارمندان اختصاص داده شده آن از این حمایت کردند آوریل 2020 صنعت بهداشت و درمان از طریق ساخت و توزیع مواد PPE و ضد عفونی کننده دست. بعلاوه ، این شرکت از وزارت کار بخاطر اینکه تنها یکی از 126 شرکتی است که تست فاصله و بهداشت را پشت سر گذاشته اند ، تمجید کرده است.

“تولید کننده رنگ Mowilex دهه هاست که بر نوآوری محصول و خدمات به مشتری تمرکز کرده است و اکنون به دلیل سنت پایدار خود توجه روزافزونی را به خود جلب کرده است. برای بیش از 50 سال ، این شرکت با موفقیت رقبای بین المللی را به چالش کشیده است ، حتی اگر آنها در سراسر جهان بسیار بزرگتر باشند. هنوز هم ، در یک فضای شلوغ و کاملاً رقابتی ، موویلکس سهم قابل تحسینی از بازار حق بیمه محلی را به خود اختصاص داده است. Mowilex با وفادار ماندن به ارزشهای اصلی خود ، اعتماد متخصصان را جلب کرده و به آرامی یک مارک مصرفی شناخته شده را ساخته و در عین حال به گروه های مشتری که خدمت می کند نیز احترام می گذارد. ” از ACES. “ما موویلکس را به عنوان یک رهبر مدرن و با اخلاق در بازار می شناسیم.”

اخبار مرتبط  مارک های برتر در تیم نوآوری نساجی فنی برای ایجاد اولین پوشاک کاملاً HeiQ Viroblock در جهان است

Tania Ariningtyas افزود ، “ما در حال همکاری نزدیک با شرکت مادر اصلی خود در سنگاپور Asia Coatings Enterprises در زمینه اقدامات پایدار هستیم. آنچه ما به دست آوردیم نشان دهنده یک تعهد واقعی در سطح سهامداران است. مثلا سهامداران ما با برنامه پنج ساله امضا کرده اند حفاظت بین المللی متعهد به محافظت از یک زیستگاه بزرگ و مهم برای کوسه های نهنگ در اندونزی است. برنده شدن این یک غافلگیری بزرگ بود و این پیروزی انتظارات را از ما و همه در اندونزی افزایش می دهد. “

اطلاعات در مورد Mowilex:

PT Mowilex اندونزی، یک شرکت تابعه از Asia Coatings Enterprises، Pte. آموزشی ویبولیتین ، یک تولید کننده پیشرو در تولید رنگ و پوشش با کیفیت بالا است. محصولات Mowilex برای اولین بار در سال 1970 معرفی شد و این شرکت در طول سال ها جوایز و افتخارات زیادی کسب کرده است. از روز اول ، تولید کننده پیشگام توسعه فرآیندهای سازگار با محیط زیست بود و اولین کسی بود که در اندونزی رنگهای پایه آب تولید می کرد. این شرکت می تواند به یک سنت طولانی مسئولیت اجتماعی نگاه کند و به ویژه به حفاظت از محیط زیست متعهد است. در سال در سال 2019 ، PT Mowilex Indonesia اولین تولید کننده در اندونزی شد CarbonNeutral® گواهی شده.

اخبار مرتبط  شرکت گوشت گوشتخوار طرح های جدید پایداری را آغاز می کند

اطلاعات مربوط به جوایز ACES:

جوایز ACES از ابتکارات گروه MORS است. گروه MORS می خواهد بستر مشترکی برای شرکت ها ، رهبران تجاری و صنعتگران مشهور باشد و از آنها در زیر خط مشی های عالی رهبری و ابتکارات پایداری ، یادگیری از متخصصان در سراسر جهان و مشارکت ذینفعان و کارمندان به منظور ایجاد فرهنگ خودسازی مداوم حمایت کند. گروه MORS در سال 2012 تاسیس شد و توسط هیئت مدیره ای از اعضای از زمینه های مختلف که رشد پایدار آسیا را تقویت می کنند ، هدایت می شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1331006/08_MowilexR_D.jpg

لینک های مربوطه

https://mowilex.com/fa/

SOURCE PT Mowilex اندونزی