Good Foods اقدام به راه اندازی مجدد علامت شیر ​​لبنی می کند که شامل افزودنی جدید است: آغشته پارمسان کنگر فرنگی

PRAIRIE PLEASANT ، Wis.، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – غذاهای خوب، یک رهبر دسته محصولات افت و محصولات مناسب برای شما ، نام تجاری جدید خود را عرضه می کند شیر لبنی خط در فروشگاه های سراسر کشور. بسته بندی جدید از خط جدید گوآکامول تازه شده و غوطه ورهای گیاهی با طراحی گویای جدید پیروی می کند. خط شیر لبنیات Good Foods از سه طعم تشکیل شده است. خیار فتا، دامداری خامه ای و جدیدترین مورد به خط ، کنگر فرنگی اسفناج، که اکنون برای خرید در دسترس است.

گلدان پارمسان اسفناج به عنوان پیش غذا و یا در دستورالعمل هایی مانند مرغ شکم پر و سیب زمینی اسکالوپ مورد استفاده قرار می گیرد ، درست برای تعطیلات در دسترس است. ساخته شده در حالت پنیر افتخار از ویسکانسین، پنیر پارمزان در این شیر از نسل سوم تهیه می شود ویسکانسین پنیر سازها. تنها در ماه گذشته ، این محصول از انتشاراتی مانند Food & Wine ، Food Food و Good Housekeeping که محبوبیت و علاقه این محصول را نشان می دهد ، مورد توجه قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  Restaurant365 سرمایه R365 را معرفی می کند

وی افزود: “افزودن یک شیر اضافی به خط لبنیات و تازه کردن بسته بندی برای اینکه بیشتر در روند و انسجام با مارک خود باشد ، کار کمی نبوده است” دانیل اوکانر، معاون اجرایی فروش و بازاریابی. “از طریق کار با یک آژانس خارجی ، گروه های متمرکز و نظرسنجی ها ، ما می دانستیم که این انتقال حرکت مناسبی برای مارک تجاری ما است و ما برای تکمیل تازه سازی طراحی همه افت های ما بسیار هیجان زده هستیم.”

اخبار مرتبط  به کودکان بپیوندید #GivingTuesdayNow در روز جهانی بخشیدن و وحدت

Good Foods تصمیم گرفت از بسته بندی متمرکز بر عکاسی به طرحی بیشتر متمرکز بر تصویر تبدیل شود زیرا تحقیقات نشان داد مصرف کنندگان بازتاب بیشتری نسبت به محصول تازه و طبیعی دارند. پس از ماه ها به روزرسانی بسته بندی مارک ، دامهای گیاهی ، خط گوآکامول و لبنیات لبنی همه دارای طراحی یکسانی برای افزایش انسجام برند هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای خوب و الهام بخش برای شما ، لطفا به سایت goodfoods.com مراجعه کنید ، یا مارک تجاری را در فیس بوک دنبال کنید ، Pinterest، و اینستاگرام.

اخبار مرتبط  کافه هارد راک ® از قهرمانان بهداشت و درمان با Legendary® استیک برگر ارتقاء یافته اکنون تا 31 ژوئیه تقدیر می کند

درباره غذاهای خوب
Good Foods، LLC پیشرو در ارائه محصولات سالم و کاملاً طبیعی مانند گوآکامولها ، شیرجه ، سالاد و پانسمان است. Good Foods میان وعده ها و گزینه های مناسبی برای وعده های غذایی ایجاد می کند که با مواد اولیه واقعی ، فاقد مواد نگهدارنده و طعم دهنده های مصنوعی تهیه می شوند. محصولات این برند با استفاده از فرآوری فشار بالا که از فشار آب سرد استفاده می کند ، غذاها را ایمن نگه می دارد و در اوج طراوت است ، بسته بندی می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به GoodFoods.com مراجعه کنید.

منبع غذاهای خوب

لینک های مربوطه

http://GoodFoods.com